Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Senior Member

Jr deki doom soldier adaletsizliği

Yahu arkadaş doom soldierleri kesmek jr bosslarını kesmekten zor , jr de hangi tarafa az doom soldier atarsa o taraf %80 olasılıkla kazanıyor
    bakın bugünki jr de 3 mage 3 okçu idik ve jrde bu parti gerçekten seri ilerler 26. dk da devaya geldik sebep 7 kez doom atması ,35 tane doom atıyor 1 tanesini kesmek minimum 6 kişi dalarsa 12-15 saniye , karşı tarafta 1 mage 1 warrior 4 okçu olmasına rağmen geldiğimizde devanın canı %10 idi adım gibi eminim ki karşı partinin bizden hızlı gelmesinin sebebi doom soldierlerin daha az çıkmasıdır buna kalıbımı basarım

Member
    Nickname
    LeaderPsycho
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    SultanS
    Race
    Karus
    Arkadaş bişeyden de bi şikayetci olmayın bee...

Senior Member
    Eskiden 250 adet kesme görevi vardı onun o zamandan beri nefret ediyorum bu yaratıktan, kesmesi çok zor. Bir işe yaradığı da yok, bence oyundan komple kaldırılması gereken bir yaratık.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Yanchars67 View Post
    Arkadaş bişeyden de bi şikayetci olmayın bee...
    dostum bu oyunun bize sağlaması gerektiği eşit şartlarda rol yapma oyunu değil mi
    sence şartlar bu durumda eşit oluyor mu ?

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Quote Originally Posted by Nebileyimyani View Post
    dostum bu oyunun bize sağlaması gerektiği eşit şartlarda rol yapma oyunu değil mi
    sence şartlar bu durumda eşit oluyor mu ?
    Eşit şartlar sağlaması gerekmiyor. Bu sefer kalkıp "karşı tarafta 9 raptorlu warrior var, bu ne kardeşim herkes itemsiz olsun" denecek.
    Sistem gayet güzel, şansa bağlı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Gerber44 View Post
    Eşit şartlar sağlaması gerekmiyor. Bu sefer kalkıp "karşı tarafta 9 raptorlu warrior var, bu ne kardeşim herkes itemsiz olsun" denecek.
    Sistem gayet güzel, şansa bağlı.
    karşıdaki 9 raptorlu adama gram lafım olamaz çünkü o adam + basmıştır farm yapmıştır o itemi eline takmıştır
    benim burada lafım bir dungeona giriliyor hangi taraf daha güçlüyse daha hızlıysa stratejisi iyiyse o kazanması gerekiyor hangi tarafın kumarda daha şanslı olmasıyla bağlantılı olmamalı
    bunu sınav sistemine benzetebilirsin bir sınavda zaman sınırı ve herkese aynı sorular çıkar kim bilgiliyse o kişi daha kısa zamanda sonuca ulaşır
    herkese rastgele farklı farklı sorular çıksaydı sence ne kadar adaletli olurdu

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Quote Originally Posted by Nebileyimyani View Post
    karşıdaki 9 raptorlu adama gram lafım olamaz çünkü o adam + basmıştır farm yapmıştır o itemi eline takmıştır
    benim burada lafım bir dungeona giriliyor hangi taraf daha güçlüyse daha hızlıysa stratejisi iyiyse o kazanması gerekiyor hangi tarafın kumarda daha şanslı olmasıyla bağlantılı olmamalı
    bunu sınav sistemine benzetebilirsin bir sınavda zaman sınırı ve herkese aynı sorular çıkar kim bilgiliyse o kişi daha kısa zamanda sonuca ulaşır
    herkese rastgele farklı farklı sorular çıksaydı sence ne kadar adaletli olurdu
    Eğer konu "eşit şart" olursa konu 9 raptorlu adam olur. Eşit olması gereken şartlar değil haklardır. Herkesin jrye girme hakkı var, ama şartlar kişiye ve şansa göre değişir. Düzenleme yapmaya gerek görmüyorum. Sınav sisteminde de aynısı geçerlidir, durgun zekalı çocuklar ve üstün zekalı çocuklar aynı haklara sahip olup aynı sınava girer ama aynı şartlarda değillerdir. Hop döndük dolaştık şartların değil, hakların aynı olması gerektiğine geldik.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Gerber44 View Post
    Eğer konu "eşit şart" olursa konu 9 raptorlu adam olur. Eşit olması gereken şartlar değil haklardır. Herkesin jrye girme hakkı var, ama şartlar kişiye ve şansa göre değişir. Düzenleme yapmaya gerek görmüyorum. Sınav sisteminde de aynısı geçerlidir, durgun zekalı çocuklar ve üstün zekalı çocuklar aynı haklara sahip olup aynı sınava girer ama aynı şartlarda değillerdir. Hop döndük dolaştık şartların değil, hakların aynı olması gerektiğine geldik.
    dostum kendi kendine çelişiyorsun , sınavda üstün zekalı veya çalışmış olmak 9 raptorlu adama örnektir aynı soruların gelmesi ise mobların aynı seviyede eşit sayıda atmasıdır
    sınava girmek eşit haklar
    sınavda aynı soruların sorulması ve herkese aynı sürenin verilmesi eşit koşullar anlamına gelir
    Last edited by xBionic; 02-25-2021 at 12:15 PM.

Senior Member
    Doomları tek tek keserseniz öyle olur tabi.
    3 mage varmış doomlar çıkınca diğer mobu doomların içine çekip novalamak aklınıza gelmiyor değil mi?
    Nova ile 5 dooma vuruyorsun. 56 skiliyle 1 tane seçip vurduğun daha mı çok vuruyor sanıyorsun?
    El düşüyor gibi bahanelere sığınmayın hiç priestiniz akıllı olup doomların içinde bir party 10k kaldırsa prieste döner doomlar , 3 okçudan mageye dönüyorsa zaten okçuları sorgulayın önce.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Doomları kesmeden bosslara yönelenler olduğu sürece ve herkes aynı Doom'a vurmadığı sürece daha çok eziyet olur o mob. Herkes ayrı Doom'a vuruyor, ee mobların regen özelliği var; düşük AP'li adam zaten Doom'dan doğru düzgün HP açamıyor, üzerine bir de Doom HP yeniliyor. Hiç atak yapmamış gibi tüm vurdukları boşa gidiyor. Bir de diğer boss kesiliyor, ayakta Doomlar var adam kestiği Doom'u bırakıp TW'ye, Apostle'ye yöneliyor. Arkadaş o Doom'u kesmeden geçemeyeceksin işte odayı. Niye direniyorsun?