Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Hesap şifre değişmesi .

Hesabıma giriş yapamıyorum şifre yanlış diyor şifre değişmek istediğimde ise yeni şifre kuramıyorum şifreler uyuşmuyor veya şifrede büyük harf kullan hatası veriyor........ ACİL DESTEK ....

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Şifremi unuttum seçeneğini kullanarak mail adresinize gelen yeni şifreyle giriş yapabilir ve daha sonrasında yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Junior Member
    Zaten o şekilde yapıyorum bahsettiğim hatayı alıyorum

Quote Originally Posted by migo View Post
    Zaten o şekilde yapıyorum bahsettiğim hatayı alıyorum
    Anlıyorum fakat şifre yenileme esnasında herhangi bir problem bulunmuyor. Klavyenizin caps lock ve num lock açık bırakmış olabilir misiniz? Ya da oluşturmaya çalıştığınız şifre çok mu uzun? Farklı bir şifre ile de deneme yapabilirsiniz.

Junior Member
    olmuyor bunlar farklı seçenekler kullanarakta yaptım bilet kullanarak bunu çözebilir miyiz veya bunu nasıl kontrol edebilirsiniz başka bi çözümü yokmu 2 gündür hesabıma giriş yapamıyorum

Quote Originally Posted by migo View Post
    olmuyor bunlar farklı seçenekler kullanarakta yaptım bilet kullanarak bunu çözebilir miyiz veya bunu nasıl kontrol edebilirsiniz başka bi çözümü yokmu 2 gündür hesabıma giriş yapamıyorum
    Maalesef manuel olarak kontrol etme imkanımız bulunmuyor, dilerseniz çerezleri temizledikten sonra ve mobil veri ile şifre oluşturmayı deneyebilirsiniz. Sorunun devamı halinde hesabınızın incelenmesi için destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.