Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Oyunun Kalkınması İçin

İlk önce bu forumdaki moderatörlerin değişmesi ve oyuncunun eleştirisini silmek yerine cevaplandıracak niteliğe sahip, donanımlı bir ekibin gelmesi gerekiyor. Hakaret, suçlama bulunmadan yapmış olduğum tüm eleştiriler forumdan kaldırılıyor.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    GM ekibi forumda yazdıklarımızı görüyor ve takip ediyor. Bu platformda canımızın istediği gibi davranmıyoruz. Ama sizin açtığınız konulara ve yaptığınız yorumlara baktığımda canınızın istediği gibi davrandığınızı görüyorum. Silinen ve uyarı aldığınız yorumlarınız genel olarak doğru bölümleri kullanmama, dolaylı yoldan farklı oyunlara yönlendirme gibi kural dışı davranışlar içeriyor. Bu davranışlarınız için profilinize hiç ceza işlenmemiş ve sadece sözlü uyarı almışsınız. Bu uyarıları dikkate almalısınız.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    GM ekibi forumda yazdıklarımızı görüyor ve takip ediyor. Bu platformda canımızın istediği gibi davranmıyoruz. Ama sizin açtığınız konulara ve yaptığınız yorumlara baktığımda canınızın istediği gibi davrandığınızı görüyorum. Silinen ve uyarı aldığınız yorumlarınız genel olarak doğru bölümleri kullanmama, dolaylı yoldan farklı oyunlara yönlendirme gibi kural dışı davranışlar içeriyor. Bu davranışlarınız için profilinize hiç ceza işlenmemiş ve sadece sözlü uyarı almışsınız. Bu uyarıları dikkate almalısınız.
    Eğer konuyu yanlış yere açtıysam moderator o konuyu doğru yere taşır. Ben mi yanlış biliyorum? Ayrıca herhangi bir oyun ismi kullanmadım ve yönlendirme yapmadım.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Yönlendirme yapılmış bir konuya moderatör yorumunu görerek altına hiç yokmuş gibi yorum yapmışsınız, bunu yapmamayı seçebilirsiniz. O uyarı konuya yapıldığında siz de görüyorsunuz ama yokmuş gibi devam ediyorsunuz. Aynı konu üzerinden defalarca uyarı yapılamaz. 1 saat önce açtığınız konu ise direkt olarak ceza almanızı gerektirebilecek bir konudur ve size yine tolerans gösterilmiş. Farklı oyunlar ile ilgili yönlendirici ifadelerde bulunamazsınız, Knight Online resmi forumunda olduğunuzu unutmayınız ve forum kurallarına uygun davranınız. Bu tavrınıza devam ettiğiniz takdirde süreli ve süresiz olarak uzaklaştırılmanız da mümkündür.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    GM ekibi forumda yazdıklarımızı görüyor ve takip ediyor. DDDDDD
    1 aydır açtığım konuya 1 tane moderatör cevap vermedi. Hala güncel tutuyorum sayın modlar belki görür de cevap verir diye

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by emirhannnsss25 View Post
    GM ekibi forumda yazdıklarımızı görüyor ve takip ediyor. DDDDDD
    1 aydır açtığım konuya 1 tane moderatör cevap vermedi. Hala güncel tutuyorum sayın modlar belki görür de cevap verir diye
    Yorum yazılmaması konunun okunmadığı veya görülmediği anlamına gelmez. Forumda açılan her konu takip edilmektedir. Ayrıca açtığınız "KO Yeni nesil pclerde kasma sorunu" konusunda direkt olarak Moderatör Takım Lideri'nin yorumu mevcut. Forumda bu şekilde asılsız ithamlarda bulunmaya devam etmeniz hesabınızın süreli veya süresiz uzaklaştırılmasına sebep olabilir, bilginize.