Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Angry Raporlama Hakkında

Adreama gmler tarafindan fazla bakilmadiği için okçu açip macro ile farm slotlarinda farm yapan arkadaslara gerekli işlemleri yapmiyorsunuz. Cz ile ilgilendiğiniz kadar adreamada arada göz atmanizi rica ediyorum . Yürürken 3lü5 li atmaya calisanlar 3 5 macronun arasina mana çekme sikiştiranlar. Asas oynayip minor macro kullanan kişilere ceza verip bu kişileri göz arda etmeniz haksizlik . Ilgilenirseniz sevinirim kolay gelsin ! .
    Last edited by GamesDepot; 02-25-2021 at 06:01 AM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Göz ardı etme gibi bir durum yok. Makro kullananlar tespit edildiği anda cezalandırılıyor. Makro kullandığını düşündüğünüz oyuncuları 2 3 dakikalık bir video ile Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.

Cheat Reports kullanımı Raporlama Sistemi (Cheat Reports) - Güncellendi

Junior Member
    Cezalandiriliyor derken . 1.5 aydir adreamda oynuyorum henÜz 1 tane macro kulalnan okÇuya İŞlem yapildiĞini gÖrmedİm.bunu kullananlari bİz anliyoruz barİz bellİ de sİz gm olarak anlayamiyormusunuz yada loglardan gÖremİyormusunuz . Bence sİz gerÇekten bİr ara adream İle İlgİlenİn tekrardan kolay gelsİn .

Junior Member
    Lamia slotunda bütün capler genie altı macro ve genie altı kopxer dolu videoalrını çekip yolladım 2 ay boyunca 1 tanesi banlanmadı şu oyuna genie açıkken skill barı kitleme getirmek çokmu zor anlamadım elimdeki videolarda koxp kullanan dibindeki moba vurmuyordu hatta ok mobun içinden geçiyordu o oyuncu hala aynı slotta kasıyor macro açanların videosunda mob ölmeden diğer moba geçiyodu oda hala aynı slotta farm yapmaya devam ediyor sonrada cheat reporta fazla konu açmşım diye 8 ay forumdan ban atıyosunuz ben günde 3 saatimi video çekip yükleyip konuya eklemekle uğraşıcam üstüne forumdan banlanıcam şakamısnız hem sizin işinizi yapıyoruz hemde karşılığı bumu .
    Last edited by NightOwl; 02-25-2021 at 09:09 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Forumun genel bölümleri rapor yapılan, raporların sonuçlarının takip edildiği ve bilgi verildiği bir bölüm değildir. Raporlarınızı Cheat Reports bölümünden takip edebilir ve sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Raporlar her gün saat 19.00 civarında arşivlenir ve arşiv bölümünü siz göremezsiniz. Raporunuz arşivlenmeden sonucunu kontrol etmelisiniz, raporlar hakkında ekstra bilgi verilmemektedir. Ek olarak raporlanan her oyuncu illegaldir ve ceza alacaktır diye bir durum bulunmuyor, ekip gerekli kontrollerini yapmaktadır ve her raporun sonucu bir yaptırım değildir.

Ayrıca Cheat Reports bölümüne fazla konu açtığınız için değil, aynı bildirimleri spam şeklinde yapmanız durumunda ceza almaktasınız, bilginize.

Detaylı bilgi için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

Raporlama Sistemi (Cheat Reports)

İyi forumlar.

Tags for this Thread