Page 8 of 24 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 71 to 80 of 237
    Junior Member
    ya bir tane gm gelip açıklama yapmıyor 5 gündür laglı laglı oyun oynuoruz lütfen bir bakın artık

Senior Member
    kanka yeni czyi oyuna ekliyorlar testleri fln yapılıyor muhtemelen perşembeden sonra rahatlarız

Edit : Perşembe sabah jr chaosta gider
    Last edited by mii_R2NrkWSF; 02-23-2021 at 08:53 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by mii_R2NrkWSF View Post
    kanka yeni czyi oyuna ekliyorlar testleri fln yapılıyor muhtemelen perşembeden sonra rahatlarız

Edit : Perşembe sabah jr chaosta gider
    Bu gerçekten böyle olsa VE AÇIKLAMA YAPSALAR insanlar gerçekten bu kadar sinirlenir mi? İlgili birime ilettik diyorlar sadece. Yani söylediğinin olma ihtimali yok.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Hafta sonu akşam laglarını anlıyordum da, saat şu anda 12.09 ve her sunucuda lag var. Rutin bakımlar neden haftalık olmak yerine 2 haftada 1'e çıkartıldı onu da anlamıyorum.

Ne zaman yapılıcaksa bakım,kesinlikle oyunculara yönelik telafi ödülleri verilmesi gerekiyor böyle bi mağduriyet telafisiz bırakılamaz.

chaos 70+ güncellemesine sinirlenen kosperler oyunu cezalandırmak için ddos saldırısı yapıyor heralde.kimse açıklama yapmadığına göre.geçmişte de örnekleri mevcut

Senior Member
    Umarım gene ddos saldırıları başlamamıştır.

Eğer ddos saldırıları yapılıyorsa bize söyleyin ki laga dair bir nedenimiz olsun.

Lütfen ddos saldırısı varsa saklamayın , lütfen.

Geçen sefer olay belli olduğunda söylediniz hiç bir anlam ifade etmedi.

Altar server'inda oynuyorum..
    Caosta durmadan her 10 sn de geriye atiyor + lag oluşuyor ve sonunda dc yiyorum..
    Drakiye giriyorum lagtan skill vuramiyorum mob geri gidiyor ve güç topluyor.
    Jr giriyorum belli bir kadem sonrasi dc yiyorum.
    Cz gidiyorum vs atamiyorum.
    Bdw giriyorum ortam buglu oluyor bazen o ayri bi sikinti.

Tüm kullanicilarin sikintisinin giderilmesi lazim en azindan mağduriyetini karşilayacak tatmin etmese bile cuzzi hediye paketlerini gönderilsn.

Junior Member
    Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Şu an için genel bir lag problemi bulunmamakta. Hangi sunucuda problem yaşadığınızı belirtirseniz genel bir sorun olup, olmadığını kontrol edebiliriz.
    Bu adam mod olmuş çıkmış burda lag yok diyor ya yazıklar olsun böyle oyuna. 24 saat aocde farm yapan bi adama sırf yayıncı diye mod veriyorsunuz sonra böyle saçma sapan geri bildirimlerde bulunuyor.

3 gündür hiçbir etkinliğe giremez pk atamaz olduk, çözemiyorsanız bu sorunu biz beceremiyoruz diyin bir süre oyuna girmeyelim en azından sinir stres yaşamayız. Böyle bir rezillik mobil oyunlarda bile yok herkes ileri giderken siz sürekli geri sarıyorsunuz yeter artık en pahalı oyun bu en rezil oyun bu ya

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Chaosa Full şekilde başlıyoruz sonunda 5 kişi kalıyoruz artık şu laga bi çözüm bulun lütfen