View Poll Results: Siz hangisini tercih edersiniz ?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • Trial +7 Set

14 50.00%
  • Sacred Set

8 28.57%
  • Chitin +8 Set

6 21.43%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Last edited by AmorphisenGaming; 06-12-2021 at 02:41 PM.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bir priest oyuncusu olarak trial setde ki int bonus ruhaue ve int takı kombinasyonu ile işime yaramakta , buna rağmen str bonusu işe yaramamakta. İnt 255 de olsa 188 de olsa atak powera katkısı var .

Str priest gibi olup trial giymek için int 188 verdiğinizde str 255 olamıyor malesef. hp deseniz yerlerde . o yüzden kimsenin str bp tarzı oynayıp trail tercih edeceğini düşünmüyorum. o yüzden trial setlerdeki str bonus set e baktığınızda kullanışsız.

Fakat priestin temel iki statı U ya basıp karakter ekranını açtığınızda göreceğiniz üzere İnt ve Str. bu armorları karakterlerin temel statlarına göre düzenlediklerinden int ve str bonuslu malesef.

Priestten Str statını temel stat olmaktan çıkaramayacaklarından bence trial armorun bonus statlarını değiştirmezler.

Bende int+hp ağarlıklı olması taraftarıyım tüm priest armorlardaki bonusların.

ama ne kadar istersek isteyelim değişeceğini düşünmüyorum.

Senior Member
    Yıllarca priest oynamış biri olarak yönümü asasa çevirdim çünkü yeni swlerde uber itemler var undy sc yok ne kadar item koyarsan koy tp magesiz bir ptde oynamak çok zor.

Db oynayınca cidden insan yoruluyor cc oynayınca millete buff ac atmaktan yürüyemiyorsun

Ayrıca item olarak yeni swler için konuşuyorum priestler çok güçsüz kalıyor undy sc gitti gideli priest zevk vermez oldu. Kalkan takmış görev itemli warrior bile full itemli priden sağlam Hatta öyle oldu ki itemli asasların def hpsi ortalama priestlerle eşit

Şu bi gerçek priest oynayınca çok güzel bi oyun takibin oluyor bu özelliği asasla birleştirince 8md 8wbyle bile zevk alabilir durumda oluyorsun

Ayrıca destruction set + Lego kombininden başkası yalan