Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 49
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (1)
    Quote Originally Posted by VannHellsing View Post
    Maden dediğin gibi GÜNDE 10m kazandırmakta. Adam charını dizmek için 24 saatini oyundamı geçirecek? Bu oyuna oynayan insanların bir çoğunun işinin olduğunu unutuyorsun herhalde. Sen jr'ye multi girenlerin engellenmesi yerine oyuna 2-3 saat takılmak için girenlerinde cezalandırılmasını istiyorsun. Bana göre BOMBOŞ bir öneri.

Çözüm önerisi istiyorsan.
    - Oyuna multi girişler yasaklansın. Çoklu giriş yapanlar kademeli olarak ban yesinler.
    - FARM SLOTLARINDAN mafyalar temizlensin.
    - Camp 2'lerde genie çalışmasın ki senin sevmediğin +70'ler orada günde 2-3 saat orada farm yapabilsin.
    +70 kim hocam bi anlatırmısınız bize ?
    Bu insanlar genie ile ape de kasarken paraları var.
    Taxi de otururken paraları var ?
    Eline +7 item al cz ye çıkamıyorsan bdw ye gir 500 1000 np kas dediğimizde paraları yok
    Hala anlatamıyorum galiba chaosu kim kazanabiliyor hangi oyuncu kazanabiliyor anlatsanıza biraz kazanan kaç kere kazanıyorda güzel gelir elde ediyor ve item alıyor ?

Senior Member
    busçu eleman fırsat kollar gibi yine konumuzu kapattı anında. neyse buraya kopyalayalım

Oyunu Hiç Oynamayıp Sadece Etkinliklere Girenler Hakkında Düzenleme İsteği

bu istek ciddi manada önemli bir istektir ve yetkililerin değerlendirmesini rica ediyorum.

oyunu hiç oynamayan, sadece chaos, jr vb. etkinlik zamanlarında oyuna girip ödül kovalayıp bunları reel paraya çevirip bunu da yüzsüzce sağda solda anlatanlarla dolu ortam. bu yüzden oyunu gerçekten oynayanların bi şeyleri elde edebilmesine, oyunu ticarethane gören koxper, multi ve diğerlerinin önlerinin kesilmesine ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.

bu sebeple etkinliklere giriş için minimum 1k " sağ np " sınırı eklenmesi gerektiğini düşünüyorum. elbette bdw ye giriş için bu sınır olmamalı keza item yapmaya çalışan arkadaşlar cz de npt olacağı için np kasamayacaklardır. her gün bdw lere girip pk sını atanlar bu ihtiyacı rahatlıkla karşılar.
    tabi ölünce bdw den atılma olayının iptali gerek bunun için.

kısacası, oyunu sadece belli zamanlarda giriş yapıp sömürmeye kalkanlara karşı en azından bdw şu bu vakit ayıracak insanların bu ödülleri elde etmesi gerektiğini düşünüyorum.

bu sağ np olayını yetkililer gündemine alırsa memnun olurum. artık bu oyunu sadece sömürü aracı olarak, cebine harçlık koyma yeri olarak görenlere biraz daha önlem alınmalı. oyunu ciddi manada oynayan, vakit ayıran adamla diğerleri bir olmamalı. bi zahmet en azından bdw girebilecek kadar umursasınlar bazı şeyleri.

edit. haricen oyun içi ömrünü pazarda geçiren, oyunu ticarethane zanneden pazar çeteleri de bi zahmet oyunu oynaması gerektiğini hatırlar belki bu sayede ve bedavadan chaosa şuna buna giremezler.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (1)
    Evet konu günceldir arkadaşlar.

Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    etkinliklere bir düzenleme gelirse güzel olur 2.5 yıldır chaos girmiyorum

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by jasper56 View Post
    etkinliklere bir düzenleme gelirse güzel olur 2.5 yıldır chaos girmiyorum
    70 lvl düzenlemesi faydalı olmuş. Bende uzun zamandır girmiyordum, güncellemeden sonra girmeye başladım. Şu an güzel gidiyor.

Mantıklı bir öneri

Senior Member
    Infractions
    0/1 (1)
    Quote Originally Posted by Sven_ View Post
    70 lvl düzenlemesi faydalı olmuş. Bende uzun zamandır girmiyordum, güncellemeden sonra girmeye başladım. Şu an güzel gidiyor.
    Discord'u da takip ederseniz evet azalma gerçekleştirdi galiba lakin hala geliyorlar birçok insan hala şikayet ediyor,bende buyüzden uzak durmaya devam ediyorum.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GREENEESsssss View Post
    Discord'u da takip ederseniz evet azalma gerçekleştirdi galiba lakin hala geliyorlar birçok insan hala şikayet ediyor,bende buyüzden uzak durmaya devam ediyorum.
    DC yi arada takip ederim. Eskisi kadar saç baş yoldurtacak seviyede değil sadece, bence şu an bir dene, yok benim için hala aynı dersen birşey diyemem

Senior Member
    oyun istersen kocaman bir cz olsun. tüm haritaları kaldıralım direk cz'de doğalım 1 level cz'de skill açalım cz'de exp kasalım cz'de pazar yapalım oyunun adı ronark land online olsun madem hababam cz'de oturalım

kısacası arkadaş diyor ki para verdim kendi rakiplerim beni yerden kaldırmıyor ezme getirin şov yapıcam
    Last edited by NativeBrutal; 02-21-2021 at 02:03 PM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (1)
    Quote Originally Posted by Selfname View Post
    oyun istersen kocaman bir cz olsun. tüm haritaları kaldıralım direk cz'de doğalım 1 level cz'de skill açalım cz'de exp kasalım cz'de pazar yapalım oyunun adı ronark land online olsun madem hababam cz'de oturalım

kısacası arkadaş diyor ki para verdim kendi rakiplerim beni yerden kaldırmıyor ezme getirin şov yapıcam
    Sizin dediğinizi deseydim taban değil tavan np uygulaması derdim başlığı okuyup yorum yapmayın lütfen.
    Bu sistem gelirse ne olacağı hakkında güzel bir eleştiri yazın okuyalım.
    Last edited by NativeBrutal; 02-21-2021 at 02:03 PM.