Results 1 to 5 of 5

Thread: Trade atma hk

Junior Member

Trade atma hk

dün görevlerimi yaparken adamın biri pm attı cevap vermedim diye slotta direk parti attı bana parti isteğini kabul etmeyince trade atıp moba ölmeme sebebiyet veriyordu az daha bu adam kışkırtmadan dolayı beni incelenip ceza almıyor. Ama ben küfür ettiğim için ceza alıyorum aynı adam bugün pm atıp kışkırtmaya dalga geçmeye devam ediyor bu nasıl incelemedir. Anlamak cidden mümkün değil. Şimdi sağda solda cz de adamlara pt atayım pm den kışkırtayım ve trade atıp adamların moblara ölmesine sebep olayım adamlar bana küfür etsin bende o ss ile adamları şikayet edeyim benim yanıma kar kalsın ama adamlar 3 gün - 7 gün ve ya süresiz mute yesin. NE GÜZEL İSTANBUL

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Trade atmanın bir yaptırımı yok ama küfür etmenin cezası var. Sizi tahrik etmeye devam ediyorsa geçerli kanıtlarla birlikte cheat reportsa bildirebilirsin.

Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Trade atmanın bir yaptırımı yok ama küfür etmenin cezası var. Sizi tahrik etmeye devam ediyorsa geçerli kanıtlarla birlikte cheat reportsa bildirebilirsin.
    Mob keserken bilerek trade atılıp oyuncunun canavara ölmesine neden olunuyor. kişinin saatlerce emek verip kastığı expyi emeğini çalıyorlar bunun nasıl yaptımı olmaz arkadaş bu konuda haklı.

Mesela adamın arkadaşı human cz bowlda fragment farmı yapıyor diğer oyuncu ise karus oda fragment farmı yapınca discorddan human olan oyuncu karus arkadaşına kendi ırkındaki oyuncuya trade atıp yatırmasını istiyor oda gidiyor trade atıp oyuncuyu exp yatırıyor.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by AlvaroArbeloa View Post
    Mob keserken bilerek trade atılıp oyuncunun canavara ölmesine neden olunuyor. kişinin saatlerce emek verip kastığı expyi emeğini çalıyorlar bunun nasıl yaptımı olmaz arkadaş bu konuda haklı.

Mesela adamın arkadaşı human cz bowlda fragment farmı yapıyor diğer oyuncu ise karus oda fragment farmı yapınca discorddan human olan oyuncu karus arkadaşına kendi ırkındaki oyuncuya trade atıp yatırmasını istiyor oda gidiyor trade atıp oyuncuyu exp yatırıyor.
    Arkadaşımızın belirttiği gibi, bunun cezası bulunmuyor ve tradenizi kapatarak kolaylıkla bu tarz durumlar için önleminizi alabilirsiniz.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Dryads
    Race
    Karus
    [B]küfür haricinde ceza almaz
    Last edited by DonJose; 02-28-2021 at 06:45 PM.