Results 1 to 6 of 6

Thread: hesabım hk

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Ares_ DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Exclamation hesabım hk

Tam 10 yillik hesabim soyuldu areste karakterin üzerinde biriktirdigim ne varsa çalinmis gb lerde dahil o hesabimda otp yoktu depo gibi kullaniyordum ve hersey gitmis cr konu açsam item gb bunlar onemli deyil yapan kisiyi bula bilirmiyiz gidenin hiç bi degeri yok 20 30 gb üstune itemler geri istecem ben yapani bulmak istiyorum form üstünden destek verilmiyor demeyin otp li kraterimde yer olmadigi için ilk hesabimda depoluyordum bagzi seyleri ve ben yapani bulmak istiyorum cr konu açmam için örnek veriniz hangi mahkemeye nerelere basvuru yapmam için yetkili ve bilgli kişilerlden yardim istiyorum bana sadece hangi mahkemeye nasil başvuru yapabilirim nasil bir yol izlerim yardim edin lütfen bin bir bahane ile ben itemelrimi alamayacam çokta bişey deyil en azindan yapanlari bulmak istiyorum sorumlusu kimse açacagim davayi alahindan bulsun o giden itemler onu zengin etmez ama bende ondan çikarmasini bilirim

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Siber suçlarına başvurup detaylı incelemenin yapılmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Ares_ DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    sadece siber suçlaramı gidecem pc sahsıma ayıt hesap id pass paylasmadım farkı bir pc de oyunu açmadım kullanmadım giden gitti bana yapan adam lazım yetkililerin bana vere bilecegi bir destek varmı ? talep edebilecem bir destek varmı?

Quote Originally Posted by ___AHMET___ View Post
    sadece siber suçlaramı gidecem pc sahsıma ayıt hesap id pass paylasmadım farkı bir pc de oyunu açmadım kullanmadım giden gitti bana yapan adam lazım yetkililerin bana vere bilecegi bir destek varmı ? talep edebilecem bir destek varmı?
    Destek ekibine bilet gönderdiyseniz gelecek olan yanıtı bekleyiniz, ek olarak bu süreçte siber suçlarına gidebilirsiniz. Resmi yetkililer tarafından gerek görülen bilgiler şirket tarafından verilmektedir.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Ares_ DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    anladım çok sagolun tıcket atmadım musait deyiliyim atacagım ama yardımınız için sağolun siber suçlar sahisları bula bilirmi dava açma hakkın dogarmı

Quote Originally Posted by ___AHMET___ View Post
    anladım çok sagolun tıcket atmadım musait deyiliyim atacagım ama yardımınız için sağolun siber suçlar sahisları bula bilirmi dava açma hakkın dogarmı
    Maalesef net bir şey söyleyemem, zaten siz siber suçlarına başvurursanız süreç hakkında onlardan bilgi alabilirsiniz.