Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12

Thread: Otp hk.

Quote Originally Posted by mel23 View Post
    Numarayı başkası aldığı için mi vermiyorlarmış. İstediğin numara başkası tarafından kullanılmıyorsa gidip alabiliyorsun. Senin durumunda otp erişimin gittiği an hesap erişimin de gider. Bence eski numaranı ara biri almamışsa bu numarayı almak istiyorum diye bayiyle görüş. Alınmışsa alan kişiye ulaş durumunu anlat ya da esas karakterini ring basıp taşı.
    Yani şöyle, detayını bilemiyorum. Ancak numaramı tekrar alamayacağım söylendi. Teyit edilebilmesi amacıyla firma ismi de verdim. Yoksa çok fazla bir ücreti olmadığını da biliyorum. 50-100 TL arası değişen bir bedel ile eski numaramıza erişim sağlamamız mümkün oluyordu. Ancak Türk Telekom bunu sağlamadı. Bahsettiğiniz durumlar kesinlikle doğru. Yetkililerden görüş, öneri veya mümkünse destek bekliyorum. Numaramı değiştirdiğimde, tüm kamu kuruluşları ve sitelerde değiştirmem hiç sorun olmadı. Çok büyük paraların döndüğü bankacılık sistemleri bile gerekli teyit işlemleri sonrasında numarayı değiştirebiliyor ve eski numaraya erişim istemiyor. Otp konusunda da aynı kolaylığı beklerdim açıkçası. Ancak bu durumu sorgulamıyorum, her firmanın veya kuruluşun kendine göre kuralları veya kararları olabiliyor. Mantıklı gerekçeleri de mutlaka vardır. Ama benim de yapabileceğim bir şey şu aşamada görünmüyor. Yoksa 50-100 TL arası bir bedelle eski numarama tekrar erişim sağlamak ve otp sistemindeki numaramı değiştirmek sorun değil.
    Last edited by lhanimarjinalbizdik; 02-22-2021 at 08:00 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lhanimarjinalbizdik View Post
    Tekrar rahatsız ediyorum ama operatörüm ile iletişim kurdum. Durumu aktardım. Aynı numaramı tekrar çıkarmak istediğimi belirttim ve faturasız hatlarda böyle bir şeyin mümkün olmadığını belirttiler. Hatta firma ismi de verebilirim ve teyit etme şansınız olabilir. Türk telekom firmasından böyle bir yanıt aldım. Yoksa ben numaramı tekrar alacaktım, otp sistemindeki numaramı değiştirdikten sonra tekrar kapattıracaktım. Ancak bunun mümkün olmadığını belirttiler. Konuyu sizin çözümünüze bıraktılar açıkçası. Benim bu aşamada yapabileceğim bir şey kalmıyor. İzlemem gereken yöntemler hakkında öneri veya destek sağlamanız mümkün mü acaba? Bilmiyorsanız bile kiminle iletişim kurmam gerektiği konusunda bir öneriniz olabilir mi? Durumum şu şekilde; numaram değişti, yeni numarama erişimim var, yeni numaram nttgame sitesinde kayıtlı, otp aktif, yeni sunucular dahil birçok sunucuda karakterim var, nttnow uygulaması aktifti, tek sorun otp sisteminde kayıtlı olan eski numaram. Ayrıca şunu da belirteyim, otp pc üzerinden kurulu ve otp'ye erişimim de var.
    16.02.2019 tarihinden itibaren destek ekibi bu konuda yardımcı olmuyor.

Eski telefon numaranızı tekrar çıkartmanızın dışında uygulayabileceğiniz hiç bir yöntem yok ne yazık ki.

Resmi açıklama konusunu inceleyebilirsiniz.

Konu hakkında detaylı bilgi için Müşteri hizmetleri ile iletişime de geçebilirsiniz.