Page 12 of 24 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 111 to 120 of 237
    Junior Member
    Lag devam ediyor d-smart(ttnet alt yapısı)

Senior Member
    Lag ve DC devam ediyor. YURTDIŞI

Bakın sayın yetkililer, 3 gün önce premium kırdım. Sıfırdan yan karakter kasmak için... 3 gün boyunca oyunda sadece günlük draki haklarımdan 1 tanesine girebildim. Günlük rutinim: İşten eve geliyorum 19.30-20:00, oyuna giriş yapılıyor sıra sayıyor 150-200 oyuna girebildiğim saat 21:00-21:30 aralığı... draki ye tıklıyorum 80 kişi sayıyor. Sıra 10 kişi kaldığında dc yiyorum. Tekrar giriş denemesi yapıyorum. Sıra 300 sayıyor. Jr kaçıyor, oyuna giriyorum exp pt ile takılıyım diye slota geçiyoruz. 1 saat içinde priest heal atıyor heal gitmiyor ama moblar vurmaya devam ediyor, expe yatıyoruz, sinir bozmayayım diye çıkıp mageme geçip farm atıyım diyorum. Slota giriyorum novalar düşmüyor, pot basıyorum işlemiyor, ama moblar vurmaya devam ediyor. yine exp e ölüyoruz. Bdw tıklıyorum 10 dk sayıyor, bdw ye çekmesini beklerken dc yiyorum. Jr oldu da girebildik diyelim, pt dc oluyor yine kanser ediyor. ISS ile ilgili en ufak bir sorun yok bu konulara aşina biriyim. Sorunun tamamen sizin sunucularınızla alakalı olduğu aşikar. Yukarıda bahsettiğim rutin 3 gün boyunca 20:00-03:00 arası devam etti. 3 gündür oyunda dişe dokunur hiçbir şey yapamadık ve bütün sorunun sizinle alakalı olduğuda ortada...

Quote Originally Posted by quadra3nt View Post
    Bakın sayın yetkililer, 3 gün önce premium kırdım. Sıfırdan yan karakter kasmak için... 3 gün boyunca oyunda sadece günlük draki haklarımdan 1 tanesine girebildim. Günlük rutinim: İşten eve geliyorum 19.30-20:00, oyuna giriş yapılıyor sıra sayıyor 150-200 oyuna girebildiğim saat 21:00-21:30 aralığı... draki ye tıklıyorum 80 kişi sayıyor. Sıra 10 kişi kaldığında dc yiyorum. Tekrar giriş denemesi yapıyorum. Sıra 300 sayıyor. Jr kaçıyor, oyuna giriyorum exp pt ile takılıyım diye slota geçiyoruz. 1 saat içinde priest heal atıyor heal gitmiyor ama moblar vurmaya devam ediyor, expe yatıyoruz, sinir bozmayayım diye çıkıp mageme geçip farm atıyım diyorum. Slota giriyorum novalar düşmüyor, pot basıyorum işlemiyor, ama moblar vurmaya devam ediyor. yine exp e ölüyoruz. Bdw tıklıyorum 10 dk sayıyor, bdw ye çekmesini beklerken dc yiyorum. Jr oldu da girebildik diyelim, pt dc oluyor yine kanser ediyor. ISS ile ilgili en ufak bir sorun yok bu konulara aşina biriyim. Sorunun tamamen sizin sunucularınızla alakalı olduğu aşikar. Yukarıda bahsettiğim rutin 3 gün boyunca 20:00-03:00 arası devam etti. 3 gündür oyunda dişe dokunur hiçbir şey yapamadık ve bütün sorunun sizinle alakalı olduğuda ortada...
    Okurken benim içim daraldı be :/

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Abi ben anlamadım ya kablosuz bağlanıyorum dc yiyorum kablolu bağlıyorum dc yiyorum süperonline deniyorum aynı türktelekom kullanıyorum aynı kanallar genişletilmeli bir çözüm bulun sürekli otp gir oyuna gir çık bizim de bir canımız var ya

Senior Member
    Merak ediyorum da; oyun yönetimi hala oyunda lag bulunmamaktadır görüşünde mi?

herkese 1 günlük war pre yollayın telafi olarak millet skillerini sıfırlasın bari

Sigara bırakma evresindeyim bu l..net oyun aşırı geriyor beni. Nereden çıktı şimdi bu bir kaç gündür herşey düzgünken. Reset mi atıyorsunuz napıyorsunuz birşey yapmanız gerekiyor artık lütfen

destana el atılsın dicemde problem belli ki genel kapatın şu oyunu 5 6 saat kanser edene kadar araştırın problemi neyse birşey yok demeniz birşey oldugu gerçegini degiştirmiyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Şu an için genel bir lag problemi bulunmamakta. Hangi sunucuda problem yaşadığınızı belirtirseniz genel bir sorun olup, olmadığını kontrol edebiliriz.
    Şaka gibisiniz ya oyundan haberiniz yok yada aldığınız talımat bunu söyletiyor yalan atmada siyasetcileri geçtiniz .Sizin cebinizden çıkan birşey yok sadece şikayetleri gereken yerlere ileteceksiniz o kadar ,lagdan , oyuna girememelerden , slotlardaki genie(yasal koxp)kurup günlerce bırakmayan insanlardan vs ,vs var bir sıkıntı ilgilere... bilgi vereceksiniz o kadar