Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Jr de ki adaletsizligi bir kişi bana açiklasin

Şu jrnin adaletsizligi ne zaman çözülür tahmini ?
    Kimse bana çıkıp 'eee o adam nasıl item yapcak' 'kardeş sana geldigi gibi karşıyada geliyor' demesin gelmesin banada gelmesin karşıyada gelmesin 1 gelir 2 gelir 3 kişi ne 83 lvl adamın ptsıne 73 lvl adam gırmesi ne ?? prının 10 ka heali yok

bakın bu ptyı goren 2 kısı oyun bası alt f4 cektı lutfen farklı konuya yönlendilmek veya konumun kapatılmasını istemiyorum

Junior Member
    yıllardır söyleniyor ama çözümü yok.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by qsman51 View Post
    Şu jrnin adaletsizligi ne zaman çözülür tahmini ?
    Kimse bana çıkıp 'eee o adam nasıl item yapcak' 'kardeş sana geldigi gibi karşıyada geliyor' demesin gelmesin banada gelmesin karşıyada gelmesin 1 gelir 2 gelir 3 kişi ne 83 lvl adamın ptsıne 73 lvl adam gırmesi ne ?? prının 10 ka heali yok

bakın bu ptyı goren 2 kısı oyun bası alt f4 cektı lutfen farklı konuya yönlendilmek veya konumun kapatılmasını istemiyorum
    str pri dir o zamanında konu açtık; oyun str olarak görmüyor pri olarak görüyor diye akıllılar boş boş yazdı..jr yi zaman karşı oynandığının daha millet bilincinde değil hep mage ilk koşar hep pri ile rogue afk kalır 10 15 sn geç gelir parti ac buf yok tur heal yoktur bide ilk başta zehir atan boss varsa gg
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Quote Originally Posted by lllcrayztrojanlll View Post
    str pri dir o zamanında konu açtık; oyun str olarak görmüyor pri olarak görüyor diye akıllılar boş boş yazdı..jr yi zaman karşı oynandığının daha millet bilincinde değil hep mage ilk koşar hep pri ile rogue afk kalır 10 15 sn geç gelir parti ac buf yok tur heal yoktur bide ilk başta zehir atan boss varsa gg
    aynen dedıgın gıbı oldu bılıyormusun kardesım gelmıs adama dıyorum hakka gırıyorsun bana dıyor kı 2 prı olacagına guvendım söyle oyuna 77 ustu yapsın o zaman benım sucum yok gırmekte dıyor .D

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by qsman51 View Post
    aynen dedıgın gıbı oldu bılıyormusun kardesım gelmıs adama dıyorum hakka gırıyorsun bana dıyor kı 2 prı olacagına guvendım söyle oyuna 77 ustu yapsın o zaman benım sucum yok gırmekte dıyor .D
    Haklı abi motivasyonları yok vericeksin motivasyonu bak nasıl giriyorlar.
    79 olan kasmayı bırakıyor.
    İtemler görev itemleri.
    Ben inmiyim demezler gidip illa tek yiğcekler.
    Yahu konu açtım adam bana bu oyunda illa yamuk bowlular olucak diye dayılanabiliyor.
    Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış.

Jr kuralları bu beğenmeyen girmesin arkdaslar biz cz de adamlar cok guclu farm yapamıyoruz dıyormuyuz hadi işinizeee 70 levelde gırer 75 de kımseyı ılgılendırmez bunu goze almıyorsanız kendınız gırmeyın

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben de 10 "ka" gibi bir yazıyı yazanı oyunumda istemiyorum mesela sen oyunu silcek misin hayır. Bu kadar basit.

Senior Member
    Adam diyor ki "Oyun bana bu hakkı veriyor, size ne?" Oyun sana aynı saatte 23:00'daki JRye girme hakkını da veriyor. Neden ona girmiyorsun?

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Yapılması gereken değişiklik BDW sistemi gibi olabilir. Herkes seviyesine uygun olarak eşleşir, yine seviyesine göre gem kazanır.
    83/5-10 olduğu partide 70 level adamın işi ne gözünü seveyim Hele bazıları var ki oynamak yerine oturup bizi izlese daha faydalı olacak.

İşin özü, nasıl ki 10 küsur senelik etkinliğe hareket katmak için, savaş verilmesi için 'monument' eklendiyseniz, savaşılması için de uygun bir parti üyeleri istememiz çok görülmez umarım. 70'li seviyelerdeki arkadaşlar, akranlarıyla dilediğince girip eğlenebilirler.

Hatta bu arkadaşların seviyelerini yükseltmesine teşvik olarak 83 seviye grubuna 'silvery gem'in üst modeli olarak 'golden gem' adında yeni bir ödül eklenebilir.

Senior Member
    yeni serverlarda olur öyle şeyler