Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 165

Eslant Dark Mare-HTB-HTC-Satiros-Stone Golem Slotları Hakkında

Öncelikle merhaba.

Konu başlığında da belirttiğim Eslant'ta bulunan bu moblarda farm yapan kişilerin, diğer oyuncuların görev yapmalarına engel olduğu herkesin malumu.

Üstüne üstlük Dark Mare, HTB gibi bu slotlarda multi charlarla hem Camp1 hem Camp2'deki slotların tümünü alarak burada illegal yollarla karakterlere TS bastırılıp AFK farm yapılmaktadır.

Buradaki olay bir bakıma Eslant'taki farm adaletsizliğini ortaya koymaktır. Evil Wizard, Raven Harpy gibi slotlarda tek başına saatlerce eliyle farm atmaya çalışan bir oyuncu ile bu slotları tekeline alıp, illegal yöntemleri de kullanarak diğer oyuncuların görev yapmasına da mani olarak haksız kazanç elde edip, oyun düzenini bozan bu kişiler ile diğer oyuncular arasında büyük bir adaletsizlik söz konusudur.

Dark Mare, HTB, HTC ve Satiros slotlarının droplarının düşürülmesi veya tüm oyuncuların bu slotlardan yararlanabileceği şekilde CZ'ye eklenmesi gerektiği kanaatindeyim.

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Dark mare görevi var mı? Nereden alınıyor?

Senior Member
    Mage'nin ejder skili pkya kapalı alanlarda atılması engellenerek bir nebze de olsa önüne geçilebilir. Bu slotların hepsi oyunu oyun değilde bir iş, bir para kazanma aracı olarak gören insanların elinde.

Gerçekten çok haklısın htb htc satiros görevlerini yapamıyoruz. DM ye gelirsek de emeğimizle 2-3 item yapmak için slota gittiğimizde tekele dönüşmüş sistemle karşılaşıyoruz, biraz incelediğimizde charların town atıp oto rpr yaptıktan sonra oto tp edildiğini oto ts bastıklarını gördük ve adamların tek amacı TL kazanmak, oyuncuları oyundan soğutmak. Son zamanda oyunda güzel düzeltmeler olduğuna hemfikiriz bunlarla alakalı da güzel bir düzeltme geleceğini umut diyoruz

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by iVanessa View Post
    Öncelikle merhaba.

Konu başlığında da belirttiğim Eslant'ta bulunan bu moblarda farm yapan kişilerin, diğer oyuncuların görev yapmalarına engel olduğu herkesin malumu.

Üstüne üstlük Dark Mare, HTB gibi bu slotlarda multi charlarla hem Camp1 hem Camp2'deki slotların tümünü alarak burada illegal yollarla karakterlere TS bastırılıp AFK farm yapılmaktadır.

Buradaki olay bir bakıma Eslant'taki farm adaletsizliğini ortaya koymaktır. Evil Wizard, Raven Harpy gibi slotlarda tek başına saatlerce eliyle farm atmaya çalışan bir oyuncu ile bu slotları tekeline alıp, illegal yöntemleri de kullanarak diğer oyuncuların görev yapmasına da mani olarak haksız kazanç elde edip, oyun düzenini bozan bu kişiler ile diğer oyuncular arasında büyük bir adaletsizlik söz konusudur.

Dark Mare, HTB, HTC ve Satiros slotlarının droplarının düşürülmesi veya tüm oyuncuların bu slotlardan yararlanabileceği şekilde CZ'ye eklenmesi gerektiği kanaatindeyim.
    HTB HTC eskisi gibi droplamıyor. 2 gün önce 40 adet HTB 40 adet HTC görevi yaparken (80 mob) bana gelen çöp 7-8 falandır. KS'den kutu alamamışsındır demeyin. Timed serverinde yaptım ve 2 spot da boştu.

NOT : DC Premium var.

Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim bir çok oyuncunun düşüncesini dile getirmiş. akoml arkadaşımız da haklı Görev yapmak ve 2-3 DM kesip raptor ib almak için Timed serverin açılmasını bekleyelim zaten başka işimiz yok

Senior Member
    öncelikle belirtmek isterim kendim farm atan bir oyuncu değilim oyun da sadece aktif pk atıyorum bu slotlara gelirsek görev yapmaya geldiğim zaman bu slotlar da 8 mage görüyorum ve genie afk farmı yapıyorlar 7-24 bu hic hoş bir şey degil bir cok farm slotu cz ye taşındı yada drop oranı azaltıldı aynı şekil de bu slotarın da drop oranın düşmesini yada cz gecmesini istiyorum cünkü tek başına pc başında emek verip farm yapmaya calışan oyunculara haksızlık oluyor 7-24 genıe ile farm yapanlara nazaran umarım kısa zaman da bu slotlara bi müdahale olur cünkü cok gec bile kalındı

Junior Member
    Cz de kat kat fazla emek verip farm atan oyuncuların dropları çok çok azaltıldı fakat eslantta hiçbir baskı olmadan afk farm yapan oyuncuların rahatı bozulmadı bile ve DM slotunda tekelleşmiş bunu iş, aş, meslek haline getirmiş zihniyetler bırakın charlarını güçlendirmeği (zaten öyle bir amaçları yok) ev geçindirecek kadar drop alıyorlar

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Genie denen illet 400 cash olmadıktan sonra hiç bişey olmaz.

sorun sadece görev değil ben farm da atmak istiyorum karakterime item almak istiyorum neden bu adamların kastığı gbleri satın alayım oyun yönetimi niye bunun önüne geçmiyor emeği ile oyunu oynayan solo oyuncuya ne zaman değer verilecek!