Results 1 to 5 of 5

Thread: Yine pre konusu

Junior Member

Yine pre konusu

Merhabalar öncelikle

Şimdi gecen acmistim bu konuyu dc pre 29 gün sayiyor dıye bır yetkili arkdas birseler soylemıstı ben yine denedim bu seferki 31:02:2021::00:11 kirdigim dc il 24 alti 29.düstü saydi saydi saydi ve bügün 5 saat sonra bitecek yani bitmis saati : 02:03:2021 00:11 de bitmis olacak aslinda olan 03:03:2021 de bitmesi lazimken niye 1 gün bosa gidiyor tam bi aciklama yaparmısnız zaten nerden baksan 3 4 gün dc yemekten dc prenın günü gitti %30 ex bonus ıle kapatmak ıstedınız ex kasmayıp farm atanlari niye düsünmüyorsunuz ???? neyse benim sorumum cevabı niye pre 29 gün???

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Portal kısmından alışveriş geçmişinize bakıp tam günü hesaplarsanız daha sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Exp event vb. bir durum için ek bir gelişme yaşanırsa sizlerle paylaşacağız.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Portal kısmından alışveriş geçmişinize bakıp tam günü hesaplarsanız daha sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Exp event vb. bir durum için ek bir gelişme yaşanırsa sizlerle paylaşacağız.
    Dediginiz yere baktim veri bulunamadı yazıyor dc tamamen bitsin öyle bi daha bakacagim umarım dediginiz gibi hakli olursunuz ....

Junior Member
    Quote Originally Posted by mus_g5hGFWQx View Post
    Dediginiz yere baktim veri bulunamadı yazıyor dc tamamen bitsin öyle bi daha bakacagim umarım dediginiz gibi hakli olursunuz ....
    BAKTİM yer dogru ise en son giris portal yerse 03:01:2021 23:59:57 yaziyor bunu neye gore hesaplıyor oyun türkiye takvim saatine gore degilmi oyun acaba ???

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by mus_g5hGFWQx View Post
    BAKTİM yer dogru ise en son giris portal yerse 03:01:2021 23:59:57 yaziyor bunu neye gore hesaplıyor oyun türkiye takvim saatine gore degilmi oyun acaba ???
    Şu an aldığınız günden ve saatten itibaren 30 gün saymaktadır. Daha önce açtığınız konu üzerinden de detaylı olarak bilgi verilmiştir.