Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 50
    Sadece chaos deil utc ye ayni siteme gelmedi gerek macro ve hile kullananlar giriyor biz giremiyoruz bu durumda herkesi hile ye yönlendiryor oyun bu durum karsisinda tedbir alinmasi şart ve gerekiyorsa utc icin PREMİUM şartı gelsin herşey belli olsun yeter

Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    benim açımdan istenilen şey " sol tarafta 8-10k np " ve tek chardan tüm chaoslara giriş hakkı. ayrı ayrı yan charlara 10k np kasılması istenirse zaten saçmalık olur. tek chardan tüm eventlara girişten bahsediyoruz. eski sw larda uzun zamandır oynayıp bu zamana dek 8-10k np kasamamışsa orda sorun var demektir.

ayrıca 10 kişinin etkilenmemesi için 5000 kişinin etkilendiği olayı rafa kaldırmak mantıklı değil. kendin söylüyorsun, eski sw lar diye. oralarda kutunun değeri yok goygoyuna giriyor giren, yeni sunucularda bunlar değerli ve sahip olmak istiyor insanlar gerek item dizmek gerek pot parası çıkarmak gerekse koxper ve nakitçiler tarafından gerçek para elde edebilmek için. haliyle suistimal için sürekli uğraşıyorlar. legal oynayan adam da bunlardan yana zarar görüyor devamlı.

eski sw ların csw leri var krowazları var utc leri var bifrostları var tonla etkinliği var, bu vakte dek 8-10k np kasamamış yahut kasamayacak adam da bi zahmet 1 etkinlikten mahrum kalsın şayet getirilen yapılar koxperlar için çok daha sağlam önlemler oluşturacaksa. 10 kişinin keyfi için hareket edilmez kısacası, oyuncuların genel rahatsızlıklarının üzerine çözümler aranır. yazılımsal önlemler, gm takipleri vb. konularla bu işlerin önüne geçilme oranı yüksek olsaydı zaten level sınırı gelmezdi. level sınırı geldi ve sayıları azaldı ancak her halükarda suistimale devam eden çokça adam var. bunların da önüne geçmek için son olarak kasması "oyunu oynayan adam için" çok da zor olmayan bir np limiti bu etkinlikleri daha güvenli hale getirecek. bunun itiraz edilecek bi tarafı olduğunu düşünmüyorum. bahaneler bulup extra önlemlere set çekme arzularınız yoksa tabi.

+70 olması ardream oyuncularına engel oldu demişsin tamamen yalan konuşup boş ajitasyon yapıyosun. en fazla 2 günde 70 e kasılıyor bu oyunda. 1 ardream charı varsa 3 boş slot daha var chaos girmek istiyorsa kasıp girebilir dileyen. 70 e kasmak kolay olduğu için extra önlem istiyoruz zaten. tek chardan giriş hakkı, eğer açarsa hilesini tamamen kapatılsın o hesap ve tekrar oturup 10k np kasmayla uğraşsın.
    kardeş bundan ben niye etkileniyorum bana bunu söyle, legal olan ben, eliyle iyi oynayan ben, hilesiz temiz oyun isteyen ben, ama çıkmışsın sen bana sende kurunun yanında yanacaksın giremeyeceksin diyorsun bu nasıl iş bir çoğunuz zaten yeni serverlarda oynamasının sebebi orda ki kutu ve gemlerin diger serverlara göre daha fazla para etmesi bende sana şunu söylerim o zaman bu durumda gel eski sunucuda gir chaoslara madem para senin için önemli degil bırak orayı chaoslara gel eski sunucuya oralarda kxper yok

Quote Originally Posted by Gyr_h1NR8dQB View Post
    Bu kadar uzun yazmasaydın keşke. Muhtemelen kendisi de bu yolla para yiyor ki fikirleri saçma buluyor.
    Kanıt ? delil ? Anca iftira at sen insanlara.

Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    dediğin gibi her gün ban yese bu adamlar uğraşmaz ama her gün ban man yemiyolar o yüzden uğraşıyorlar. 1 hafta rahat takılsa bedavadan günde 30m. günde 1 saat ayırıyor. kalan 23 saatin 10 saatini uykuya ayırıp kalanıyla başka charlar kasmaya uğraşsa ki max 2 gününü alıyor bi charı 70 yapmak, 1 hesap banlanana kadar yedek hesaplar çoktan hazırlanmış oluyor. ban yiyene dek 2-3 gb yi topluyor, ban yediği an önceden hazırladığı diğer charlarla tekrar gelip kaldığı yerden devam ediyor. sen uğraşmaz diyosun, bu oyunda 20 koxper banlattım aynı gün, sonraki 2-3 gün içinde 20 den fazla char daha getirdi adam. kısacası, paranın olduğu yerde uğraşanlar oluyor ve daha çok kazanıyorlar. eskiden 5-6m alıyorsa şimdi 10m alıyor kutudan.

o yüzden 2 günde kasıp getirecekleri sistemin daha da zorlaştırılması şart. ben illa 70 üstü lvl sınırından yana değilim ama en azından sol taraf için 8-10k np sınırı eklenmesi(haliyle tek charın 3 chaosa da girebilmesi) bunun için de bdw nin ölünce seni dışarı atmamasının olayının getirilmesi yeterli. o zaman kaç koxper oturup 10k ya np kasıp kutu peşine düşcek bakalım.
    Nasıl ban yemiyorlar ben kendim chaosta aynı odada ki adamların ban yediğine dahil şahit oldum. Bu kadar da abartmayın. bir çar 1 günde 1 mavi kutucuk kazanıyor hangi işsiz gidip günde 7m kasmak için sürekli 70 lwl çar kasacak ki oda garanti değil. Chaosta 70 kill alanlar koxp değil siz kolsuzsunuz malesef

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    O zaman eski serverlara gelmemeli bu sistem diyebilirsiniz.
    Maden mesela +70 yeni serverlarda lakin eskilerde değil.
    Amaç normal oynayan insanları etkinliklerden mahrum bırakmak değil zaten koxperları önlemektir.
    Ayrıca eski serverlarda yan charlara questler yaparak item dizerek yine azıcık np kasmaları bu insanlar için hiçbirşey.
    Burada mağdur olan nedense sürekli bizleriz, sizler 3 chaos yapıcaksınız diye bizler 1 taneye girmiyoruz uzak duruyoruz.
    Eski serverından yenisine koxper heryerde var,Ares serverının gbsi yeni serverlara yaklaştığında bu insanlar orada olucaklar.
    Bu oyunun artık bu suistimal eden kitleye birşeyler söylemesi gerek.
    Ve kusura bakmayın ne olduğunuz çok kötü bağırıyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Ahmido View Post
    Nasıl ban yemiyorlar ben kendim chaosta aynı odada ki adamların ban yediğine dahil şahit oldum. Bu kadar da abartmayın. bir çar 1 günde 1 mavi kutucuk kazanıyor hangi işsiz gidip günde 7m kasmak için sürekli 70 lwl çar kasacak ki oda garanti değil. Chaosta 70 kill alanlar koxp değil siz kolsuzsunuz malesef
    Evet,sizin şu 250 300 tl fiyatlara adlığınız knight online kol bizde yok yürürken insanlara r vuramıyoruz biz kendi elimizle malesef.
    Bu arada koxperlara sorun o sorunuzu bize değil.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    şurada eleştiri yapıp itiraz edenlerin geneli bizler 70 sınırı gelsin derken de itiraz edip isyan edenlerdi. nickler değişiyor, zihniyet aynı. çoğu burada legalim ayağı yaparken koxper forumlarında " beyler 70 sınırı geldi napıcaz yaw off şimdi char kasmakla uğraş dur " şeklinde takılıyodur muhtemelen.

tek tek laf yetiştirmeye gerek yok artık. umarım şu sol np sınırı getirilir.

