Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member
    Nickname
    Shamannn
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus

Question Golden star , bronze star , silver star

Arkadaşlar merhaba konuyu fazla uzatmayacağım oyun içinde para harcayıp yapmış olduğumuz Golden Star , Bronze Star , Silver Star'lar neden yan karakterlere aktarılmıyor o kadar para verip yapıyoruz herkesin ekonomik gücü olmuyor kanat alıp takmak için bu itemlerin bankaya konulabilmesi lazım oyuna bir şey kaybettirmeyeceği gibi bizlere bir şeyler kazandırabilir bu güncelleme lütfen destek olun sesimizi duyuralım. Teşekkür ederim hepinize şimdiden.
    Last edited by xBionic; 02-25-2021 at 08:40 AM. Reason: bold

Junior Member
    Nickname
    Shamannn
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Golden, Bronze, Silver Starlar

Merhaba, o zaman herkes 1 tane yapıp tüm karakterlerinde kullanabilirdi buda oyun içi rekabette düşüşe neden olur tıpkı daily quest görevinde yapılan silah/armor'ların aktarılmaması gibi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IIDreamSoldieR View Post
    Merhaba, o zaman herkes 1 tane yapıp tüm karakterlerinde kullanabilirdi buda oyun içi rekabette düşüşe neden olur tıpkı daily quest görevinde yapılan silah/armor'ların aktarılmaması gibi.
    Selamlar, neyin rekabeti acaba merak ettim lütfen beni aydınlatır mısın ? Oyun içi görev ile alınabilen itemlerin banka aracılığı ile aktarılması taraftarıyım . 1 hesap ve ya 4 hesap ile yapıyorsam emek veriyorsam birşey için bunu her charım ile kullanabilmeliyim , bu benim en doğal hakkım . Trade kesinlikle açılmaması gerekiyor ancak bankaya aktarılabilmeli.

Quote Originally Posted by JETONNNNNNN View Post
    Selamlar, neyin rekabeti acaba merak ettim lütfen beni aydınlatır mısın ? Oyun içi görev ile alınabilen itemlerin banka aracılığı ile aktarılması taraftarıyım . 1 hesap ve ya 4 hesap ile yapıyorsam emek veriyorsam birşey için bunu her charım ile kullanabilmeliyim , bu benim en doğal hakkım . Trade kesinlikle açılmaması gerekiyor ancak bankaya aktarılabilmeli.
    Rekabetten kastım şu; herkes 1 tane çıkarır köşesine çekilirdi, çıkarıp satılabilen ana materyaller değersizleşirdi.
    Sizin mantığınıza göre bir karakterde çıkarılan mesela quest bow yan karakterede aktarılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Rekabetten kastım şu; herkes 1 tane çıkarır köşesine çekilirdi, çıkarıp satılabilen ana materyaller değersizleşirdi.
    Sizin mantığınıza göre bir karakterde çıkarılan mesela quest bow yan karakterede aktarılabilir.
    Satılan tek materyal şuan zaten yeni serverlar da dahi değersiz neyin mantığı bu ayrıca guest itemleri ile kıyaslamadan da ayrı bi güzel olmuş tebrik ederim.
    Benimde 2 karakterimde var oyunu keyfi oynayan birisiyim görüntüsü için almıştım. Şuan yeni karakter açtım aktaramıyorum. 2 yan karakterimde boş boş yatıyor.

Senior Member
    Evet aktarılması gerekiyor sonuç olarak misal guest bow +8e basabilmişsem neden yan hesaplarımdada kullanamayayım . Golden starda aynı şekilde o kadar toz harcayıp almışım neden kullanamayayım .

Senior Member TheRedS's Avatar
    Nickname
    QuickLyReD
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Thund3rStorm
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Cannot Be Traded Or Sold olmalı herkes açısından iyi olur katılıyorum
    Q♥u♥i♥c♥k♥L♥y♥R♥e♥D♥

Junior Member
    Quote Originally Posted by JETONNNNNNN View Post
    Neden trade acilmamasi gerekiyor? Trade acilsa nasil bir zarari olur?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quest'le karşılaştırmayın arkadaşlar. Quest başka bu başka. Silah değil zırh değil aktarılabilmeli yan chara. Kanat takıyorsun bir ay yer işgal ediyor inn de konmuyor bankaya ne gerek var.

Tags for this Thread