Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Acaba telafi olacak mı ?

3 gündür lagdan dolayı sürekli dc olduğumuz, oynayamadığımız ve ayda 300 ile 1000tl arasında para ödediğimiz oyun acaba zararımızı karşılayacak mı ? Sizlere soruyorum ?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Şu an için böyle bir şey söz konusu değil. Olması durumunda duyuru yapılıyor.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

toplamda her gun ortalama 1 saat lag geliyor o kadarda deil ama olsun.300 ile 1000 tl odedigimiz derken hic inandirici gelmiyorsun.Nasil bi kafa yapin var ki buraya konu acıyorsun.Yazik...

Senior Member
    Quote Originally Posted by asassianhalod View Post
    toplamda her gun ortalama 1 saat lag geliyor o kadarda deil ama olsun.300 ile 1000 tl odedigimiz derken hic inandirici gelmiyorsun.Nasil bi kafa yapin var ki buraya konu acıyorsun.Yazik...
    1 saat mi lag geliyor? Sanırım aynı oyunu oynamıyoruz... Dün saat 22:00 gibi başladı gece 01:00'a kadar devam etti. Sabah 10da oyuna girdim laglı idi şu an saat 13:40 hala lag var.

En kötü farmer bile 250TL para yatırıyor oyuna.

Junior Member
    Hergün ortalama 1 saat mi? Ben günde en az 5 6 saat lagdan dolayı oynayamıyorum. Benim derdim telafi filan değil sadece bu söylediğini okudum ve açıklama yapmak zorunda kaldım. Akşam 7 8 gibi başlıyor lag gece saat 2 ye kadar devam ediyor ve aynı sorun şu anda bile var. Etkinlik saati filan da değil. Oyuncuların büyük çoğunluğu işinde gücünde ama buna rağmen oyunda lag var.

Junior Member
    Quote Originally Posted by BuKentinZaptiyesi View Post
    3 gündür lagdan dolayı sürekli dc olduğumuz, oynayamadığımız ve ayda 300 ile 1000tl arasında para ödediğimiz oyun acaba zararımızı karşılayacak mı ? Sizlere soruyorum ?
    tabi ki telafisini yapmaları gerekiyor hakkınızı arayın arkadaşlar. En ufak şeyde oyunculara yapmadığını bırakmayan nttgame kaybedilen zamanı bunca pahalı satılan cash ve premiumların telafisini yapmayacak mı ? arayın hakkınızı foruma bakayım dedim toplasan 10 kişi yazmış oyunda kimse yok yazık yani

Birader sen delirdin mi ? bütün etkinliklerde dc yiyorum 3 gündür. Bir de ödediğimiz parayı beğenmiyor. Jr de bdw de chaosta dc yiyorum. Zarar değil mi bu ? nereden baksan 20m az para mı ?

Senior Member
    Oyunda ki en düşük bütçeli dediğimiz farmer arkadaşlar bile her ay düzenli dc premium + mor peri çekiyor yani 2800 cash = 250 TL yatırıyor oyuna.

Junior Member
    Quote Originally Posted by BuKentinZaptiyesi View Post
    Birader sen delirdin mi ? bütün etkinliklerde dc yiyorum 3 gündür. Bir de ödediğimiz parayı beğenmiyor. Jr de bdw de chaosta dc yiyorum. Zarar değil mi bu ? nereden baksan 20m az para mı ?
    Biraz kazandıklarımıza sayalım bir şey olmaz

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    her gün 1 saat oyun oynuyorsun herhalde
    dün 4 saatlik savaşta 4 saat lag vardı. 2 jr de lag vardı , jr sonrası 4 saatlik pk da 4 saat lag vardı. benim online olduğum sürenin tamamında lag vardı.
    Çarı geri atıp , wolf basıyorum wolf gelmiyor , spike atıyorum adama vurmuyor , daha sayayım mı hadi otur pk at

Full pussum , 2 yılda pusa ödediğim para 14bin lira , aylık 2000 liralık kotayı doldurduğum için 2 accounttan da pus alışverişi yapıyorum , onlarda da 3bin liralık alışveriş mevcut.