Results 1 to 10 of 10

Thread: Zindan hk.

Junior Member

Zindan hk.

Genie ile kasarken hapise atildim mana potu yok 2 saattir oturup atack yapana kadar mob un cani doluyor ne yapmam gerek mana pot cektim genede olmuyor

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Oturarak mana yenilemesi sağlayabilir ve bu şekilde görevi tamamlayabilirsiniz, farklı bir durum bulunmuyor. Ek olarak cezanız hakkında itirazınız var ise müşteri hizmetlerine bilet göndermeniz gerekiyor.

Junior Member
    boyle bi muhabbet yok yaaa keske hile acipta hapse girseydim hic bisey yokken nasil hapse girebiliyorum ben anlamis degilim. AYIP

Yukarıda da belirttiğim gibi itirazınız var ise bilet gönderebilirsiniz. Bilet sonucunda hesabınız tekrar incelenecek ve size bu incelemenin ardından nihai karar iletilecektir.

* Buradan hesap desteği almanız mümkün değil ve sorunuzun cevabı yukarıda mevcut.

Junior Member
    gonderdim zaten ne geri donus oldu ne de hapisden cikarildim level im 50 genie ile kasarken hapse gonderildim.

Quote Originally Posted by emrehayatoff View Post
    gonderdim zaten ne geri donus oldu ne de hapisden cikarildim level im 50 genie ile kasarken hapse gonderildim.
    Aldığınız cezanın detayını bilemeyiz, itirazınız var ise tekrar bilet gönderebilirsiniz ancak spam yapmamanız gerekmektedir. Sorunuzun yanıtını ise yukarıda verdim.

Oturarak mana yenilemesi sağlayabilir ve bu şekilde görevi tamamlayabilirsiniz, farklı bir durum bulunmuyor.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    boşuna ticket atıp da ellerini yorma, zaten otomatik cevap veriyorlar

Quote Originally Posted by emirhannnsss25 View Post
    boşuna ticket atıp da ellerini yorma, zaten otomatik cevap veriyorlar
    Biletlere otomatik cevap verilmez. Bilet gönderilmesi durumunda detaylı incelemelerin ardından nihai karar kalıp bir mesaj ile iletilir. Bu sebep ile o şekilde algılıyor olabilirsiniz.

geçmiş olsun

Sizi ima ederek bir şey söylüyormuşum gibi algılanmasın lütfen ama ben Knight Online oynadığım hiç bir dönemde mute/hapis/ban gibi hiç bir ceza almadım çünkü hiç bir zaman hile kullanmadım. Her kullanan ceza alıyor mu almıyor mu gözden kaçanlar var mı orası tartışılır elbette fakat herhangi bir kural dışı harekette bulunmayan kullanıcının durduk yere ceza alacağına olan inancım az.