Page 12 of 17 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 111 to 120 of 165
    Senior Member
    Emc/Luferson/Eslant haritalarını genel anlamda revize etmek gerekiyor. Her ne kadar illegal bir durum yoksa yapabilir/edebilir tutumu çok yanlış. “Oyun” anlayışı nerede kalıyor? Al 8pc bir şey yap. Mantığa sığmıyor. İmkanım olsa da uğraşacağım iş değil.

la hesabı bende yapmışdım şimdi ban filan yerim die yazmamışdım ama genie de hatan war 4 mage 1 pri diğerleri boşta + sarı peri masraffıda war onları unutmussun hesaplamandan daha fazla tutuyor bunun içinmi
    Last edited by NativeBrutal; 04-21-2021 at 08:10 PM.

Junior Member
    Yeni serverlar icin hesap yaptım.Yeni sw larda sarı peri yok.Diğer hesap doğru.HTB-HTC slotları haric cöp slotları 3 mage ile en verimli dönülüyor.Eğer ki DM slotlarını hesaba katarsak 6 dc pre 2 gold pre + 8 genie hergün olarak hesaplamak gerek.Yani oraların masrafı aylık +4000tl.

Quote Originally Posted by BpAV View Post
    Yeni serverlar icin hesap yaptım.Yeni sw larda sarı peri yok.Diğer hesap doğru.HTB-HTC slotları haric cöp slotları 3 mage ile en verimli dönülüyor.Eğer ki DM slotlarını hesaba katarsak 6 dc pre 2 gold pre + 8 genie hergün olarak hesaplamak gerek.Yani oraların masrafı aylık +4000tl.
    2 tane htc ora 2 tane htb oraya ortaya pri ve diğer çarlar öyle gördüm ben öyle yada böyle pahallı mauseları var ama gel gör ki

Eslant'ta tek başına farm atanlar ile multi bilgisayarlarla farm atanlar arasındaki adaletsizlik son bulmalı...

da yorumum silinmiş ne ka güzel ne ka

Quote Originally Posted by 01BilgeKagan View Post
    Emc/Luferson/Eslant haritalarını genel anlamda revize etmek gerekiyor. Her ne kadar illegal bir durum yoksa yapabilir/edebilir tutumu çok yanlış. “Oyun” anlayışı nerede kalıyor? Al 8pc bir şey yap. Mantığa sığmıyor. İmkanım olsa da uğraşacağım iş değil.
    Kesinlikle öyle. 8 PC alan farm slotunu istediği gibi tahakküm altına alıyor. Ne başkasına görev yaptırıyor ne de başkasına farm attırıyor.

Çözümü basit arkadaşlar, Kimse GB ve item satın almazsa. Herşey kökten çözülür. Bu kadar basit. Ya da biraz daha bekleyin balon patladığı zaman izlemek lazım. Zaten balon patladığı zaman, Kökten bir temizlik gelir. Sabırlı olmak lazım.

Senior Member
    Artık bu tür charları gördükçe gerçekten midem bulanıyor. Oyuna hiç bir faydaları yok, tek derdi oyundan geçim sağlamak. Keşke hesapları incelense ve kapatılsa.

eskiden koxp filan vardı ama bu kadar millet ev geçindirmeye bakmıyordu eğlencesine oynuyorlardı fakat şimdi oyun oyun olmakdan çıkdı iyice ne zamana kadar böyle sürücek umarım artık zaman az kalmıştır