Results 1 to 8 of 8

Unhappy Kul hatasiz olmaz..

iyi günler benim karakterim 05/01/2018 10:46 tarihinde ban yedi. 2018 yazdigim ticketlere olumlu bir cevap alamadim bu sebepten vazgectim hatam cok pahaliya mal oldu bana cok emeklerim vardi 3 yil aradan sonra oyuna tekrardan baslamak istiyorum bilgisayarima format attim ve hicbir sekilde oyun kurallarini ihlal etmiyecegime soz veriyorum ve sizin anlayisiniza siginaraktan karakterimin yeniden acilmasini talep edicem sizlerden. ilgileriniz ve anlayisiniz için teşekkür ederim saygilarimla..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Maalesef af ve benzeri bir durum gündemde bulunmuyor, yeni bir hesap ile aramıza katılabilirsiniz.

arkadaslarim ile oynarken benden baska hesap acip tbl indirmemi istediler genie ile oynayan oyunculardan slota bir turlu girip gorev yapamiyorduk diger oyunculara inat boyle birsey yaptik ama yemin ederim ki ilk defa tbl kullaniyordum kendi sahsi hesabima gile oyuna devam ederken hapis cezasi aldim 2 ya da 3 kez gecmis zaman pek hatirlamiyorum neden hapis yedigimi bilmiyordum meger sebebi tbl imis bunu bilmiyordum pcde mevcuttu sahsi hesabima multi olarak girmisligim var birkac kez yeni ogreniyordum incelememin sebebi yemin ederim sadece meraktandi yeni bir hesap ile devam etmek isterdim ama ban yiyen carimda benim cok emeklerim ve emeklerimin icine hicbir sekilde hile hurda katmadim yemin edebilirim bunun icin. herkes hata yapar buyukluk affedendedir ama her zaman. lutfen bu konuda yardimci olun bana tekrardan oynamak istiyorum ayni karakterim ile bilgisayarim formatli ve size soz veriyorum hicbir sekilde oyun kurallarinin disina cikiyacagim lutfen hesabimi acin ilginiz icin tesekkur ederim.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by petitelephant35 View Post
    arkadaslarim ile oynarken benden baska hesap acip tbl indirmemi istediler genie ile oynayan oyunculardan slota bir turlu girip gorev yapamiyorduk diger oyunculara inat boyle birsey yaptik ama yemin ederim ki ilk defa tbl kullaniyordum kendi sahsi hesabima gile oyuna devam ederken hapis cezasi aldim 2 ya da 3 kez gecmis zaman pek hatirlamiyorum neden hapis yedigimi bilmiyordum meger sebebi tbl imis bunu bilmiyordum pcde mevcuttu sahsi hesabima multi olarak girmisligim var birkac kez yeni ogreniyordum incelememin sebebi yemin ederim sadece meraktandi yeni bir hesap ile devam etmek isterdim ama ban yiyen carimda benim cok emeklerim ve emeklerimin icine hicbir sekilde hile hurda katmadim yemin edebilirim bunun icin. herkes hata yapar buyukluk affedendedir ama her zaman. lutfen bu konuda yardimci olun bana tekrardan oynamak istiyorum ayni karakterim ile bilgisayarim formatli ve size soz veriyorum hicbir sekilde oyun kurallarinin disina cikiyacagim lutfen hesabimi acin ilginiz icin tesekkur ederim.
    Dostum combo yapmışsın resmen.

dusundugun gibi niyetim yok ben durustce konustum artik gmlerin insiyatifine kalmis hesabimi acarlarsa oynarim acmazlarda oyunu silerim napim.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by petitelephant35 View Post
    dusundugun gibi niyetim yok ben durustce konustum artik gmlerin insiyatifine kalmis hesabimi acarlarsa oynarim acmazlarda oyunu silerim napim.
    Açmayacakları kesin fakat insiyatif alarak açtıklarını düşünelim, sence diğer oyuncular da onunkini açtınız benimkini de açın demezler mi ?

elbette derler ama bir ihtimal yine af yasasi cikartabilirler.

Senior Member
    şu sıralar oyuncu fazlalığı var. altarda oynayanlar soyle dusunebilirler; kesinlikle bizi sogutmak istiyorlar. sene 2021 hala lag olabiliyor gercekten şaka gibi. girişi geçtim artık onu saymıyorum bile ama lag olmamalı 2021 uskosunda.