Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Junior Member

Oyun ve yönetim hk.

Merhaba ;

1-Yetkili arkadaşlar kesinlikle eleştiriye açık değilsiniz. en ufak serzenişte ya konu kilit yada discord uzaklaştırma.
    2-Seviyeli eleştiriye bile tahammül edemiyorsunuz.Sizi bu buhrana sokan şey nedir ?
    3-Herkezin dert yandığı belli başlı konular var Jr zamanı dc Genie altı makro vb. premium ile saatlerce sıra bekleme aylardır ama sonuç yok.
    4-Raporlama konusuna gelince %100 kanıtlı videolar atıyorum.Ceza vermiyorsunuz.Foruma konu açıp bana videomda %1 yanılma payı nerde açıklarmısınız dediğimde mod arkadaşlar oyuncuların %90 nın yanılıdığı söyleyip konumu kapatıyor.Fakat aynı kişileri aynı şekilde güncel video ile aynı suçtan report ediyorum bu sefer ceza veriyorsunuz.Bu daha ayrı bi tuhaf durum.
    5-**ı ve bu kadar illegal aktivite.
    6-Sadece eleştiriyorum.Örnek vericek olursa oyundaki bir çok arkadaş dahi biliyor.Maradon gavolt sabit geniesiz makrocu okçular saat 09:39 şuan bile oyundaki herhangi bir serverde o okçulardan var.Bunu biz görüyorsak siz nasıl göremiyorsunuz ?
    7-Unutmayın biz müşteriyiz.Siz hizmet verensiniz bizim memnun olmamız lazım sizin değil.
    8-502,561 bu koordinatın hikayesi trajikomik Eslant sundires önü çöp farmı yapanların otomatik çöp sattırdığı çarların koordinatı.(server farketmez altar sirius vega vb ) bunu biz görebiliyorsak siz nasıl göremiyorsunuz ? Bu konu hakkında tabiki detaylı raporlama yaptım sonucu merak etmeyin tabiki ceza almadılar
    9-Haklı olarak sizde tarama yaparak ceza veriyorsunuz.Sonuçta pc başında 24 saat oyun oynanma ihtimali de var.
    10-En büyük sorunlardan biride Lag ve dc bi çözüm getirilmeli artık sonuçta emek vererek birşeyler yapılıyor bu oyunda expi parayla alamıyoruz 7-8 saatte %2-3 kasıyoruz bir lag giriyor herşey boşa gidiyor hem zaman hem emek çöp oluyor.

Son olarak.Artık raporlama yapmayıp youtube kanalımda oyundaki illegal aktiviteleri derleyip 2-3 gün arayla video atıp oyunun son halini göstermek istiyorum.Oyunu oynayan yada oynamayan.( Bu konuda hakkında bu yapacağım işlem herhangi bir suç teşkil ediyormu ? ) yani yapabilirmiyim bir yasağı varmı.?

TEŞEKKÜRLER
    Last edited by _DizzyMask_; 02-21-2021 at 07:14 AM.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Konunu ss aldım akıbetini takip ediyorum

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

İlk olarak hakaret ve seviyesizlik olmayan eleştirilerin hepsine açık olduğumuzu düşünüyorum, bunu forumda biraz gezerek yada arama yaparak konuları incelerseniz görebilirsiniz.

Diğer bahsettiğiniz konuların hepsine verilmiş yetkili cevapları forumda mevcut onlara da araştırma yaparak erişebilirsiniz.

Cheat Reports kanıtlarınızı başka kişilerle paylaşmak suçtur ve anlaşıldığı yada şikayet edildiği zaman tespiti halinde ceza alamazsınız diyemem.

Junior Member
    TeŞekkÜr ederİm bİlgİlendİrme İÇİn

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post

Cheat Reports kanıtlarınızı başka kişilerle paylaşmak suçtur ve anlaşıldığı yada şikayet edildiği zaman tespiti halinde ceza alamazsınız diyemem.
    Merak ediyorum. Twitch de yayın yapan ve yayınında 7/24 küfür ve hakaret kullanan adama siz ceza veremiyorsunuz. Twitch yönetimine şikayet et diyorsunuz. Youtube da hileci ifşasına ceza mı vereceksiniz ? Youtube yönetimi ile beraber mi çalışıyorsunuz ?

