Page 4 of 17 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 165
    Bir mage oyuncusu olarak DM de Aylardir kasamyorum
    neden neden neden ?
    3 5 x şahıs tüm slotlari kitlemiş 8x charları ile !

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Forum kurallarına aykırı ve ikili tartışma içeren mesajlar silinmiştir. Lütfen konuyu amacından saptırmadan ve farklı yönlere çekmeden devam ettirelim.

Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Forum kurallarına aykırı ve ikili tartışma içeren mesajlar silinmiştir. Lütfen konuyu amacından saptırmadan ve farklı yönlere çekmeden devam ettirelim.
    Uyarınız için teşekkürler.

Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Genie denen illet 400 cash olmadıktan sonra hiç bişey olmaz.
    YAVVVVV URUK FAMİLYASINDA KASANLARIN NE SUÇU VAR :d Çare daha çok yönetici, daha çok inceleme

Junior Member
    dm slotlarının neden sürekli takipte olmadığı net bir şekilde bellidir neden diye sorarsınız db priestseniz gece gidin belki yattıklarında bi arkadası kaldırın bakın ne basıyor oto güzel kar var bu işte söyleyim afq se boyna yatır kaldır yaparsınız oto dalıyor cünkü sıkıntı yaramıyor size hızlı hızlı ama bu oyunda adelet isteriz neden cünkü cz de macro yasak cz de tekelleşme yasak cz de farm öldürmek ama asıl amac neden eslanttaki bu tekelleşmeyi durdurmak değil eslant sg slotuna cıktınızda neden 1 kere macrosuz adam olmaz neden dm slotunda hiç macrosuz adam olmaz neden illegal program kullanılıp bi ceza uygulanmaz biz 1 küfür den direk cheat ban yiyip yada direk drakide buglu yerde youtube video attık diye direk hapis yiyorsak bu kişiler neden hiç bir şekilde sabit stabil kasmaktadır ozaman bu oyundaki adalet nerde acaba sakına bu yazdıklarımı kimse yanlış anlamasın yapıyorsanız birşeyi düzgün yapıcaksınız ozaman aoc slotunu düzeltceksiniz yada dm slotlarındaki drop olaylarını düşürüceksiniz bu tekelleşmenin önüne geçiceksiniz Saygılarımla....

Junior Member
    Herkese en baştan selamlar bu konuyu görüp altındaki konuyla alakalı yazılanları görünce çok doğru bi tespit yerinde yapıldığını gördüm
    dm sg htb htc nightmare gibi slotlar neden genie çatısı altında macrolu vs programlar kullanılıp kasılıyor neden buna göz yumuluyor ben 8 kişi getirsemde bu adam la nasıl bi ks leşip alıcam slotu bana söyleyebilirmisiniz Bu konuyla alakalı yönetimin lütfen en kısa sürede bi iyileştirme getirmesini rica etmekteyim
    teşekkürler şimdiden...

işine gelince macrodan ban yada hapis işine gelince görmüyorsun ne güzel iş bizde yiyelim ufaktan nasıl olsa boğazımıza takılmaz kücük şeyler dimi

Junior Member
    Sorun sadece görev yapmaya engel olsa bunlar oyunun herşeyini alt üst ediyor adam bildiğin maaşlı çalışıyor orada resmen bunu bir oyuncu görüyor ve oyun yetkilileri görmüyorsa diyecek söz yok. Bunun çözümü olarak gidip oradaki droplar düşürülür kaldırılır yine olan eliyle bileği ile oynayan oyuncuya olur. Örn: AOC lar gibi. Başka çare bulunmalı.

Quote Originally Posted by SendeMiMecnun View Post
    Bir mage oyuncusu olarak DM de Aylardir kasamyorum
    neden neden neden ?
    3 5 x şahıs tüm slotlari kitlemiş 8x charları ile !
    Bu arkadaş ve benzeri onlarca kişi mağdur eslant farmından. Adam Evil Wizard'da tek başına saatlerce bir şeyler çıkarabilmek için çabalıyor, öbür yandan 8 bilgisayar alan kişi istediği slotu ele geçiriyor. Bu adaletsizliğe bir son verilmeli.

Katılıyorum +++++++++
    Last edited by NativeBrutal; 03-22-2021 at 08:49 PM.