Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 165
    Junior Member
    Eslantta en azindan 7 8 genie aciliyor. Manticore denilen slotta 2 ptnin kastigi parayi 50 lv okcu botla kasiyor gider 0 .d adamlar ev aldi ordan hic biri legal deil. En azinda mobun cani yukseltilebilir yazik.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by uskopazar8 View Post
    Eslantta en azindan 7 8 genie aciliyor. Manticore denilen slotta 2 ptnin kastigi parayi 50 lv okcu botla kasiyor gider 0 .d adamlar ev aldi ordan hic biri legal deil. En azinda mobun cani yukseltilebilir yazik.
    +1 veriyorum manticore slotuna nerf lazım

Quote Originally Posted by warordie1234 View Post
    öncelikle belirtmek isterim kendim farm atan bir oyuncu değilim oyun da sadece aktif pk atıyorum bu slotlara gelirsek görev yapmaya geldiğim zaman bu slotlar da 8 mage görüyorum ve genie afk farmı yapıyorlar 7-24 bu hic hoş bir şey degil bir cok farm slotu cz ye taşındı yada drop oranı azaltıldı aynı şekil de bu slotarın da drop oranın düşmesini yada cz gecmesini istiyorum cünkü tek başına pc başında emek verip farm yapmaya calışan oyunculara haksızlık oluyor 7-24 genıe ile farm yapanlara nazaran umarım kısa zaman da bu slotlara bi müdahale olur cünkü cok gec bile kalındı
    Katılıyorum bu sorunu çözmek için birçok alternatif mevcut. Umarım sesimiz duyulur.

Quote Originally Posted by Seidelbaum1890 View Post
    Dark mare görevi var mı? Nereden alınıyor?
    Görevi yok fakat, burada normal oyuncuların farm atması multi charlarla farm atanlar tarafından engelleniyor.

Senior Member

Lightbulb +1

Gerçekten çok iyi bir öneri. Çöp slotları Ronark Land'a taşınabilir. Eslantda ki görev slotlarının çöp dropları kaldırılabilir. Eslantda ki görev slotlarının, çöp yerine level kasan oyuncu için pot gibi ihtiyacı olan şeyler eklenebilir.
    Last edited by Ger_kEqeU5D2; 03-12-2021 at 12:11 PM.

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by iVanessa View Post
    Öncelikle merhaba.

Konu başlığında da belirttiğim Eslant'ta bulunan bu moblarda farm yapan kişilerin, diğer oyuncuların görev yapmalarına engel olduğu herkesin malumu.

Üstüne üstlük Dark Mare, HTB gibi bu slotlarda multi charlarla hem Camp1 hem Camp2'deki slotların tümünü alarak burada illegal yollarla karakterlere TS bastırılıp AFK farm yapılmaktadır.

Buradaki olay bir bakıma Eslant'taki farm adaletsizliğini ortaya koymaktır. Evil Wizard, Raven Harpy gibi slotlarda tek başına saatlerce eliyle farm atmaya çalışan bir oyuncu ile bu slotları tekeline alıp, illegal yöntemleri de kullanarak diğer oyuncuların görev yapmasına da mani olarak haksız kazanç elde edip, oyun düzenini bozan bu kişiler ile diğer oyuncular arasında büyük bir adaletsizlik söz konusudur.

Dark Mare, HTB, HTC ve Satiros slotlarının droplarının düşürülmesi veya tüm oyuncuların bu slotlardan yararlanabileceği şekilde CZ'ye eklenmesi gerektiği kanaatindeyim.
    1. Görevlerin yapmalarına engel oluyorsa bunun için timed diye server koydular. Bütün saatler boş o slotlar nadir dolu.
    2. Ks atma gibi bir durum var eğer karakteriniz yetmiyorsa party kurabilir ve işleri kolaylaştırabilirsiniz.
    3. Bunun çözümü yerine mobların ksde bile görev ya da görev kill mob sayısını düşürtebilirsiniz.
    4. Oyunun 2 yönlü farmı var aktif için farm zaten cz diğer bölümler için eslant için genie zaten öneriler arasında

Diğer yoruma gelince. Eğer illegal olduğunu düşünüyorsan report sistemi var .
    Eğer bunlar çözüm bulamıyorum eslantta farm atmak istiyorum diyorsan sende yatırım yapıp aynı sistemi kurabilirsin.
    Eğer ben yatırım yapmadan yapmak istiyorum diyorsan timed ya da yeni serverlarda 2 cz de de farm slotlarınla ellerinle kasabilirsin.
    Çözüm yolu 2 taraflı olur beyler. Hem onlar için yarayan hem size yarayan çözümlerle uğraşın.
    Kıskançlık yoluyla bu farmı düşürün o slotu azaltın diye her gün konu açmanın mantığı yok.

