Results 1 to 6 of 6

Etkinlik ödülleri hk.

Etkinliklerden gelen en kötü black gem için bile af.k olan arkadaşlarımız var ne yazıkki, bunun önlenmesi adına yetkililer ilgilenirse görüşlerini duymak isteriz.

Jr-ft-chaos-bdw gibi etkinliklerden gelen gem ve kutular no traded özelliği ile verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Bu çocuklardan fazlasıyla şikayetçiyiz. Dün akşam JR'de tam 2 kişi afk idi. Biz etkinliğe başladığımızda hiç bir şekilde oyuna dahil olmadılar. Aralarından en çakal olanı, partide kendi sırası geldiğinde yanımıza doğru koştu. Tabi parti içinden küfür kıyamet. Ama tam onun sırasında ne oldu bilin? Karşı taraf Devayı çoktan kesmişti ve kaybettik. İlk defa JR kaybettiğime bu kadar sevindim.

Makarayı bırakıp olayın özüne dönecek olursak, bir çok alternatif yol getirilebilir. Dediğiniz non trade özelliği Chaotic kumarını bitireceği için olumlu olacağını düşünmüyorum. Bence belirli bir süre hareketsiz duran oyuncu JR'den otomatik atılabilir ve bir günlüğüne bu oyuncu tüm etkinliklere katılamama cezası alabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    mantıklı aslında

Quote Originally Posted by SigaraOldurur View Post
    Bu çocuklardan fazlasıyla şikayetçiyiz. Dün akşam JR'de tam 2 kişi afk idi. Biz etkinliğe başladığımızda hiç bir şekilde oyuna dahil olmadılar. Aralarından en çakal olanı, partide kendi sırası geldiğinde yanımıza doğru koştu. Tabi parti içinden küfür kıyamet. Ama tam onun sırasında ne oldu bilin? Karşı taraf Devayı çoktan kesmişti ve kaybettik. İlk defa JR kaybettiğime bu kadar sevindim.

Makarayı bırakıp olayın özüne dönecek olursak, bir çok alternatif yol getirilebilir. Dediğiniz non trade özelliği Chaotic kumarını bitireceği için olumlu olacağını düşünmüyorum. Bence belirli bir süre hareketsiz duran oyuncu JR'den otomatik atılabilir ve bir günlüğüne bu oyuncu tüm etkinliklere katılamama cezası alabilir.
    hareketsiz kalma sorun değil ki adam arada bakar bir kere W yapar biter.
    jr gibi yerlerde neden afk kalınıyor? Gem satışı olduğu için gemlerden iyi para geldiği için tek çarla gelen para doyurmasa da bu olayı 10 çar ile düşününce miktar büyük olacak.

Senior Member
    ft zaten multicilerin yuvası oldu makroyla içeri sokup ortaya oturtuyorlar sırf yeşil kutu ve coin için. tek çar doyurmuyor arkadaşları 2 şer 2 şer giriyorlar başkalarından özenip . Engellemeye kalksan adam telefon internetinden bağlanıp her türlü o çarı da sokuyor içeriye

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    edit. yanlış konu lul
    Last edited by freusty07; 02-19-2021 at 01:56 PM.