Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by caqq0 View Post
    buradanda indirdim ama olmuyor yani dosya bozuk diye hata alıyorum
    Selam,

İndirme işleminden önce güvenlik duvarını ve var ise antivirüs programını devre dışı bırakarak tekrar indirmeyi dener misiniz?

Ek olarak karşılaştığınız hatanın ekran görüntüsünü iletebilirseniz daha sağlıklı bir şekilde yardımcı olabiliriz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

İndirme işleminden önce güvenlik duvarını ve var ise antivirüs programını devre dışı bırakarak tekrar indirmeyi dener misiniz?

Ek olarak karşılaştığınız hatanın ekran görüntüsünü iletebilirseniz daha sağlıklı bir şekilde yardımcı olabiliriz.
    karşılastıgımız hata bu herseyi denedim ginede olmuyo indirirken TLS1 ERROR hatası veriyo

Junior Member
    Quote Originally Posted by mreygt View Post
    karşılastıgımız hata bu herseyi denedim ginede olmuyo indirirken TLS1 ERROR hatası veriyo
    file:///C:/Users/w10/Desktop/Ads%C4%B1z.png

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hatalı bağlantı göndermişsiniz. Çektiğiniz ekran görüntüsünü herhangi bir resim sitesine upload edip linki paylaşmalısınız. Rehber içeriğini alıntılıyorum.

Ekran Görüntüsü Eklemek

Klavyenizin sağ tarafında bulunan - tuşu, oyun içerisinde anlık olarak görüntü almanızı sağlar. Tuşa bastığınız oyunun kurulu olduğu clientin içerisinde KSC dosyası oluşturulur. Oluşan bu KSC dosyasını jpg. resim haline getirmek için;

1- Clientin içerisinde bulunan KSCViewer programını açın,
    2- File > Open seçeneğiyle clientin içerisinde bulunan ksc uzantılı dosyanızı açın (direk olarak aldığınız resmin açıldığını göreceksiniz),
    3- Sonrasında, File > Save as seçeneğiyle açtığınız bu resmi jpg olarak bilgisayarınızın herhangibir bölümüne kayıt edin.

Kayıt ettiğiniz jpg uzantılı resminizi www.hizliresim.com (önerilen resim yükleme sitesi) üzerinden upload edebilirsiniz. Upload bittikten sonra sitenin size vereceği linkler arasından 'Resim Direkt Adresi' linkini konuya ekleyiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Hatalı bağlantı göndermişsiniz. Çektiğiniz ekran görüntüsünü herhangi bir resim sitesine upload edip linki paylaşmalısınız. Rehber içeriğini alıntılıyorum.
    https://hizliresim.com/R40fML hata bu yardımcj olun lütfen

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    https://hizliresim.com/R40fML hata bu yardımcj olun lütfen
    Bu konuda Bionic alternatif setup dosyasını paylaşmıştı. İlgili bağlantıya tıklayarak setup dosyasını indirebilirsiniz. Alıntı olarak aşağıda paylaşıyorum.

Quote Originally Posted by xBionic View Post
    https://nttgame.app.box.com/v/KnightOnlinesetup2311 setup dosyasını buradan indirin lütfen.
    İyi forumlar.

Junior Member
    Bu konuda Bionic alternatif setup dosyasını paylaşmıştı. İlgili bağlantıya tıklayarak setup dosyasını indirebilirsiniz. Alıntı olarak aşağıda paylaşıyorum.

İyi forumlar.
    Dosya hasarlı cikıyo bende baska bi link varmi

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Dosya hasarlı cikıyo bende baska bi link varmi
    Dosya hasarlı değildir. Bağlantınızda problem olabilir. Modemi kapatıp açıp tekrar deneyiniz. Gerekirse farklı tarayıcı üzerinden download etmeye çalışınız.

Junior Member
    Dosya hasarlı değildir. Bağlantınızda problem olabilir. Modemi kapatıp açıp tekrar deneyiniz. Gerekirse farklı tarayıcı üzerinden download etmeye çalışınız.
    Baska bi bilgisayarda indirdim fakat yapmak istedigim bilgisayarda söyle.ni hata veriyo https://hizliresim.com/FNZHjY

Moderator NightOwl's Avatar
    Baska bi bilgisayarda indirdim fakat yapmak istedigim bilgisayarda söyle.ni hata veriyo https://hizliresim.com/FNZHjY
    Selam,

WinRAR dışında farklı bir arşiv programı ile deneyebilir misiniz?