Results 1 to 10 of 10

Ataker Priestte Genie Atak Sorunu

Merhaba,

Videoda görüldüğü üzere Transformation Totem kullanıldığında karakterin atağı ağırlaşıyor.Klavyede elle R vurdurulduğunda bir süre düzeliyor fakat karakter kendisine heal alıp tekrar atağa başladığında tekrar yavaşlama sorunu oluyor.Transformation Totemsiz atağınıda görülmesi amacıyla kayıt ettim.Bu sorunun çözümü için yardımcı olabilir misiniz.Aynı şekilde Warior karakterde bu sorun yok sadece priest karakterlerde bu sorun mevcut.İyi çalışmalar,

Senior Member
    Uruk Tron yerine başka bir forma geç Death Knight , Kecoon gibi mesela

Junior Member
    Aynı sorunu bir iki kez bende dillendirdim.Hatalar kısmına videolu olarakta attım.Sadece buff heal değil daha önce hangi animasyonu yapmışsa o animasyondan devam ediyor.Heal attıysa heal atma kadar yavaş,pet actıysa pet acma kadar yavaş r vurmadan da düzelmiyor.Ayrıca genie de değil elle atakta da var aynı problem,r attıgından elle atakta fark olmuyor.Ts kullanmasan el düşüyor sürekli ben çare bulamadım.Umarım bir çare bilen biri vardır.Ben de totem kullanıyorum normal ts de aynı sıkıntı oluyor mu onu da deneyim not olarak eklerim.Edit : Aynı uruk tronun laciverti.
    Last edited by ajanb067; 02-20-2021 at 04:08 AM.

Arkadaşlar elbette farklı ts ler denedim hepside aynı şekilde heal aldıktan sonra yavaşlıyor.Bu yavaşlama oto pet çıkartıldığında oluşan yavaşlık gibi fakat pet çıkarıldığında oluşan yavaşlama 1 kere elleR vurulunca düzeliyor bunda elle 1 kere R vurulunca hızlanıyor tekrar heal aldığında yine yavaşlıyor.

Senior Member Vrij's Avatar
    Ben bu ara yeni bi charımı kasmaya bşaldım da, genie de son R atak sorunu fixlenmiş sanırım da, atak oldukça yavaşlamış zaten bütün charlarda.
    Ben yeni farkettim ne zaman fixlendiyse, recover için minör çalşımıyordu roguelerde o çalışıyor.
    Maglerde biraz daha az geziyor char, hatta full uzak skill koyarsan hiç gezmiyor.

Bu TS deki bug genie yokkende vardı köpeği TS yi basmadan önce basardık ki efect takılı kalmasın diye, yoksa char agır çekimde atak yapardı silene kadar @ajanb067 nin dediği gibi.

TS yi geniyi açmadan önce bastın di mi? En hızlısı DKlar ama uruk tron da oldukça hızlı bir TS.

Bu arada bütün süperhızlı olan farmerların 'genie altı makro' oldugu bu genie hızında açık ve seçik sn yönetim
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Bunun köpek çıkarmayla veya genie açtıktan önce veya sonra ts basılmasıyla alakalı değil konuyu önce tam olarak okuyup iyi anlamalısınız,Genie altı makro konusuna gelince de 7/24 pc başında olan biri olarak karakterin ap sini itemlerini istersen tanıtabilirim kişi işi kendinden bilir diye bir laf var herkesi aynı kefeye koyarak ithamlarda bulunmayın lütfen konu hakkında gerçek bilgi sahipleri aydınlatıcı bilgi paylaşırsa sevinirim.Teşekkürler
    Last edited by orben26; 02-20-2021 at 05:38 PM.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Uruk Tron yerine başka bir forma geç Death Knight , Kecoon gibi mesela
    Fark etmiyor ben bizzat denedim ts basinca sorun oluyor tssiz de aktif yaratıklarda sıkıntı oluyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Bu arada bütün süperhızlı olan farmerların 'genie altı makro' oldugu bu genie hızında açık ve seçik sn yönetim
    +1 en can alıcı nokta burası .

Junior Member
    Ben çözümü priest karakterime buff ac attirmayarak heal yerine can potu basarak buldum masraflı mı masraflı,aynı yaftayı yiyecekmiyim ? Evet.Benim sucum mu hayır.Nasıl olacak peki ne yapalım yapması gerekenler gereğini yapmazsa.

Junior Member
    Bu soruna hala bir çözüm bulanamadı mı sayın yönetim ? bilgi vermenizi rica ediyoruz. Priest ts basılı, genie ile atak yaparken heal yada buff attıktan sonra buga girip atak hızı düşüyor. Heal atma efekti hızıyla atak yapmaya başlıyor. Elle müdahale etmezsekte düzelmiyor. Lütfen yardımcı olun.