Results 1 to 2 of 2

Thread: CR Hakkında

CR Hakkında

Aylardır bu oyunu oynuyorum,aylardır belki 50 kişinin küfür lure ve makro videolarını cr ekibine gönderdim lure dısında herhangi bir işlem yapılan bir videom olmazdı henüz.Buna kendi çarım da dahil.Ama en son yaşadığım olay beni çileden çıkardı.

Arkadaşlar farm yaptıgım slota aşikar makro oldugu belli olan bir kişi geldi bundan yaklaşık 10 gün önce.Geldigi gün videosunu aldım CR ekibine bildirdim.Daha sonra baktım işlem yapılmıyor bu adam makrosu açıkken slotta oturan bundan birqz daha uzakta oturan başka bir çarına lure yaptım banlanacağımı bile bile ve bu geniesi açık pri oturan çara doğru koştu heal attı ve orada kaldı.Z makrosu açık oldugu ıcın de devamlı sagdakı soldakı moblara z alıyor fakat uzakta durdugu için atak yapamıyordu, bu çar yaklaşık 4 saat bu sekilde kaldı ve bu sekildeyken adamın afk oldugunu kanıtlayarak videosunu attım ek kanıt olarak sundum.Üstünden yine günler geçti ve incelenecektir demekten baska hiç bir şey yapılmadı?Parayı pulu da geçtim emek veriyoruz yazık değil mi emeğimize?Kendimizi enayi gibi hissediyoruz artık.Şimdi sizlere ve yetkili ekibe özellikle CR ekibindeki arkadaşlara sormak istiyorum...
    1-)Slottan uzakta saatlerce geniesi açık ve durmadan z alan bir karakterin videosu var elinizde ve siz hala karakteri girip oyun içinde inceleyeceksiniz bu ne kadar mantıklıdır?
    2-)Eğer CR ekibiniz yoğun ve şikayet videolarına yetişemiyorsanız neden ekstra personel talep etmiyorsunuz?
    3-) Eğer sadece oyun içinde yakaladığınız makro açmış kişilere ve bilgisayarında illegal program bulunduran kişilere xcode sayesinde işlem yapıyorsanız bizlerde mouse alıp pc basında durup z makro açık bir şekilde farm yapalım siz gelip tp leyip bizi kontrol ederseniz de burdayız mı diyelim?
    4-) Makro açık kişilere karşı legal oynuyorsak bir süre sonra devamlı cebimizden harcama yapacağımız için paramız yetişmiyor slotu bırakmak zorunda kalıyoruz ve biz slotu bırakınca bu kişi makrosunu kapatıyor ve genie ile kasıyor bu şekilde ne kadar sağlıklı sonuç alabilirsiniz?

Mod arkadaşlardan rica ediyorum lütfen bu konuyu kaldırmayın silmeyin ve eğer cevap verecekseniz klasikleşmiş rutin basit ve insanı tatmin etmeyen cevaplarınızı yazmayın...
    Last edited by GamesDepot; 02-26-2021 at 07:53 AM.

Moderator AlonsoPedroLopez's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bölüme açılan her raporun sonucu bir yaptırım değildir. GM ekibi tarafından detaylı kontroller sonrasında hesapla ilgili illegal bir aktivite olup olmadığı kontrol edilip bu yönde bir işlem yapılmaktadır

Ek olarak, forum hesabınızın 1 postu var o da açmış olduğunuz bu konu. Yani ilgili bölümde herhangi bir raporunuz bulunmamaktadır. Lütfen aynı içerikte tekar bir konu açmayınız.

İyi forumlar.