Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: 1 FPS alıyorum

1 FPS alıyorum

Merhaba arkadaşlar,

Evdeki bilgisayardan da Knight açıp pazar kurmak istiyordum fakat bilgisayar o kadar kötü olmamasına rağmen gerçek anlamda 1 fps alıyorum. Üstelik SSD de var bilgisayarda.

Görüntüleri ekliyorum:

Benzer sorunu yaşayan oldu mu? Ne yapmalıyım? Güvenlik duvarını, defender'ı vs. çoğu şeyi denedim fps hiç artmıyor.

Junior Member
    hiç bu sorunla karşılaşmadım ama kesinlikle amd işlemci ile alakalı oyunla uyumsuz diye biliyorum.

not:intel i5 spor

Quote Originally Posted by sp0ngeboobss View Post
    hiç bu sorunla karşılaşmadım ama kesinlikle amd işlemci ile alakalı oyunla uyumsuz diye biliyorum.

not:intel i5 spor

Ben de benzer şeyleri okudum. Peki intel atom veya intel core 2 duo gibi işlemcilere sahip 1-2gb'lı pc alsam en azından pazar kuracak kadar açabilir miyim?

Selam, görünüşe göre ekran kartının sürücüsü kurulu değil. Harici ekran kartı takılı mı bilgisayara?

Quote Originally Posted by Are_6XJHMp7w View Post
    Selam, görünüşe göre ekran kartının sürücüsü kurulu değil. Harici ekran kartı takılı mı bilgisayara?
    Bunu nereden kontrol edebilirim? Açıkçası çok anlamıyorum. Drp.su gibi programlar ile sürücüleri güncelledim fakat ekran kartıyla ilgili hiçbir şey göremedim. Ekran kartı yok sanırım pcde Nasıl bakabilirim buna?

Bilgisayar kasanın arkasının fotoğrafını çekip yükleyebilirsen bakabilirim.

Bilgisayar kasanın arkasının fotoğrafını çekip yükleyebilirsen bakabilirim.

buyrun. Teşekkür ederim.

Ekran kartının windows 10 desteği yok, dolayısıyla eski pc olduğu için diğer parçalarında yok ama verdiğim linkten Vista 64 bit (WDM Integrated Driver) yazanı indirip denemen gerekiyor. İndirdikten sonra sağ tıklayıp özellikler deyip uyumluluk modunu Windows Vista (Service Pack 2) olarak seçip uygula deyip yükleyebilirsin. Olmaz ise bilgisayarına windows 7 yükleyerek sorununu çözebilirsin.

https://www.amd.com/en/support/graphics/integrated-motherboard-graphics/ati-radeon-x12xx-series/ati-radeon-x1200
    Last edited by Are_6XJHMp7w; 02-19-2021 at 01:46 PM.

Ekran kartının windows 10 desteği yok, dolayısıyla eski pc olduğu için diğer parçalarında yok ama verdiğim linkten Vista 64 bit (WDM Integrated Driver) yazanı indirip denemen gerekiyor. İndirdikten sonra sağ tıklayıp özellikler deyip uyumluluk modunu Windows Vista (Service Pack 2) olarak seçip uygula deyip yükleyebilirsin. Olmaz ise bilgisayarına windows 7 yükleyerek sorununu çözebilirsin.

https://www.amd.com/en/support/graph...i-radeon-x1200
    Çok teşekkür ederim. Dediklerinizi aynen yaptım, yükledim. Fakat hala 1 fps alıyorum. Windows 10'u silip, yerine Windows 7 veya XP yüklesem, sorunu çözebilir miyim? Eğer çözebilirsem, deneyeceğim.

Bilgisayarın en son desteklediği sürüm Windows 7. Driverları da buradan indirebilirsin. https://support.dynabook.com/support...8&osId=3333616