Aoc slot görev yapamıyoruz çok bus kasıyorlar dediler. Drop düşürüldü 24 saatte 10 kere görev partysi kurulmuyordur.
    Bahçe farmı atamıyoruz ittifak dediniz bozuldu gene aynı adamlar dönüyo bowldakilerde bpler arasında ittifak kurmuş.
    Yani solo farm oyuncusu alan zaten kısıtlı oyun sizi toplu şekilde yönelmenize çabalıyor. Eğer ki solo farma çok istiyorsanız ya rekabet edeceksiniz ya toplanıp geleceksiniz ya da bırakacaksınız. Bir sürü farm imkanı mevcut.
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa

makro ile ya da illegal program ile inventory boşaltmaya devam ediyorlar.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IXapreLLa View Post
    1. Görevlerin yapmalarına engel oluyorsa bunun için timed diye server koydular. Bütün saatler boş o slotlar nadir dolu.
    2. Ks atma gibi bir durum var eğer karakteriniz yetmiyorsa party kurabilir ve işleri kolaylaştırabilirsiniz.
    3. Bunun çözümü yerine mobların ksde bile görev ya da görev kill mob sayısını düşürtebilirsiniz.
    4. Oyunun 2 yönlü farmı var aktif için farm zaten cz diğer bölümler için eslant için genie zaten öneriler arasında

Diğer yoruma gelince. Eğer illegal olduğunu düşünüyorsan report sistemi var .
    Eğer bunlar çözüm bulamıyorum eslantta farm atmak istiyorum diyorsan sende yatırım yapıp aynı sistemi kurabilirsin.
    Eğer ben yatırım yapmadan yapmak istiyorum diyorsan timed ya da yeni serverlarda 2 cz de de farm slotlarınla ellerinle kasabilirsin.
    Çözüm yolu 2 taraflı olur beyler. Hem onlar için yarayan hem size yarayan çözümlerle uğraşın.
    Kıskançlık yoluyla bu farmı düşürün o slotu azaltın diye her gün konu açmanın mantığı yok.

Aoc slot görev yapamıyoruz çok bus kasıyorlar dediler. Drop düşürüldü 24 saatte 10 kere görev partysi kurulmuyordur.
    Bahçe farmı atamıyoruz ittifak dediniz bozuldu gene aynı adamlar dönüyo bowldakilerde bpler arasında ittifak kurmuş.
    Yani solo farm oyuncusu alan zaten kısıtlı oyun sizi toplu şekilde yönelmenize çabalıyor. Eğer ki solo farma çok istiyorsanız ya rekabet edeceksiniz ya toplanıp geleceksiniz ya da bırakacaksınız. Bir sürü farm imkanı mevcut.
    Bu yazdıklarına sen inanıyormusun gerçekten ben karakter kasacam akşam saat 21:00/24:00 arasi bir server açılacak diye bekleyecem he ks at yazmışsın 65/70 level bir karakter 6 mageye ks atacak he 1 görev için 1 saat uğraşacak ks atamazsanız parti kurun galiba siyasi parti kuruyorsun 1 dakika bir parti kuruluyor oyunu oyun için oynamadığın okadar bariz belliki sen bugun oyundan evine kaç ekmek götürdün onu boşver görevleri.

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Bu yazdıklarına sen inanıyormusun gerçekten ben karakter kasacam akşam saat 21:00/24:00 arasi bir server açılacak diye bekleyecem he ks at yazmışsın 65/70 level bir karakter 6 mageye ks atacak he 1 görev için 1 saat uğraşacak ks atamazsanız parti kurun galiba siyasi parti kuruyorsun 1 dakika bir parti kuruluyor oyunu oyun için oynamadığın okadar bariz belliki sen bugun oyundan evine kaç ekmek götürdün onu boşver görevleri.

1. timed server 16:00/02:00 açık
    2. 6 yıldır oynuyorum. 6 yıldır yan char asas kastım ardream char kastım slot charı kastım farm charı kastım tekte alırım görev itemleriyle zor olur ama yaparım ama partyi bulmaya çalışırım. Siz hemen her şey elimde olsun yapayım kafasına büründüğünüz ya da bu işleri kolay yapanları nasıl olduğuna kendinizi ikna edemediğiniz sürece konu açmaya devam edersiniz.
    Ben diyorum ki durumdan rahatsızsanız dile getirme şekliniz isteme şekliniz yanlış. Olayın zor olmamasından kolay olmasından kastetmedim.
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa

Senior Member
    Bu slotlara biz oyuncular olarak bir düzenlemenin şart olduğunu düşünüyoruz. Tekel'e karşıyız. Tek bir oyuncu on tane bilgisayarı ile yüzlerce hatta binlerce oyununcunun oyun hakkını gasp etmemeli. Bu arada gidin timed sunucuların da yapın görevlerinizi diye yazan arkadaşlar var. Onlar gerçekten Oyuncuyu düşünüyorsa kurmuş oldukları partilerine oyuncu arkadaşlarımızı dahil etsinler.