Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Xigncode Hakkında Soru

Merhaba, bilgisayarda Knight Online ile aynı anda Legend Online oynuyorum. 1 kerede Xingcode hatası aldım ama kodunu kaydetmediğim için buraya atamadım. Acaba bu oyunları aynı anda oynamamdan dolayı olabilir mi. Legend Online Knight Online hesabıma bir zarar verir mi ? Gözlüklü Legend Onlineden dolayımı verdi yoksa başka bir sorun mu oldu bilmiyorum bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    B kodu aldıysan, arkada çalışan bir programı illegal yazılım olarak algılamış olabilir. Benim Winamp programımı hile programı olarak algılıyor, oyundan atıp B kodu veriyordu.

Sonundaki kod önemli aslında.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

İllegal programlar dışında aldığınız hata kodunun hesabınıza herhangi bir zararı yoktur. Eğer sürekli olarak hata alıyor ve oyunumuza giriş yapamıyorsanız, log dosyaları ile lütfen bizlere iletiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhabalar,

İllegal programlar dışında aldığınız hata kodunun hesabınıza herhangi bir zararı yoktur. Eğer sürekli olarak hata alıyor ve oyunumuza giriş yapamıyorsanız, log dosyaları ile lütfen bizlere iletiniz.
    Pazarda upgrade yaparken banlandim lutfen bir cevap verirmisiniz

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ugurpantu89 View Post
    Pazarda upgrade yaparken banlandim lutfen bir cevap verirmisiniz
    Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Aldığınız cezada bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek bileti gönderebilirsiniz. http://support.nttgame.com/