Results 1 to 2 of 2

Thread: Modlar hk.

Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)

Modlar hk.

sayın knight online game masterları;
    oyunda yaşadığımız her hangi bir problem için sizlerle iletişim kurabileceğimiz bir birimin yokluğu gözler önünde
    discord aracılığı ile dile getirdiğimiz problemler GM'ler tarafından yoğun mesaj dolayısı ile görülmüyor

forum aracılığı ile dile getirdiğimiz problemler modlar tarafından ilettik denilip kapatılıyor

biz oyuncu olarak hiç bir şekilde sizinle doğrudan iletişim kuramıyoruz 500 kişi 1000 kişi bir problemi dile getirdiğinde oyunun resmi forumunda hayır öyle bir şey yok cümlesi kurabilen insanlar var

ayrıca aşağıda görebileceğiniz mesajı bir mod yazabiliyor

Siz bu durumun hakkında bir açıklama istiyorsunuz ve bu açıklama yapılırsa zaten var olan konu üzerinden ya da yeni bir konu oluşturup açıklanacaktır. Bu nedenle lütfen aşağıdaki konuyu takip ediniz ve bu tutumunuzu daha fazla devam ettirmeyiniz.

modlar oyuncuyu tehdit ediyor , oynadığım oyunda oyunun gmlerine seslendiğim için uyarılıyorum
    bu uyarıyı bir mod yapıyor ama ben gm'e sesleniyorum
    bu konuyu da gmler için açtım forumdan banlanmazsam iyidir

(BU KONUNUN LAG SORUNU VE BAĞLANTI PROBLEMLERİ İLE HER HANGİ BİR ALAKASI YOK
    KONU MODLAR CEVAP YAZSIN DİYE AÇILMADI MUHATTABINA ULAŞIRSA VE KENDİSİ TENEZZÜL EDERSE CEVAPLAR
    KONU GÜNCEL KALMASI İÇİN SPAMLANMAYACAK
    MESAJ İÇERİĞİNİ YASAK BİR DURUM YOKSA DEĞİŞTİRMEZSENİZ SEVİNİRİM.)

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Foruma konu açarken forum kurallarına uymak zorunda olduğunuzu unutmayınız. Moderatörler sizleri tehdit etmezler, gerekli yönlendirmeleri yaparlar ve ceza almamanız için uyarırlar. Normal koşullarda kuralları ihlal eden bir kullanıcıyı hiçbir şekilde uyarmadan ceza verebilecek yetkiye sahipken ceza almamanız için uyarıyorsa buna tehdit ya da başka bir şey denemez.

Foruma konu açtığınızda Gm ya da başka bir yetkiliye direkt olarak yazmanıza gerek yoktur. Eğer gerçekten de iletilmesi gereken bir konu varsa bunu moderatörler zaten yapacaklardır. Ayrıca Gm'lerin de forumu takip ettiğini unutmayınız.

Son postlarınızı inceledim ve forum kurallarını okumanız gerekli diye düşünüyorum. Lütfen forum kurallarına göz atarak foruma uygun bir şekilde devam ediniz. Tüm uyarılara rağmen kuralları ihlal etmeye devam ederseniz forum hesabınız ceza alabilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.