Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Hapis HK.

Junior Member

Post Hapis HK.

*** ben hapise girdim ne sebebten girdigimş ögrenmek istiyoruum makro falanda kulanmadm ama hesabım hapise girdi ilgilenmenizi istiyorum lutffnn
    Last edited by xBionic; 02-19-2021 at 06:32 PM.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.
    Lütfen KO ban / jail kategorisine BİLET gönderiniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

sacmalık bu bende gırdım neden gırdım bılen yok

düşünün benide hapise atmıslar gülermisin aglarmısın
    Tebrikler
    Last edited by _DizzyMask_; 02-19-2021 at 08:31 PM.

Junior Member
    sevgili knıght online abilerim ben bluecry5 hapise atıldım bayadır ordayım kas yok paramda yok sizsen yardım beklerim bir seferligine parasız cassiz af cıkarın allahın izni ile inşaallah af cıkaaasrırsınız sileri cook seviyorum yasım 12 şimdiden tesekkkür ederim hepiniizi allaha emanet ederim öptüm hepinizi burdan baska yazaka yer bulamadım bionic a bimden ö zür dilerim sen hakkını helal et abiçim beni

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zogoo View Post
    sevgili knıght online abilerim ben bluecry5 hapise atıldım bayadır ordayım kas yok paramda yok sizsen yardım beklerim bir seferligine parasız cassiz af cıkarın allahın izni ile inşaallah af cıkaaasrırsınız sileri cook seviyorum yasım 12 şimdiden tesekkkür ederim hepiniizi allaha emanet ederim öptüm hepinizi burdan baska yazaka yer bulamadım bionic a bimden ö zür dilerim sen hakkını helal et abiçim beni
    Af gibi bir durum yok maalesef. Forum üzerinden hesap desteği verilmediğini üstteki mesajımda belirtmiştim.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member
    Arkadaşlar 01.03.2021 tarihinde 7 gün + hapis cezasıyla banlandım ve haksız yere banlandıgımı düşünüyorum .Görev slotuna klanlar kurulmuş ve sizin görev yapmanız imkansız ister istemez ks yapmanız gerekiyo görevi yapabilmeniz için bu durumda da suçlu duruma düşüyosunuz ks yaparak.İnsan düşünmüyo değil acaba size bu görevi verenler hakkınız olanı o slota kendileri mi kuruyor sonra da banlıyor ve 1000 cash karsılıgı acmanızı istiyor.Önce görevi veriyor atıyorum şu telefonu şu koltuktan al getir .Gidiyosunuz telefon başkasının elinde almaya çalıştıgınızda banlanıyosunuz.Peki oyun kurucuları kendileri degilse bu duruma niye engel olmuyolar bizi birbirimize düşürerek daha fazla para mı kazanmak amaçları herkez para yatırıyor ve bi an önce yükselmek istiyor o ona video cekiyor o ona herkez birbirinin videosunu cekiyor gün gelicek server de 10 kişi kalıcak herkez zamanla bırakıcak oyunu ilk ban 7 günmüş 2, 15 gün her banda ceza da artıyor cash te bi de alay eder gibi cezanız bittiginde kanat ödülü veriyorlar,bugün benim başıma gelen yarın sizin başınıza gelicek sesimizi hep birlikte duyurmalıyız ya da oyun içinde dayanışma yapmalıyız kimse kimseyi videoya almıcak bugün sen beni aldın yarın ben seni kim kazanıyor.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by KARAN2020 View Post
    Arkadaşlar 01.03.2021 tarihinde 7 gün + hapis cezasıyla banlandım ve haksız yere banlandıgımı düşünüyorum .Görev slotuna klanlar kurulmuş ve sizin görev yapmanız imkansız ister istemez ks yapmanız gerekiyo görevi yapabilmeniz için bu durumda da suçlu duruma düşüyosunuz ks yaparak.İnsan düşünmüyo değil acaba size bu görevi verenler hakkınız olanı o slota kendileri mi kuruyor sonra da banlıyor ve 1000 cash karsılıgı acmanızı istiyor.Önce görevi veriyor atıyorum şu telefonu şu koltuktan al getir .Gidiyosunuz telefon başkasının elinde almaya çalıştıgınızda banlanıyosunuz.Peki oyun kurucuları kendileri degilse bu duruma niye engel olmuyolar bizi birbirimize düşürerek daha fazla para mı kazanmak amaçları herkez para yatırıyor ve bi an önce yükselmek istiyor o ona video cekiyor o ona herkez birbirinin videosunu cekiyor gün gelicek server de 10 kişi kalıcak herkez zamanla bırakıcak oyunu ilk ban 7 günmüş 2, 15 gün her banda ceza da artıyor cash te bi de alay eder gibi cezanız bittiginde kanat ödülü veriyorlar,bugün benim başıma gelen yarın sizin başınıza gelicek sesimizi hep birlikte duyurmalıyız ya da oyun içinde dayanışma yapmalıyız kimse kimseyi videoya almıcak bugün sen beni aldın yarın ben seni kim kazanıyor.
    Merhaba,

Öncelikli olarak ks diye nitelendirdiğimiz durumun herhangi bir cezası bulunmamaktadır. Verilen cezaya itiraz etmek isterseniz destek ekibine bilet gönderebilirsiniz, hesap desteği alabileceğiniz tek yer destek sistemidir.

Junior Member
    Destek ekibine bilet gönderdim henüz bir cevap gelmedi ama suclandıgım konu cok sacma mob cekmek ks yapmak buyursun gelsin verdigi görevi kendileri yapsın d1 d2 d3 hepsinde klan slotları gasp etmiş. ister istemez oyunda yükselmek için görevi yapmanız gerekiyo bunun içinde çözüm bulmalısınız .Müsade istiyosunuz izin verilmiyo rica ediyosunuz cevap gelmiyo ister istmez sizi suca tesvik ediyolar ya farklı görevler verilecek ya da görev slotlarını gasp ettirmicek sistem bilemiyosunuz ki kimin sizi video ya alıcanı bilseniz savunma olarak yazdıgı küfürleri sizde kaydedin o da banlansın o yüzden elinizde bi kanıt olmuyo sikayet report saat i 10 dakika öncesini kendileri oyunu geriye alarak izlesin kim haklı kim haksız gerçek suçluyu bulsunlar yargısız infaz yapılıyor her report u banladıklarında oyun cıkılmaz bi hal alır bu bandan sonra 24 saat video cekip her gün 10-20 kişiyi banlatıcam bakalım oyun oynucak kişi kalıcak mı

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Kasti olarak mob çekerek yani luring yapmanın belli bölgelerde cezası mevcut fakat ks diye nitelendirdiğimiz durumun herhangi bir cezası bulunmuyor. Bilet gönderdiyseniz farklı bir bilet göndermeden gelecek olan yanıtı bekleyiniz.

Ek olarak aşağıya bırakacağım konuya mutlaka göz atmanızı öneriyorum.

Ban Politikası

Tags for this Thread