Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

bu np ne işe yarıyor kardeşim

ben şimdi o kadar farm yaptım para yatırdım pk alanına çıktım pk attım np kastım tamamda ne işe yarıyor kardeşim bu np yeni swde başlayan arkadaşlar 2 yıl boyunca uğraşmış item yapmış bide üstüne pk atıyorlar ve en çok np kasana ''''dragon sembolü'' veriliyor ahahaha gerçekten komedi, hangi oyunda var bu?? +9 raptorü ben dragon sembolü içinmi alayım şimdi yoksa '' pk atarken zevk alıyon kardeşim daha ne istiyon diyenler'' oyunda bir amaç kalmıyor hep aynı oyun adam o kadar uğraşmış didinmiş hayatından fedakarlık yapmış np kasmış karşılıgında bir sembol görüntü insan bi pus verir premium verir 1. olan , top 10 oyunculara dimi ? adam senin oyununa 2 yılını versin sen bi ödül vermekten aciz ol bu sadece bu oyuna yakışır zaten neyse demek istediğim bomboş bir oyun bana czyi değiştirseniz ne olcak oyunda amaç kalmamış insan czye kill görevi ekler 100 kill alana atıyorum 5 silvery gem veya sw sc atak sc felan verir hiç birşey yok oyunda koymuşlar bi tane quest görevimidir nedir zenginlerin fakirleri kestiği görevden başka birşey değil işkence,Oyundaki tek zevk alınan yerler:felankor,jr,ft kalmış yakında onlarıda kaldırın rahatlıyalım

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    np kasanlara trade edilmeyen pus eşyası verilmeli

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    NP Sembolleri şu an için sadece görselden ibaret olsa da ileride farklı düzenlemelerin gelebileceğini düşünüyorum daha önce yayınlarda np shop tarzı şeylerin yapımcıdan istendiği söylenmişti belki bize de ileride gelir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    NP Sembolleri şu an için sadece görselden ibaret olsa da ileride farklı düzenlemelerin gelebileceğini düşünüyorum daha önce yayınlarda np shop tarzı şeylerin yapımcıdan istendiği söylenmişti belki bize de ileride gelir.
    düşünmekle belkilerle olmuyor hocam bu hep aynı açıkmalar sıkıldık artık hep ilerde belki gelir yapımcı değerlendirir vs vs hep aynı konuşmalar
    bence yapımcı oyunu bizim kadar umursamıyor

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    simge veriyor ya daha ne istiyorsun sevinmen lazım simge aldım diye ! s çıkdı k çıkdı göbek at

Senior Member
    İnsanları sadece farm ve pazar yapmaya yönlendirmek yerine np kasmaya yönlendirseler oyun çok farklı yerlere gelebilirdi.Belli np karşılığında trade edilemeyen
    sc,pot,item,gem,fragment vs... alınabilse pk atarak farm yapmış olurlar.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Trade edilemeyen, sadece NP ile NP Shop üzerinden alınabilen PUS eşyaları süper olurmuş.

Junior Member
    Para nasıl kazanırlar o zaman? hiç yaparlarmı öyle şeyler.

Member Emekci's Avatar
    Nickname
    BadiEkrem
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    bizimki tamamen alışkanlık. sistem toplamak için can atıp, toplayınca başına oturmayan adamlar gibi.
    he, herkes de öyle değil tabii. muhabbeti yakalayıp her gün düzenli pk atmak da çok tatlı bir olay ama o ekibi yakalayabilmek mesele.
    Kıl san’at-ı üstâdı tahayyürle temâşâ,
    Dem urma, eğer ârif isen çûn'ü çirâdan.

Senior Member
    Mesela np shop ile; jr, bdw, chaos, draki giriş olabilir. Hem np'si olanlar emeklerinin karşılığını alacak hem de bu tarz etkinliklere kxper, ezik itemsiz yan pc'den sokulan charlar girememiş olacak. Bu öneri senin tarafından iletilirse belki bir değeri olabilir