Results 1 to 4 of 4

Otp kurulurken hata

Otp kurulurken auth key girdikten sonra şifre oluşturma esnasinda program kilitlendi şifre oluşturamadim şimdi ayni auth key geçersiz diye hesabimda cash kalmadi hesabima giriş yapamiyorum çözüm ltfen

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

AnyOTP programını bilgisayarınızda kurmayı denediyseniz, programa sağ tıklayıp uyumluluk modunu win7 yada win vista olarak ayarlayın ve işlemlerinizi tekrar deneyin.

Quote Originally Posted by _dizzymask_ View Post
    merhabalar,

anyotp programını bilgisayarınızda kurmayı denediyseniz, programa sağ tıklayıp uyumluluk modunu win7 yada win vista olarak ayarlayın ve işlemlerinizi tekrar deneyin.
    telefondan kurulum yapioyorum ama anahtar geÇersİz hatasi aliyorumhalbukİ ayni kodu program kİtlenmeden Önce kabul etmİŞtİ Şİmdİ cash olmadiĞi İÇİn yenİ kod da alamiyorum maĞdur kaldim

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bis_HDC54NBw View Post
    telefondan kurulum yapioyorum ama anahtar geÇersİz hatasi aliyorumhalbukİ ayni kodu program kİtlenmeden Önce kabul etmİŞtİ Şİmdİ cash olmadiĞi İÇİn yenİ kod da alamiyorum maĞdur kaldim
    Tekrar yeni kod alıp girmelisiniz, programın kilitlenme durumu var ise farklı bir cihazda deneyin lütfen.