Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Görev sifirlama ücretli (öneri)

Merhaba arkadaşlar eski serverlarda exp kasmak ciddi şekilde zorlu bir durum haline geldi.Bu yüzden oyun içerisinde magic scrool gibi walkry set gibi oyun coine ile satılan yerdeki npc içerisinden görev sıfırlama 1 GB gibi bir fiyata sıfırlanabilse mükemmel olmaz mı ? Yorumlarınızı bekliyorum,teşekkürler.

Senior Member
    güzel olur, görevler satılıksa müşterisiyim....

Junior Member
    Bütün görevleri bitirince tekrar başa dönmesi için son zorlu bir görev olsa daha tatlı olur

Senior Member
    1 GB değil 5 GB olsun yine yaparım. Sosyal ve iş hayatımızdan kalan zamanı sadece pkya ayırıyorum o yüzden draki dönemiyorum. Titan, paramun ptler zaten yok Olympia da Kalbimden inanıyorum oyun yönetimi bunun üzerinde çalışıyordur eski serverlar için. Pandemi süreci hem çalışma ortamı hem psikolojik açıdan hepimizi vurdugu için çok saglıklı devam edemiyorlardır yollarına. Güzel güncellemer kapıda gibi son 1 yılda yapılan güncellemeler bunu gösteriyor.
    Last edited by EgemenGalip; 03-01-2021 at 03:53 PM.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Açıkçası ilk defa içinde ücret ödeme olan bir öneriye katılıyorum sanırım. Şahsen kullanmam ama gerçekten bir kesim için gerçekten iyi olur.

Ayrıca böyle bir eşya ara ara bir şekilde etkinliklerde falan kazanılsa fena olmaz. Evet yılda 1 kez geliyor ancak onun dışında da belli etkinliklerde emek verilerek de elde edilebilecek bu eşya hoş olur.

Senior Member
    Güzel bir öneri bir nevi reb basmış gibi oluruz sonuçta reb basarkende 1 gb veriliyor ve görevler sıfırlanıyor sadece ücretini ödeyerek görevlerin sıfırlanması güzel bir öneri

valla yeni sunucuda oynamama rağmen öyle bir durumda bende düşünmeden görev satın alırım. çok güzel bir öneri. bence yayıncı ve yapımcı şirket tarafından değerlendirilmeli.

+1 Katılıyorum

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Senede 1 kere sıfırlanıyor işte. Sizde iyice oyunu kolaylaştırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. İsterseniz char açılınca direkt 83/10 olarak başlayın.

Gayet mantıklı