Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
    oyunu kurdum fakat patch atmada sıkıntı veriyor, lojman interneti kullandığımdan ötürü güvenlik duvarına takılıyor olmalı, manuel patch indirme imkanımız yok mu

Junior Member
    Quote Originally Posted by par_THRP6yE1 View Post
    oyunu kurdum fakat patch atmada sıkıntı veriyor, lojman interneti kullandığımdan ötürü güvenlik duvarına takılıyor olmalı, manuel patch indirme imkanımız yok mu
    kardeşim nasıl kurabildin biz hepimiz TLS1 error ile karşılaşıyoruz

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by t0bbetu View Post
    kardeşim nasıl kurabildin biz hepimiz TLS1 error ile karşılaşıyoruz
    Alternatif Link üzerinden kurulum sağlayabilirsiniz.

Member
    Nickname
    KuLCANITIN
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Sayın mod arkadaşlarım biraz ezbere hareket ediyorsunuz ve sanki olay çözülmüş gibi alternatif link kopyala yapıştır diyorsunuz. Şikayetler üzerine evimde boşta duran bir bilgisayara oyunu hem verdiğiniz alternatif linklerle hem de oyunun sitesinden indirmeyi denedim. Hepsinde bir şekilde hata veriyor. Bu sorun hakkında çalışma yapılması gerekiyor. Sorun bilgisayarlarda değil. Lütfen yetkili firmaya iletir misiniz. Problem çözülebilmiş durumda değil.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mitolojik_kolpa View Post
    Sayın mod arkadaşlarım biraz ezbere hareket ediyorsunuz ve sanki olay çözülmüş gibi alternatif link kopyala yapıştır diyorsunuz. Şikayetler üzerine evimde boşta duran bir bilgisayara oyunu hem verdiğiniz alternatif linklerle hem de oyunun sitesinden indirmeyi denedim. Hepsinde bir şekilde hata veriyor. Bu sorun hakkında çalışma yapılması gerekiyor. Sorun bilgisayarlarda değil. Lütfen yetkili firmaya iletir misiniz. Problem çözülebilmiş durumda değil.
    Bu konuda farklı bir yanıtımız olmadığı için size kopyala-yapıştır gibi geliyor olabilir.

Konu üzerinde çalışmalar mevcuttur. Bu süreçte alternatif link'e yönlendirme yapıyoruz.

Member
    Nickname
    KuLCANITIN
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Anladım. Teşekkür ederim Kusura bakmayın mizacım biraz sert gibi olmuş. Bazı mevcut problemler üzerine kimse "çalışmalarımız mevcut" veya "çalışmalarımız devam ediyor", "ilgileniyoruz" gibi cevaplar görmeyince sanki baştan savılmış, yalnız bırakılmış gibi hissediyor insanlar.