Quote Originally Posted by srcnkynr1 View Post
    kardeş bundan ben niye etkileniyorum bana bunu söyle, legal olan ben, eliyle iyi oynayan ben, hilesiz temiz oyun isteyen ben, ama çıkmışsın sen bana sende kurunun yanında yanacaksın giremeyeceksin diyorsun bu nasıl iş bir çoğunuz zaten yeni serverlarda oynamasının sebebi orda ki kutu ve gemlerin diger serverlara göre daha fazla para etmesi bende sana şunu söylerim o zaman bu durumda gel eski sunucuda gir chaoslara madem para senin için önemli degil bırak orayı chaoslara gel eski sunucuya oralarda kxper yok

ben para benim için önemli değil, zevkine giriyorum diye bi iddiada bulunmadım bu 1. ikincisi, item dizmek için para kasman gerekiyor gökten üzerine item düşmüyor. o yüzden bu sw lardaki kutular para ettiği için sahip olmak adına hile kullanan bi ton adam var. ben de mavi almak için uğraşıyorum ve bu koxperlarla rekabet etmek zorunda kalıyorum. bunların önüne geçilecek extra önlemler alınsın; oyun eliyle, temiz oynayanlara kalsın diyorum. bu sayede temiz oyunlarda bilekleriyle maviyi alanlar itemlerini daha rahat kasabilir. olayım bu.

ayrıca şu da var.

oyunu sadece gelir kapısı bellediği için etkinlikten etkinliğe giriş yapanlar, aslında oyunla uzaktan yakından ilgisi olmayanlar da var. ne char geliştirme ne item dizme derdi olanlar. ben koxperların önüne geçilmesi için sol np den bahsediyorum ancak sağ np sınırı getirilse yani aydan aya sağ lar sıfırlansa ve atıyorum 1k np ye ulaşanlar etkinliklere giriş yapabilse benim daha çok tercih edeceğim seçenek olur çünkü ben bu oyundan para kazanmaya çalışanlara da karşıyım. oyun, özelliklerini sadece bu oyunda kendini geliştirmeye çalışanlara sunsun istiyorum. bitti gitti.

hatta isteğimin şurada detaylı konusunu da açmıştım eleman kapamıştı

https://forum.nttgame.com/forum/show...4%B0ste%C4%9Fi
    Last edited by freusty07; 02-24-2021 at 08:34 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    yine herkesin birbirinin içinden geçip durduğu koşarak peşine takılanları kestiği saçma sapan bi chaostan daha çıktık. elbette bu süreçte yine herkes patır patır oyundan çıktığı için ödüller de eridi.

bu adamları engellemenin 2 yolu var.

ya kaybedecekleri bi şeyleri olmalı. ( ki şu anki durumda kaybettikleri tek şey 1 gün char kasma süreleri )

ya da içeriye girişleri zorlaştırılmalı. bu yüzden sağ veya sol np sınırlaması konulmak zorundadır. sol 10k veya sağ 1k sınır istiyoruz çok zor bi şey de değil.

mevcut durumda adamlar 1 günde kasıp rahat rahat koxplarını açmaya devam edecek. ediyor da.

oyunu gerçekten oynayan ile, oynamayıp sadece para kazanma derdinde olanların ayrımı yapılsın artık.
    Last edited by freusty07; 02-27-2021 at 09:39 AM.

Senior Member
    Utc ye np sınırı gelmeli. Adam yeni serverlarda oynuyor. Cuma akşamı geliyor bizim servera macrosuyla girip gidiyor. Server oyuncusu da haftalardır utc yüzü görmüyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Vosk View Post
    Utc ye np sınırı gelmeli. Adam yeni serverlarda oynuyor. Cuma akşamı geliyor bizim servera macrosuyla girip gidiyor. Server oyuncusu da haftalardır utc yüzü görmüyor
    çok doğru. işte tam bu yüzden sağ 1k np sınırı gelmesi en mantıklısı olacaktır. ft lere de çoklu hesap sokuyor adamlar programla macroyla artık neyle yapıyosa. tüm bu etkinliklere(bdw hariç chaos, jr, ft, utc vs) sağ 1k np sınırı eklendiği takdirde herkesin işi biraz olsun kolaylaşacaktır. oyunu para kazanma yeri görenlerden bi nebze arınmış olacak gerçek oyuncular.