Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Exclamation 30 taş bug ı ????

Selamlar. Eslant quest görevinde yattım rez geldi 30 taş bastı taşlarım gitti ama hala ölüyüm. Hem taşlarım gitti hem exp lerim gitti. Oyundaki ismim OptimussssS Destan da oynuyorum. Exp lerimin iadesini talep ediyorum teşekkürler. (33444331 exp kaybım var fotoğraf veya video talep ederseniz elimde mevcut)

Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    33m exp için yapma gözünü seveyim
    neyi telafi ettiklerini gördün de 33m exp telafisi istedin

Yani ben oyundaki hatayı söyleyeyim de görüp düzeltmezlerse bu onların ayıbı olsun. Ayrıca mesele exp den ziyade durumun beni aşırı tilt etmesi.

Senior Member
    Class
    Warrior
    Server
    US->Atlantis
    Race
    Karus
    skill basılıyor mana gidiyor ama işlemiyor.

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    O bug'a ben de rastladım. Bazen oluyor. Özellikle gate'den yeni ışınlanıp sonra o yeteneği kullandığında bug'a giriyor. Yıllardır var.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Elinizdeki KSC veya videolar ile "Bug" kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

https://support.nttgame.com

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Elinizdeki KSC veya videolar ile "Bug" kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

https://support.nttgame.com
    Sayın moderatör kardeş ksc veya video diyorsun öyle bir olay olabileceği kimsenin aklına gelmez ,her zaman ki gibi rez 30 taş bastığında kalkıyorsun bu olay benimde başıma geldiği için yazıyorum hem 30 taş gitti hemde 750 m ex gitti anlamadım nasıl oldu .Her rez le kalkacağımız zaman ksc veya videomu almamız gerekiyor......

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kuzen1 View Post
    Sayın moderatör kardeş ksc veya video diyorsun öyle bir olay olabileceği kimsenin aklına gelmez ,her zaman ki gibi rez 30 taş bastığında kalkıyorsun bu olay benimde başıma geldiği için yazıyorum hem 30 taş gitti hemde 750 m ex gitti anlamadım nasıl oldu .Her rez le kalkacağımız zaman ksc veya videomu almamız gerekiyor......
    Arkadaşımız elinde mevcut olduğunu belirtmiş, bu problemi yaşadığınızda incelenmesi için bilet gönderebilirsiniz.

Senior Member
    Aynı problemi yaşamış biri olarak söylüyorum. Verdikleri yanış üzerinize taş almamışsındır Hayır diyorum o zaman kanıtı sunun diyorlar. Aynen biz 7/24 video kayıdında oyun oynuyoruz kanıt sunacam birde size

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Arkadaşımız elinde mevcut olduğunu belirtmiş, bu problemi yaşadığınızda incelenmesi için bilet gönderebilirsiniz.
    Arkadaşım ben kendi yaşadığımı anlatıyorum bunu nasıl çözeceğiz illa devamli video mu veya ksc mi alacağız onu anlatmaya çalışıyorum,ha giden gitti çözülürmü , çözülmez onuda biliyoruz...