Results 1 to 5 of 5

Angry Scroll Of Attack Failed Hk.

Merhaba,
    Yav arkadaşlar oyuna ücretsiz atack sc getirdiniz tamam Allah razı olsun sağolun varolun ama arkadaşım karakteri pazarda exp kassın diye oturtuyoruz kastıklarımızı satarken, akşam işten geliyorum birde ne göreyim karakter "Scroll Of Attack Failed" uyarısı alıp oturmayı bırakmış. Şimdi çıkar biri oradan kastığın % bilmem kaç expe mi kaldın git ape'de exp kas hebele hübele diyecektir, oyun bana çok azda olsa bedavadan exp kasma imkanı sunuyorsa bunu hatasız kullanmak istiyorum bende biliyorum genie ile exp kasmayı ancak kastığımı satmadan genie alamam ve bir çok kişi eminim benim gibi pus masraflarının yarısını en azından oyundan geri çıkartmaya çalışıyordur. Bu olay "ki bana göre bir sorun" ne zaman düzelir yada ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum acaba ?

Önceden böyle exp gelme yoktu oturunca. Yokmuş gibi davran

Member
    Nickname
    LeaderPsycho
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    SultanS
    Race
    Karus
    Atak Sc de atak sc olsa

Ağzına sağlık reis
    Last edited by DonJose; 02-28-2021 at 06:46 PM.

Quote Originally Posted by suat131 View Post
    Önceden böyle exp gelme yoktu oturunca. Yokmuş gibi davran
    Quote Originally Posted by lTomrisHatunl View Post
    Merhaba,
    Şimdi çıkar biri oradan kastığın % bilmem kaç expe mi kaldın git ape'de exp kas hebele hübele diyecektir, oyun bana çok azda olsa bedavadan exp kasma imkanı sunuyorsa bunu hatasız kullanmak istiyorum
    Bak burda açıklamışım senin için keşke zahmet edip okusaydın en azından parmakların yorulmazdı bana buraya bu cevabı atarken