Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LadyC View Post
    Karşılıklı diyaloğa çok dökmek istemiyorum son 1 soru sorucam.

Ben bir iş veren olarak çalışanlarımı iyi gözlemleyemediğim de , hizmet verdiğim sektörde işini savsaklayan işin yapmayanı bir müşterim görürse bana şikayette bulunuyor. Ben o çalışanımı uyarıyorum. Sonra tekrar şikayetler gelirse aynı benzer sebeplerden çalışanım hakkında , o çalışanımın hakkını tazminatını ödeyip işine son veriyorum.

Sorum şu. Bu kadar macro vs varken oyunda. otomatik taramaya takılmayan aktiviteleri online olup takip etmesi gereken arkadaşlar (sayıları yetersiz ise bilemem ) gereken görevlerini yapmadıklarında bu oyunun işverenine resmi forumlarında bu kadar isyan varken hiç mi kimse ulaşıp da , kardeşim güzel bir işletmen ve hizmetin var ama personelin senin elini zayıflatıyor , ya revizyon yap yada adam sayını arttır daha iyi hizmet vermek için diyemiyor.

Bir kişi yaptığı iş için para alıyorsa o paraya ödeyenler bazı hesaplar sorma hakkına sahip olmalı bence. ve hizmeti alan müşterinin de şikayetleri göz önünde bulundurulmalı.

Gönüllü olarak yardımcı olan moderatörlere sadece teşekkür edebilirim. ama bence siz çalışmasanız , her konuya bu kadar cevap vermeseniz biraz daha fazla GM görebiliriz sanırım forumlarda diye düşünüyorum. Ama yine de emeğinize sağlık.
    Bende bir oyuncu olarak size görüşümü söyleyeyim, Knight Online tarihi boyunca en fazla hile ile uğraşılan dönemlerden birindeyiz bence, olabildiğince illegal kullanıcılar tespit edilmeye çalışılıyor gerek şikayetlerle gerekse de oyun içi rutin GM kontrolleri ile, eski dönemlere bakarak farkı çok net görebiliyorum. Tabi size yeterli gelmiyor olabilir bunu da dile getirmeniz kadar doğal bir durum yok, tabi ki de buradan kurallar çerçevesinde dile getireceksiniz.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    tabi ki de buradan kurallar çerçevesinde dile getireceksiniz.
    kuralları çiğnediğimi yada zorladığımı düşünmüyorum.

İyi forumlar iyi oyunlar

Ben derdimi anlattım insaf edip biri ilgilenirse ne ala bu sorun tamamen sunucu kaynaklı bir sorun arkada uzun bir sıra var hepsi itekliyor bende bende diye içerde olanda daralıyor sonra atıyor kendini dışarı özeti bu.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Ara ara farklı ISS'lerde genel kopmalar yaşanabiliyor ama bu durum bahsettiğiniz kadar sık olmuyor. Size tavsiyem bağlantılarınızı kontrol etmeniz, wifi kullanıyorsanız wifi kapatıp kablo bağlantı kullanmanız, servis sağlayıcı firmanızı arayıp anlık bağlantı kopmaları yaşayıp yaşamadığınızı kontrol ettirmeniz.
    Evet bugün sabah jr sindede aynı sorun oldu dc oldum 1 gün dursa ertesi kesin atıyor sadece sabah jr de oluyor bu çok gariptir ki bağlantı kopması olsa diğer netle çalışan şeylerde kopar direk dc geliyor ekrana bütün hepsinin ksc var bu durum normal olamaz.