Results 1 to 10 of 10

Cr acilan konular siliniyor

Cr ye konu acıyorum siliniyor neden ?? şimdi diceksiniz konu acmamıssın forumda sıkıntı var ozaman bi sorun var konular siliniyor video alabılırım ıstersenız

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    CR bölümüne açılan hiçbir konunuz silinmez. Her gün saat 19.00 civarında raporlar arşivlenir ve arşiv bölümünü siz göremezsiniz. Raporunuz arşivlenmeden sonucunu kontrol etmelisiniz, raporlar hakkında ekstra bilgi verilmemektedir.

Detaylı bilgi için Raporlama Sistemi konusunu inceleyebilirsiniz, iyi forumlar.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    CR bölümüne açılan hiçbir konunuz silinmez. Her gün saat 19.00 civarında raporlar arşivlenir ve arşiv bölümünü siz göremezsiniz. Raporunuz arşivlenmeden sonucunu kontrol etmelisiniz, raporlar hakkında ekstra bilgi verilmemektedir.

Detaylı bilgi için Raporlama Sistemi konusunu inceleyebilirsiniz, iyi forumlar.
    kardeşim 30 dk once actım konuyu kontrol etmek ıcın baktım yok sureklı aynı seyı soyluyorsunuz benmı anlatamıyorum =?

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by jam_mCT1hF7J View Post
    kardeşim 30 dk once actım konuyu kontrol etmek ıcın baktım yok sureklı aynı seyı soyluyorsunuz benmı anlatamıyorum =?
    Farklı bir hesapla açmış olabilir misinizi acaba?

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Profilinizi kontrol ettim. Bu konuyu açmadan önce açılmış güncel bir raporunuz görünmüyor. Aksine bu konuyu açtıktan sonra yeni bir rapor oluşturmuşsunuz. Kimse sizin raporunuzu silmez, öyle bir uygulama yok. Raporu oluştururken bir hata alıyor olabilirsiniz, oluşturduğunuzu zannediyor olabilirsiniz ama hata aldığınız için bir problem olmuş olabilir. Forum oturumunuz kapanmış olabilir. Bazen foruma tekrar giriş isteyebiliyor. Böyle durumlarda raporunuzu kontrol edin. Oluşturup oluşturmadığınızı o zaman görürsünüz. Bir ihtimal de akoml'un dediği gibi birden fazla hesap kullanıyorsanız karıştırıyor olabilirsiniz.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Profilinizi kontrol ettim. Bu konuyu açmadan önce açılmış güncel bir raporunuz görünmüyor. Aksine bu konuyu açtıktan sonra yeni bir rapor oluşturmuşsunuz. Kimse sizin raporunuzu silmez, öyle bir uygulama yok. Raporu oluştururken bir hata alıyor olabilirsiniz, oluşturduğunuzu zannediyor olabilirsiniz ama hata aldığınız için bir problem olmuş olabilir. Forum oturumunuz kapanmış olabilir. Bazen foruma tekrar giriş isteyebiliyor. Böyle durumlarda raporunuzu kontrol edin. Oluşturup oluşturmadığınızı o zaman görürsünüz. Bir ihtimal de akoml'un dediği gibi birden fazla hesap kullanıyorsanız karıştırıyor olabilirsiniz.
    hocam foruma cr ye konu acdım sayfayo yenıledım konu vardı , dediğin konuyu 2.kere açtım forumda sıkıntı var paneldede var bunu inkar edecek kimse yoktur değilmi giriş yaptım konuyu acdm yenıledım var bıdaha yenıledım yok

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Ben de size bir hata oluşmuş ve aslında konu oluşturulmamış olabilir. Böyle bir durumda kontrol eder konu açarsınız diyorum. Ama siz ısrarla konumu sildiler, konum siliniyor diye düzenli olarak konu açıyorsunuz. Rapor açtığınızda o an bir hata oluştuysa ve konu oluşmamışsa tekrar açınız.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Ben de size bir hata oluşmuş ve aslında konu oluşturulmamış olabilir. Böyle bir durumda kontrol eder konu açarsınız diyorum. Ama siz ısrarla konumu sildiler, konum siliniyor diye düzenli olarak konu açıyorsunuz. Rapor açtığınızda o an bir hata oluştuysa ve konu oluşmamışsa tekrar açınız.
    hocam konu acıldı dıyorum bende sana hata olusmustur konu acılmamısdır dıyorsun okumuyorsun sanırım yazdıklarımı konuyu acdm sayfayı yenıledım konu vardı 5 dk sonra yenıleynce konu yok oldu

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by jam_mCT1hF7J View Post
    hocam konu acıldı dıyorum bende sana hata olusmustur konu acılmamısdır dıyorsun okumuyorsun sanırım yazdıklarımı konuyu acdm sayfayı yenıledım konu vardı 5 dk sonra yenıleynce konu yok oldu
    Konu açılmış evet fakat ekip arkadaşımın da bahsettiği gibi farklı bir hesaptan açılmış. CR Bölümü kişiye özeldir. Yani bir kullanıcı foruma şikayet raporu oluşturursa o kişi sadece açmış olduğu hesap üzerinden raporunu kontrol edebilir. Siz CR konusu açtığınız hesabınız ile raporunuzu kontrol etmiyorsunuz. Farklı bir hesap ile foruma giriş yapıp rapor kontrolü yapıyorsunuz doğal olarak da farklı hesaptaki açmış olduğunuz rapor görüntülenemiyor. 2 hesabınızla da açmış olduğunuz raporlar hile bildirim bölümünde duruyor.

Ek olarak, ilgili bölümü birden fazla hesap ile (spam konuları) meşgul etmeniz tüm hesaplarınız için forum desteğinizin de sonlandırılmasına neden olur. Lütfen bu tür eylemlerden uzak durunuz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    ben de CR ye yazmistim bisiler, hic cevap alamadim. ticket a da CR ye yazin diyip gecistiriliyor. bilemedim acikcasi.