Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 165

Hybrid View

Eslant Dark Mare-HTB-HTC-Satiros-Stone Golem Slotları Hakkında

Öncelikle merhaba.

Konu başlığında da belirttiğim Eslant'ta bulunan bu moblarda farm yapan kişilerin, diğer oyuncuların görev yapmalarına engel olduğu herkesin malumu.

Üstüne üstlük Dark Mare, HTB gibi bu slotlarda multi charlarla hem Camp1 hem Camp2'deki slotların tümünü alarak burada illegal yollarla karakterlere TS bastırılıp AFK farm yapılmaktadır.

Buradaki olay bir bakıma Eslant'taki farm adaletsizliğini ortaya koymaktır. Evil Wizard, Raven Harpy gibi slotlarda tek başına saatlerce eliyle farm atmaya çalışan bir oyuncu ile bu slotları tekeline alıp, illegal yöntemleri de kullanarak diğer oyuncuların görev yapmasına da mani olarak haksız kazanç elde edip, oyun düzenini bozan bu kişiler ile diğer oyuncular arasında büyük bir adaletsizlik söz konusudur.

Dark Mare, HTB, HTC ve Satiros slotlarının droplarının düşürülmesi veya tüm oyuncuların bu slotlardan yararlanabileceği şekilde CZ'ye eklenmesi gerektiği kanaatindeyim.

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Dark mare görevi var mı? Nereden alınıyor?

Quote Originally Posted by Seidelbaum1890 View Post
    Görevi yok fakat, burada normal oyuncuların farm atması multi charlarla farm atanlar tarafından engelleniyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by iVanessa View Post
    Görevi yok fakat, burada normal oyuncuların farm atması multi charlarla farm atanlar tarafından engelleniyor.
    hiçbir slotta farm yapmıyorum fakat merak ettim drobun düşürülmesinin normal farm yapan oyuncuya ne faydası olacak drop olmuyan görev olmayan slotta farm yaparmısın + sirus için diyorum bazen dlonıyorum slotları dm slotları çoğu zaman boş hiçbir zamanda ful dolu görmedim ara sıra tek slotta kasan harici

htp htc satiros dersen sonuna kadar haklısınız görev için ama bunun çaresi drop düşürülme olmamalı her sw sadece görev için drop atmıyan yaratıklar eklenebilir mesela camp 2 veya 3
    Last edited by HasAli; 03-24-2021 at 12:47 PM.

Quote Originally Posted by HasAli View Post
    hiçbir slotta farm yapmıyorum fakat merak ettim drobun düşürülmesinin normal farm yapan oyuncuya ne faydası olacak drop olmuyan görev olmayan slotta farm yaparmısın + sirus için diyorum bazen dlonıyorum slotları dm slotları çoğu zaman boş hiçbir zamanda ful dolu görmedim ara sıra tek slotta kasan harici

htp htc satiros dersen sonuna kadar haklısınız görev için ama bunun çaresi drop düşürülme olmamalı her sw sadece görev için drop atmıyan yaratıklar eklenebilir mesela camp 2 veya 3
    Eslant dropları azaltılıp, CZ dropları arttırılırsa eğer inanın hem pk canlanacak hem daha çok kişi cash satın alacaktır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Seidelbaum1890 View Post
    Burada olay sadece görevmi sanıyorsun https://www.youtube.com/watch?v=qEFC2at7kGI buradaki yayıncının videosunu izledinmi acaba örnek olarak

Senior Member
    Mage'nin ejder skili pkya kapalı alanlarda atılması engellenerek bir nebze de olsa önüne geçilebilir. Bu slotların hepsi oyunu oyun değilde bir iş, bir para kazanma aracı olarak gören insanların elinde.

Gerçekten çok haklısın htb htc satiros görevlerini yapamıyoruz. DM ye gelirsek de emeğimizle 2-3 item yapmak için slota gittiğimizde tekele dönüşmüş sistemle karşılaşıyoruz, biraz incelediğimizde charların town atıp oto rpr yaptıktan sonra oto tp edildiğini oto ts bastıklarını gördük ve adamların tek amacı TL kazanmak, oyuncuları oyundan soğutmak. Son zamanda oyunda güzel düzeltmeler olduğuna hemfikiriz bunlarla alakalı da güzel bir düzeltme geleceğini umut diyoruz

Senior Member

+1

Çok yerinde bir öneri, oyuncu dostu olduğunuz kolay bir şekilde anlaşılıyor. Aklına fikrine sağlık.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by iVanessa View Post
    Öncelikle merhaba.

Konu başlığında da belirttiğim Eslant'ta bulunan bu moblarda farm yapan kişilerin, diğer oyuncuların görev yapmalarına engel olduğu herkesin malumu.

Üstüne üstlük Dark Mare, HTB gibi bu slotlarda multi charlarla hem Camp1 hem Camp2'deki slotların tümünü alarak burada illegal yollarla karakterlere TS bastırılıp AFK farm yapılmaktadır.

Buradaki olay bir bakıma Eslant'taki farm adaletsizliğini ortaya koymaktır. Evil Wizard, Raven Harpy gibi slotlarda tek başına saatlerce eliyle farm atmaya çalışan bir oyuncu ile bu slotları tekeline alıp, illegal yöntemleri de kullanarak diğer oyuncuların görev yapmasına da mani olarak haksız kazanç elde edip, oyun düzenini bozan bu kişiler ile diğer oyuncular arasında büyük bir adaletsizlik söz konusudur.

Dark Mare, HTB, HTC ve Satiros slotlarının droplarının düşürülmesi veya tüm oyuncuların bu slotlardan yararlanabileceği şekilde CZ'ye eklenmesi gerektiği kanaatindeyim.
    HTB HTC eskisi gibi droplamıyor. 2 gün önce 40 adet HTB 40 adet HTC görevi yaparken (80 mob) bana gelen çöp 7-8 falandır. KS'den kutu alamamışsındır demeyin. Timed serverinde yaptım ve 2 spot da boştu.

NOT : DC Premium var.