Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Otp hk.

Junior Member

Otp hk.

[IMG][/IMG]

19/02/2021 tarihinde oyuna giriş sağlamış olduğum sorunsuz hesabıma şuan'da böyle bir uyarı almaktayım Moderatörler veya yetkili arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar

• ERROR! OTP LOGIN FAILED WITH UNKNOWN ISSUE. PLEASE CONTACT CUSTOMER SERVICE

Yani diyor ki ''HATA! BİLİNMEYEN SORUN. HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN ''

Bu durum için çözümlerimiz oldukça basit.

Lütfen AnyOTP programını kullanmış olduğunuz cihazın Saat & Tarih güncellemesini ve AnyOTP programının ayarlar bölümünden Time Synchronize işlemini buradan gerçekleştiriniz. Zaman ayarlarınızın İstanbul (UTC+3) olarak yapılandırıldığından emin olunuz.

Daha sonra oyuna giriş için , OTP testi veya Portal üzerinden değişim işlemleri için daha önce kullanılmamış bir OTP kodu kullanınız.

Eğer sorununuz hala devam ediyorsa hatalı giriş denemeleri sebebi ile sistem kendini bloke etmiş olabilir. Sistemin bloke durumunu kaldırmak için lütfen aşağıdaki videoda bulunan adımları gerçekleştiriniz.

Junior Member

böyle bir hata'da almaktayım.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by frappiculo View Post

böyle bir hata'da almaktayım.
    Siteye girişinizi mobile autentication üzerinden sms doğrulaması ile deneyiniz.

Ayrıca hesabınız bloke olduysa hesabın blokesi kaldırılmalı ardından tekrar OTP kurulmalıdır.

Yukarıda paylaşmıştım, ancak aşağıda da paylaşıyorum. Konuda yazanları dikkatli bir şekilde okuyup uygulayınız. Bloke kaldırma rehberi de aynı konu içinde mevcuttur.

Kod Uyuşmazlığı

Merhaba, bir sorum olacaktı. Bir hesabım var ve OTP pc üzerinden kurulu. Hesabıma ve otp'ye erişimim var, ancak bir süre önce numaram değişti. OTP'nin sitesi üzerinden numaramı değiştirmem mümkün olabiliyor mu? Bunu yapmayı denesem, benden eski numarama erişim ister mi?

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lhanimarjinalbizdik View Post
    Merhaba, bir sorum olacaktı. Bir hesabım var ve OTP pc üzerinden kurulu. Hesabıma ve otp'ye erişimim var, ancak bir süre önce numaram değişti. OTP'nin sitesi üzerinden numaramı değiştirmem mümkün olabiliyor mu? Bunu yapmayı denesem, benden eski numarama erişim ister mi?
    Eski numaranıza erişiminiz varsa sistem üzerinden numarayı değiştirebilirsiniz. Eğer numaraya erişminiz yoksa OTP sisteminde kayıtlı olan numarayı değiştiremiyorsunuz ve bu konuda destek ekibi de yardımcı olmuyor.

Operatörünüz ile iletişim kurarak numaranızı tekrar çıkarmanızı öneriyorum.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Eski numaranıza erişiminiz varsa sistem üzerinden numarayı değiştirebilirsiniz. Eğer numaraya erişminiz yoksa OTP sisteminde kayıtlı olan numarayı değiştiremiyorsunuz ve bu konuda destek ekibi de yardımcı olmuyor.

Operatörünüz ile iletişim kurarak numaranızı tekrar çıkarmanızı öneriyorum.
    Anladım, teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Eski numaraya erişimim yok. Tamamen kapatmıştım çünkü.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Anladım, teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Eski numaraya erişimim yok. Tamamen kapatmıştım çünkü.
    Rica ederim.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Rica ederim.
    Tekrar rahatsız ediyorum ama operatörüm ile iletişim kurdum. Durumu aktardım. Aynı numaramı tekrar çıkarmak istediğimi belirttim ve faturasız hatlarda böyle bir şeyin mümkün olmadığını belirttiler. Hatta firma ismi de verebilirim ve teyit etme şansınız olabilir. Türk telekom firmasından böyle bir yanıt aldım. Yoksa ben numaramı tekrar alacaktım, otp sistemindeki numaramı değiştirdikten sonra tekrar kapattıracaktım. Ancak bunun mümkün olmadığını belirttiler. Konuyu sizin çözümünüze bıraktılar açıkçası. Benim bu aşamada yapabileceğim bir şey kalmıyor. İzlemem gereken yöntemler hakkında öneri veya destek sağlamanız mümkün mü acaba? Bilmiyorsanız bile kiminle iletişim kurmam gerektiği konusunda bir öneriniz olabilir mi? Durumum şu şekilde; numaram değişti, yeni numarama erişimim var, yeni numaram nttgame sitesinde kayıtlı, otp aktif, yeni sunucular dahil birçok sunucuda karakterim var, nttnow uygulaması aktifti, tek sorun otp sisteminde kayıtlı olan eski numaram. Ayrıca şunu da belirteyim, otp pc üzerinden kurulu ve otp'ye erişimim de var.
    Last edited by lhanimarjinalbizdik; 02-22-2021 at 08:48 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Tekrar rahatsız ediyorum ama operatörüm ile iletişim kurdum. Durumu aktardım. Aynı numaramı tekrar çıkarmak istediğimi belirttim ve faturasız hatlarda böyle bir şeyin mümkün olmadığını belirttiler. Hatta firma ismi de verebilirim ve teyit etme şansınız olabilir. Türk telekom firmasından böyle bir yanıt aldım. Yoksa ben numaramı tekrar alacaktım, otp sistemindeki numaramı değiştirdikten sonra tekrar kapattıracaktım. Ancak bunun mümkün olmadığını belirttiler. Konuyu sizin çözümünüze bıraktılar açıkçası. Benim bu aşamada yapabileceğim bir şey kalmıyor. İzlemem gereken yöntemler hakkında öneri veya destek sağlamanız mümkün mü acaba? Bilmiyorsanız bile kiminle iletişim kurmam gerektiği konusunda bir öneriniz olabilir mi? Durumum şu şekilde; numaram değişti, yeni numarama erişimim var, yeni numaram nttgame sitesinde kayıtlı, otp aktif, yeni sunucular dahil birçok sunucuda karakterim var, nttnow uygulaması aktifti, tek sorun otp sisteminde kayıtlı olan eski numaram. Ayrıca şunu da belirteyim, otp pc üzerinden kurulu ve otp'ye erişimim de var.
    Numarayı başkası aldığı için mi vermiyorlarmış. İstediğin numara başkası tarafından kullanılmıyorsa gidip alabiliyorsun. Senin durumunda otp erişimin gittiği an hesap erişimin de gider. Bence eski numaranı ara biri almamışsa bu numarayı almak istiyorum diye bayiyle görüş. Alınmışsa alan kişiye ulaş durumunu anlat ya da esas karakterini ring basıp taşı.