Üç maymunu oynasın oyucular görmesin duymasın işitmesin hatta dile getirmesin. istenen bu mudur ?

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LadyC View Post
    Merak ediyorum. Twitch de yayın yapan ve yayınında 7/24 küfür ve hakaret kullanan adama siz ceza veremiyorsunuz. Twitch yönetimine şikayet et diyorsunuz. Youtube da hileci ifşasına ceza mı vereceksiniz ? Youtube yönetimi ile beraber mi çalışıyorsunuz ?

Üç maymunu oynasın oyucular görmesin duymasın işitmesin hatta dile getirmesin. istenen bu mudur ?
    Sizin genel olarak biraz önyargılı olduğunuzu düşünüyorum. Bahsettiğiniz twitch durumu aynen şuna çıkıyor; Youtube'a video paylaşan her Knight Online oyuncusunun videosunu inceleyelim ve ceza verelim, böyle bir şey yok. Bu yüzden Twitch üzerinden de böyle bir şey yok, ama oyun içerisinde bir kanıtınız varsa cr ye sunarsınız işleme alırlar. Arkadaşın bahsetmiş olduğu durum çok farklı, cr ye sunduğu kanıtları paylaşmaktan bahsediyor, biz elbette bu kanıtların peşine düşmeyeceğiz paylaşıyor mu falan diye ama az önceki yorumumda da söylediğim gibi anlaşılırsa bir şekilde tespit edilirse gerekli işlem uygulanır.

Junior Member
    Sizin genel olarak biraz önyargılı olduğunuzu düşünüyorum. Bahsettiğiniz twitch durumu aynen şuna çıkıyor; Youtube'a video paylaşan her Knight Online oyuncusunun videosunu inceleyelim ve ceza verelim, böyle bir şey yok. Bu yüzden Twitch üzerinden de böyle bir şey yok, ama oyun içerisinde bir kanıtınız varsa cr ye sunarsınız işleme alırlar. Arkadaşın bahsetmiş olduğu durum çok farklı, cr ye sunduğu kanıtları paylaşmaktan bahsediyor, biz elbette bu kanıtların peşine düşmeyeceğiz paylaşıyor mu falan diye ama az önceki yorumumda da söylediğim gibi anlaşılırsa bir şekilde tespit edilirse gerekli işlem uygulanır.

Peki cr ye atmayıp sadece kanal içeriği olarak çekilse suç teşkil ediyormu ?

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cmbecvtdd View Post
    Peki cr ye atmayıp sadece kanal içeriği olarak çekilse suç teşkil ediyormu ?
    Hem cr ye paylaşıp hem de farklı yerlerde paylaştığınız zaman sorun olur.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Sizin genel olarak biraz önyargılı olduğunuzu düşünüyorum.

Youtube'a video paylaşan her Knight Online oyuncusunun videosunu inceleyelim ve ceza verelim, böyle bir şey yok.

Ben ön yargılı değilim. Konuyu açan arkadaşın koyacağı videoları izleyip de ceza vermenizi yada you tube da ki her videoyu izleyip veza vermenizi de beklemiyorum. Arkadaş sadece bu illegal işleri yapanları ifşa etmek istemiş. buna destek veriyorum. Sonra bu adamların partysine girip de başka oyuncular ceza almasın diye.

You tubedaki videolara ve yayınlayanlara ceza verilse m...o tv adlı adamın yaptığı illegal aktivite açıklamalarına gelirdir. adamın oyun içi görüntülerini kaldırmaktan başka birşey yapılamamış. adam hala videolarında onbinlerce tıklama ile işini görüyor.

keşke bunları engelleseniz de millet direk bunları izleyip illegal ile işe başlamasa.

Senior Member
    Kafana göre yorumumu sildiğin için tekrar yazıyorum.

Neyse en azından artık doğru bilgiyi verdin.
    Last edited by _DizzyMask_; 02-21-2021 at 08:30 AM.