Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Oyun 1 seneki önceki haline dönene kadar

Benden bu kadar arkadaşlar. Savaşmaktan yoruldum çünkü hiçbir şekilde ne keyfimi alabiliyorum ne de farm attığımda emeğimin karşılığını alabiliyorum o halde neden devam edeyim ki? İşten geliyorum saat 6 gibi oturuyordum knight a farm atıyordum bişey yapıyordum zevk alıyordum, ama artık bütün şeyler çığırından çıkmaya başladı. 1.5 sene kadar siriusta oynadım, keyifliydi pre paramı pot paramı çıkarıyordum, son 4 aydan beri sıkmaya başladı hem sirius olsun hem oyundaki gelişen değişen şeyler olsun (olumsuz) anlamda, benim işim knightonline dan kazanç sağlamak değil, benim işim keyif almak.Taksisinden tut ne bileyim görev yapamamasından tut, drop atmamasından tut herşey çok değişti, ve ticari kapı oldu,pazar mafyaları pazar dolandırıcıları saymakla bitmez. Dedim eski serverim olan destana geçeyim kasarım 83 pri 1 2 saat farm atar çıkarım oyundan, ama ne mümkün 77 lvl e kadar sabredebildim, oyun her yönden bireysel oyuncuya eziyet oluyor. Bir de üstüne 2 gün önce saolsun pazar dolandırıcısından blessed elemantal scrollu 50m e çekince tuzu biberi oldu adamın suçu yok, suç benim dikkatsizlik. Eskiden yoktu bunlar şimdi var. İşine gelen devam eder işine gelmeyen bırakır,benim gibi. Hevesim kalmadı yani, daha öncede oyunu bırakmaya yönelik postlar atmıştım, ama sabırla devam ettim, dedim knight bu bırakamam, ama artık kendimi ciddi anlamda enayi gibi hissediyorum dostlar, velhasıl kelam bu sondu. Herkes Allaha emanet, birazda e ticaretle uğraşalım

Senior Member
    Hayırlısı olsun. Sıkılınca geri dönersin. Bende yeni server bekliyorum. Gelirse muhtemelen başlayacağım. Yeterince ara verdiğimi düşünüyorum Zaten oyunda farmer değilsen, kazanç kapısı olarak görmüyorsan seni bağlayacak birşey kalmıyor oyunda.

Oyunun minimum sistem gereksinimlerine en az 20 pc yazmaları lazım

Senior Member
    Quote Originally Posted by BurunsuzDarthVader View Post
    mükemmel güldürdün

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Oyundan zevk almak istiyorsan ne işin var taksiyle moradonda dolandırcılarla premium pus masraflarını oyundan saglıyorum 1-2 saat pk atiyorum çıkıyorum inandırıcı gelmedi sebeplerin neyse.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Oyundan zevk almak istiyorsan ne işin var taksiyle moradonda dolandırcılarla premium pus masraflarını oyundan saglıyorum 1-2 saat pk atiyorum çıkıyorum inandırıcı gelmedi sebeplerin neyse.
    Pus masrafını nasıl çıkarıyorsun bir anlatır mısın? Demek ki biz oynamasını bilmiyoruz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Kitap okumanı tavsiye ederim, ki insanların dediklerini anlayabilesin. Taksiyle zaten işim yok, olanlara göz yummaları canımı sıkıyor. Oyundan illegal yöntemlerle ticari bir kazanç sağlıyorlar yönetim ağzını açmıyor. Wb md kasıyorum 1 2 saat 2 saatte 1 wb 1 md atınca haliyle Maradona gidip basıyorum, ki kazanç sağlayabileyim. Emin ol bundan 1 sene önce drakiden ravenden cok güzel droplar alıyordum, sadece onları satmak için Maradona geçiyordum anville işim olmuyordu. Neyse sana ne anlatsam, tutmak istediğin yerden tutacaksın olayları, Allaha emanet.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BurunsuzDarthVader View Post
    Efsane ya.
    Birtane sesli attım helal et.

Senior Member
    Oyun her geçen gün ticarete doğru evrilmeye devam ederse ve buna yöneticiler müsade ederse , senin gibi bir çok kişi bırakma kararı alabilir.

Bende oyunun günden güne ticarete doğru evilmesine ve yöneticilerin artık buna bir dur dememelerinden usandım . Muhtemelen bende yakında bırakabilirim.

Paramunda,titanda exp kasmak amacıyla premiumunu çektin , genieni-genie hammerini çektin . O da ne ? Adamlar slota taksi adını uydurdukları sistem kurmuşlar sadece onlara saatlik belirli bir noah ücret verirsen oturarak exp kasmanı sağlıyorlar . Size asla genie / genie hammer kurup o slotlarda kastırmazlar çünkü onlarda bir nevi mafya eğer arkadaşlarını toplayıp 3-4 kişi ks ile o slotu ellerinden almaya kalkarsan bir anda 8-10 kişi oluyorlar yani rekabet edemezsin onlarla.

Sadece exp slotlarında mı ? Hayır.

Karakterini geliştirmek için a.f.k pazar yapmaya kalksan pazar mafyaları var bu seferde ya tehdit ederler ya hakaret ve küfürler ederler ya da sen o yaptığı pazar işini bırakana kadar pazarını 7/24 tutarlar.

Sadece pazar mı ? Hayır.

Cz/Ardreamda slotlarda farm yapmak istesen bu adamlar 1 iken 10 kişi oluyorlar slotlara bile slot mafyaları dadanmış.

Oyunun hali vahim maalesef.
    Last edited by byahmet59; 02-15-2021 at 10:03 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by byahmet59 View Post
    Oyun her geçen gün ticarete doğru evrilmeye devam ederse ve buna yöneticiler müsade ederse , senin gibi bir çok kişi bırakma kararı alabilir.

Bende oyunun günden güne ticarete doğru evilmesine ve yöneticilerin artık buna bir dur dememelerinden usandım . Muhtemelen bende yakında bırakabilirim.

Paramunda,titanda exp kasmak amacıyla premiumunu çektin , genieni-genie hammerini çektin . O da ne ? Adamlar slota taksi adını uydurdukları sistem kurmuşlar sadece onlara saatlik belirli bir noah ücret verirsen oturarak exp kasmanı sağlıyorlar . Size asla genie / genie hammer kurup o slotlarda kastırmazlar çünkü onlarda bir nevi mafya eğer arkadaşlarını toplayıp 3-4 kişi ks ile o slotu ellerinden almaya kalkarsan bir anda 8-10 kişi oluyorlar yani rekabet edemezsin onlarla.

Sadece exp slotlarında mı ? Hayır.

Karakterini geliştirmek için a.f.k pazar yapmaya kalksan pazar mafyaları var bu seferde ya tehdit ederler ya hakaret ve küfürler ederler ya da sen o yaptığı pazar işini bırakana kadar pazarını 7/24 tutarlar.

Sadece pazar mı ? Hayır.

Cz/Ardreamda slotlarda farm yapmak istesen bu adamlar 1 iken 10 kişi oluyorlar slotlara bile slot mafyaları dadanmış.

Oyunun hali vahim maalesef.
    Sonunda beni harfi harfine anlayan biri çıktı. Teşekkür ederim.