Page 11 of 17 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 165
    Senior Member
    Quote Originally Posted by bar_GqdYJtkA View Post
    bir ara taxi çözüm için invertoy kısmı getirdiler çözüm olmadı yangı 1 kişinin üstünde toplaması yasaklandı yapan yapıyor tabi oda çözüm olmadı ee? elde 0
    Çünkü çözüm değil ayrıcalık istiyorlar

'' Başkası farm yapmasın ben yapayım , eğer ben yapamıyorsam başkasıda yapamasın. ''

Bu kafadan kurtulmadığınız sürece çözüm bulamazsınız.

HTB-HTC'de eskiden okçular olurdu. Başkasına farm attırmazlardı şimdi mageler var. Mageler gider yine okçular gelir. Bu seferde adam +9 bow'la kutuyu benden alıyor ben nasıl gelişeceğim dropları düşürün konusu açarlar

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post

'' Başkası farm yapmasın ben yapayım , eğer ben yapamıyorsam başkasıda yapamasın. ''

HTB-HTC'de eskiden okçular olurdu. Başkasına farm attırmazlardı şimdi mageler var. Mageler gider yine okçular gelir. Bu seferde adam +9 bow'la kutuyu benden alıyor ben nasıl gelişeceğim dropları düşürün konusu açarlar
    bak söyle diyim dc prenin getiriliş amacı maden ve farmdı (maden bitti farm desen elit mage ve elit okçularda)
    genienin getiriliş amacı exp kasmakdı ( exp harici farm yapıolar)
    tek çözümü en basiti genie bazı slotları göremiyecek bunu ayarlamak çok zor olmasa gerek bak okadar sayfalarca konuşuldu hiç bir yetkili bir şey yazmıotor işlerine gelmiyor çünkü aman ha solo oyuncular şey yapmasın
    okçu geniede dönemez orayı ki o kadar toto çürütecek insanda yokdu en azından herkez hiç yoksa 1 saat filan takılabilir .

Senior Member
    Quote Originally Posted by bar_GqdYJtkA View Post
    bak söyle diyim dc prenin getiriliş amacı maden ve farmdı (maden bitti farm desen elit mage ve elit okçularda)
    genienin getiriliş amacı exp kasmakdı ( exp harici farm yapıolar)
    tek çözümü en basiti genie bazı slotları göremiyecek bunu ayarlamak çok zor olmasa gerek bak okadar sayfalarca konuşuldu hiç bir yetkili bir şey yazmıotor işlerine gelmiyor çünkü aman ha solo oyuncular şey yapmasın
    okçu geniede dönemez orayı ki o kadar toto çürütecek insanda yokdu en azından herkez hiç yoksa 1 saat filan takılabilir .
    Emin misin? Okçular saatli olarak paylaşıyorlardı slotu. 8 saat biri , 8 saat öteki , 8 saat başkası. KS olursa birlik oluyorlardı. Yine aynısı olur. Eslant Evil Wizard şu an öyle mesela. Mageler kendi arasında bir grup kurmuş o gruptan sırayla saat belirleyip dönüyorlar. Yabancı mage gelirse 4-5 kişi oluveriyorlar

Ek olarak bu slotlardan şikayetçi olan kesime 1 saatliğine slotu dön de kabul etmezler. Timed server'i açık ve orda mageler yok. 16-02 arası açık olan serverda bile slot paylaşmış okçular

Emin misin? Okçular saatli olarak paylaşıyorlardı slotu. 8 saat biri , 8 saat öteki , 8 saat başkası. KS olursa birlik oluyorlardı. Yine aynısı olur. Eslant Evil Wizard şu an öyle mesela. Mageler kendi arasında bir grup kurmuş o gruptan sırayla saat belirleyip dönüyorlar. Yabancı mage gelirse 4-5 kişi oluveriyorlar

Ek olarak bu slotlardan şikayetçi olan kesime 1 saatliğine slotu dön de kabul etmezler. Timed server'i açık ve orda mageler yok. 16-02 arası açık olan serverda bile slot paylaşmış okçular
    en azından şimdikinden daha iyi olurdu her yer deolu yeni oyuncu 0 ve yeni oyunlar çıkıyor bu tarzda sen olsan napardın aynı değirmenin suyu birsüre sonra azalır.

Senior Member
    Görev itemlerinin droplarını olabilecek en iğrenç boyutta düşürmüşsünüz. Bir de bu slotları farmcıların 7/24 kapatması görev yapanlara büyük işkence oluyor.

Yukarıdakilere ek olarak ;

El Morad-Luferson Uruk Blade-Uruk Trol- Manticore

Eslanttaki o Felankora benzeyen Dragonun da ciddi düzenlenmesi lazım. İşkenceye döndü görev yapması.

Bu kadar konuyu saptırmanıza gerek yok. Eliyle Evil Wizard'da veya Harpy'de saatlerce farm atan kişi ile 8 pc ile farm atan kişi nasıl denk olabilir? O da 8 bilgisayar alsın, rekabet etsin slotta ve ele geçirsin demekle olmuyor. Herkes 8 bilgisayar alsın o zaman. Durumu olan var olmayan var. Neyse korkunun ecele faydası yok ^^

Junior Member
    Arkadaşlar tartışmaya gerek yok dm dediğiniz slot pastanın en büyük kısmı pastadan pay almak isterseniz parmak yalamak yetmıyor bu donemde

gelelim asıl konumuza eslantda ki farm bitmediği surece burdakı konular kapanmak bilmez. İyisi mi Shift delete yapıp çözüme kavuşun haa derseniz ki ben uğraşırım o genıe kuran adamları darlayın kafası rahat kasmasın adamlar soulles kardeısmın yorumunu okudum 1 kere ölseler rezleyın bakın otomatık neler basıyor dıye mantıklı vıdeosu çekılıp paylaşılabilir iyi oyunlar iyi sahurlar

Junior Member
    bir an önce slot makro ve 1 Ip çok char girilmesi ile alakalı düzenleme gelmesi gerekmekte.
    konuyu destekliyorum.
    heryer kalıplaşmış.oyunda boş slot yok

Yukarda kalsin

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Genie kaldırılırsa sorun büyük ölçüde çözülür.