Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Junior Member

Makro Özür Mesaji

Merhaba saygıdeğer Nttgame yönetimi son zamanlarda farm slotlarinda düşen droplardan dolayı oyun içerisinde dc premium genie ve pus masrafi ile para kasamaz duruma geldik. Ben bu sebeplerden ötürü genie masrafi olmaması için logitech g300 s mouse ile skeleton slotunda makro kullanımı yaptım. Ve oyun içinde hesabimi geliştirmek istedim. Daha önce de bu tarz bir sebepten hapise düşmüştüm. Uzun süre kullanmamaya özen gösterdim. Bu sabah pustan dc premium cekip kirdim hesabim slotta kasarken hapise tekrar atıldım ve 15 gün oyuna giriş hakkım kapatıldı. Bildiğiniz üzere Full Moon Rift etkinliği bulunmaktadır ve ben kastigim jeveller ile ödüllerden henüz almamiştim. Bu güzel etkinlikten mahrum kalmak istemiyorum. Makro kullandığım için çok pişmanim ve birdaha kullanmayacağıma sizlere söz vermek ve özür dilemek istiyorum. Dilersiniz 15 günlük cezamın affedilmesini sizlerden talep ediyorum. Knıght online bizim olmassa olmazımdır. Şimdiden teşekkür ederim.
    Server: destan
    Kullanıcı ismi : Rick4ndMorty

Junior Member
    Etkinlik sürecinden ötürü en azindan 15 günlük giriş cezasinı düşürmenizi talep ediyorum. Tekrar özür dileklerimi iletiyorum

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Cezanızla ilgili taleplerinizi varsa itirazlarınızı bilet göndererek sürdürebilirsiniz.

https://support.nttgame.com

Senior Member
    Makro süreli bir ceza değil ki. Hapisten hemen bugün çıkabilirsin. Ban yediysen makrodan yediğini sanmıyorum.

Junior Member
    Macro (15- days jail) yaziyor account blocked

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 4rchAhmet View Post
    oyun içerisinde dc premium genie ve pus masrafi ile para kasamaz duruma geldik.
    DC pre + Genie + PUS masrafı yaptıktan sonra para kasamıyorum yazmışsın, reis sence de burada mantık hatası yok mu?

Para yatırdıktan sonra bunu tekrar çıkartmak için oyun oynuyorum diyorsun.Yatırma paran cebinde kalsın.

Insallah suresız ban yersın pıskınlıgınde bu kadarı makro kullandım cezamı affet ıyı oylese koxperlerde af dılesın acılsın char ohh

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Neden ban atılmamış acaba diye şükür etmen lazım.

Senior Member
    Zalime merhamet mazluma ihanettir.

Senior Member
    Banı zaten bir şeyleri kaçır diye atıyorlar. Ceza bu. Mesela event olmasa ''15 gün jr giremeyecek miyim?'' diye de başlık açabilirsin.

Tags for this Thread