Page 14 of 17 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 165
    Senior Member
    Quote Originally Posted by iVanessa View Post
    CZ'de bifrost yaratıklarına getirilen çözüm, Eslanta da getirilmeli..
    Sen yapamıyorsan kimse yapmasın yani?

Makroya engel olun dersin herkes destek olur, hileye karşı kontrol edin dersin herkes destek olur, slotları karışık yapın dersin herkes destek olur, Eslant camp2'de genie çalışmasın dersin herkes destek olur.

Senin amacın ben yapamıyorsam kimse yapmasındır. CZ'de bifrost yaratıkları bomboş malum ittifak droplar düştü diye yaratıkları bıraktı. Kimse gidip dönmüyor. Neden? Çünkü saatte 1 tane taş anca atıyor. Samimi olun
    Last edited by BlackMbaku; 05-24-2021 at 03:31 PM.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Hey gidi hey. Önceden ne çöp kasardık saatte en az 10 12 hatta 15 m i görmüşümdür. Drop oranları aynı ise nereye gitti bu çöpler Demek ki drop oranları tamam aynı ama çıkış şekli yani bir algoritması değişti. Yoksa 2017 de yapılan farkmlar YouTube da var. Bir de 2020 2021 de yapılanlar var. Gidin izleyin.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Merak ediyorum , acaba biz oyuncuların her hangi bir skili kullandığımızda bunu takip eden yada kontrol eden bir sistem var mı ? ilk 15-20 skilden sonra dc olana kadar binlerce kez aynı saniye ve aynı salisede kendini tekrar eden skill kullanımını otomatik tespit edip o oyuncuyu otomatik banlamasada otomatik dc eden bir uygulama eklense bu macro illetinden kurtulamazmıyız acaba .

Senior Member
    Quote Originally Posted by LadyC View Post
    Merak ediyorum , acaba biz oyuncuların her hangi bir skili kullandığımızda bunu takip eden yada kontrol eden bir sistem var mı ? ilk 15-20 skilden sonra dc olana kadar binlerce kez aynı saniye ve aynı salisede kendini tekrar eden skill kullanımını otomatik tespit edip o oyuncuyu otomatik banlamasada otomatik dc eden bir uygulama eklense bu macro illetinden kurtulamazmıyız acaba .
    Böyle bir uygulama var zaten ama çalışmıyor. Düzgün çalışması için gerekli baskıyı NTTGAME wellbia şirketine yapıyor mu? Güncelleme istiyor mu Xincode için? Her yeni sunucu restart sonrası Xincode'u delip geçen tpt nasıl çalışıyor? Bunlar ne modlarin ne de gmlerin cevabını verbildiği sorular.
    Xincode bu bahsettigin döngüyü yakalar ve oto hapse yollar. Elbette istenirse.

Senior Member
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Böyle bir uygulama var zaten ama çalışmıyor. Düzgün çalışması için gerekli baskıyı NTTGAME wellbia şirketine yapıyor mu? Güncelleme istiyor mu Xincode için? Her yeni sunucu restart sonrası Xincode'u delip geçen tpt nasıl çalışıyor? Bunlar ne modlarin ne de gmlerin cevabını verbildiği sorular.
    Xincode bu bahsettigin döngüyü yakalar ve oto hapse yollar. Elbette istenirse.
    Böyle bir uygulama nasıl var? Yapılan her işlemin loglanması gibi bir durum pratikte imkansız. Bunun kontrolden geçmesinden falan bahsetmiyorum. Xigncode ile alakasız yani.

Eslant'taki farm adaletsizliği artık son bulmalı...

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    eslant değil makro ile her yerdeki farm adaletsizliği son bulmalı. mage ile yada okçu ile macrosuz farm yapan yok denecek kadar az. Youtube a video atan yada online yayın yapan kişiler bile klavye tuş sesi vermeden saatlerce 3-5 okçu combosu yapıyorlar. Gerçekten takdir ediyorum. saatlerce farm yapıp parmaklarını yormamayı başaran bu şahısları.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Böyle bir uygulama nasıl var? Yapılan her işlemin loglanması gibi bir durum pratikte imkansız. Bunun kontrolden geçmesinden falan bahsetmiyorum. Xigncode ile alakasız yani.
    Neden kayıt altına alınsın ki? Yani şu mesele nasıl olur da Xincode ile alakasız onu anlamadım? Xincode sitesinde yer alan bilgiye göre oyun dosyaları değişikliği ile oyuna login olmak imkansız yaziyor. Öyle ise nasıl oluyor da tpt videoları çekiliyor? Çekilmeyen draki içinde olan tptleri bir kenara atıyorum.
    Log neden kayıt altına alınsın? Öyle alakasız ve teknoloji karşıtı bir pencereden bakıyorsunuz ki olaylara aklım duruyor. Kayda gerek yok Xincode bir döngü yakaladığı an bu ip'yi blocklayacak veya uyeligi hapse yollayacak otomatik. Tıpkı wall hack yüzünden hapse giren charlar gibi.
    Umarım anlatabildim?

Senior Member
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Neden kayıt altına alınsın ki? Yani şu mesele nasıl olur da Xincode ile alakasız onu anlamadım? Xincode sitesinde yer alan bilgiye göre oyun dosyaları değişikliği ile oyuna login olmak imkansız yaziyor. Öyle ise nasıl oluyor da tpt videoları çekiliyor? Çekilmeyen draki içinde olan tptleri bir kenara atıyorum.
    Log neden kayıt altına alınsın? Öyle alakasız ve teknoloji karşıtı bir pencereden bakıyorsunuz ki olaylara aklım duruyor. Kayda gerek yok Xincode bir döngü yakaladığı an bu ip'yi blocklayacak veya uyeligi hapse yollayacak otomatik. Tıpkı wall hack yüzünden hapse giren charlar gibi.
    Umarım anlatabildim?
    Farazi konuşup farazi çözüm yolları üretiyorsunuz. Havadan mı yakalayacak o döngüyü? X anından Y aynına kadar bir kontrol yapması lazım ki aradaki tekrarları anlayabilsin. Ek olarak Xigncode'un nasıl çalıştığını nerden biliyorsun? Neresinde user input kontrolü yaptığı yazıyor? Neresinde anlık kontrol yaptığı yazıyor? Programın nasıl bir kontrol yaptığını wallhackleri nasıl veya ne aralıklarla kontrol edip tespit ettiğini sen de ben de bilmiyoruz. Bilmediğin şeyin çok rahat yapılabileceğini iddaa ediyorsun.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Farazi konuşup farazi çözüm yolları üretiyorsunuz. Havadan mı yakalayacak o döngüyü? X anından Y aynına kadar bir kontrol yapması lazım ki aradaki tekrarları anlayabilsin. Ek olarak Xigncode'un nasıl çalıştığını nerden biliyorsun? Neresinde user input kontrolü yaptığı yazıyor? Neresinde anlık kontrol yaptığı yazıyor? Programın nasıl bir kontrol yaptığını wallhackleri nasıl veya ne aralıklarla kontrol edip tespit ettiğini sen de ben de bilmiyoruz. Bilmediğin şeyin çok rahat yapılabileceğini iddaa ediyorsun.
    Farazi mi? Senin bu zihniyetine göre wall hack otomatik hapse düşme gibi bir sistemin de hiç var olmamış olması gerekirdi. Wellbia sitesinde oyun dosyası modifikasyonunu engellediği yazıyor.
    Bilmemek ayıp değil ama senin bu yaptığın ayıp bile değil. Ne olduğunu yazsam forumdan ban yerim. O derece saçmalıyorsun.