Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Senior Member

Pazarda iken gelen pmler hk. (Selamlaşma merasimi)

Merhaba iyi forumlar herkese. Arkadaşlar pazarda gezerken pazarlık yapacağınız arkadaşlara neden sadece “S.a” yazıp bırakıyorsunuz? Cuma namazı çıkışı merasimi mi burası arkadaşlar? Ne istediğinizi, derdinizi de anlatın bir zahmet. Burada bunu okuyanlar lütfen bu ahlakı terk edin.

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Tam olarak neyden şikayetçisin? S.a yazıp afk olmuş olabilirler. Ya da vazgeçmiş olabilirler.
    İnsan ilişkileri her şeyi isteğe göre ayarlamaktan değil, problemleri tolere etmekten geçiyor.

Senior Member
    Pazardaki adama S.a demek o adamın PC başında olup olmadığını kontrol etmek içindir.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Pazardaki adama S.a demek o adamın PC başında olup olmadığını kontrol etmek içindir.
    +1 çok güzel cevap olmuş bende ufak bir şey ekleyeyim.

şikayetçi olan arkaşın da bilgisayar başında olması lazım uçmuş sanırım

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Pazarda bi arkadaşa selam verip itemin fiyatının son ne olacağını sormuştum o sıra pc'den kalkıp çay almaya gittim dedim çayın yanına bişeyler bulayım mutfakta max. 10-15 dk geçmiştir, geldimki eleman manas destanı mı desem orhun kitabeleri mi desem ne ailevi birey bırakmış ne gurur haysiyet. Diyorki niye cevap vermiyorsun almayacaksan neden soruyorsun. Bir çok sebep olabilir yazmada yada yazmamakta, pekte sorun edilecek bir durum değil. Obsesiflik derecesinde böyle durumlara takılıp kalmamak gerek .

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Aynen anayasada yazıyor herhalde bu madde.

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    katılıyorum dostum sana
    hatta öyleleri varki sa yazıp gidiyor
    aradan bi süre sonra as diyince
    sen ne satıyordun alıyordun muhabbetine
    dönüyor
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Sana merhaba desin birader.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Katılıyorum, keşke konu ne ise direkt konuya girilse. Sadece pazarda da değil, her yerde. Adam CZ'de "sa" yazıyor, müsait olunca yanıt yazıyorum o da müsait olunca "ne parti/yer var mı?" falan diyor. E yazsana işte en baştan derdini, bu aradaki zamana gerek var mıydı, bak asıl meseleye gelene kadar CZ'nin öbür ucuna gittik bile.

Eğer konu PC başına olup olmamak ise de "orada mısın, öyleyse şöyle şöyle" denebilir. Buna yanıt vermeyecekse zaten selam vermeye de aynı sebeplerle yanıt vermez ama en azından niyet yazılırsa olumlu ise verir. Ama yok yorumlardan da görüldüğü üzere illa o selamlaşma merasimi olacak ve zaman kaybı yaşanacak.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    PC başında olmayan adama, neden uzun uzun derdimi anlatayım? S.a yazdığımda cevap veriyorsa, konuşurum.