Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Angry SMS Registration Abuse HATASI..

2 gün önce açtığım hesabın Sms onayını Yurtdısındaki eşimin numarasıyla yaptım ve bugun uyandıgımda SMS Registration Abuse hatası alıp numarayı tekrar TR numarası ile değiştirdim. oyuna giremiyorum ve dün dc pre çekmeme ragmen bugun giriş yaptıgımda aldıgım mesaj Premuım son günü yazıyordu..
    Ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim sabah saat 9 da ticket attım ama şu an hesaba erişim sağlayamıyorum..

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Durum hakkında müşteri hizmetlerine gönderdiğiniz bilet üzerinden devam etmeniz gerekiyor, buradan hesap desteği sağlanmıyor.

Junior Member
    sabah saat 9 da attım ticket ama herhangi bir cevap alamıyorum.. forumda konu açmak istedim ama sabahtır boş boş bakıyorum bilgisayara..Sms onay ihmalinden hesap bloke mi edilir abi çıldırcam yemin ediyorum..

Quote Originally Posted by x3b_W3HbeSkd View Post
    sabah saat 9 da attım ticket ama herhangi bir cevap alamıyorum.. forumda konu açmak istedim ama sabahtır boş boş bakıyorum bilgisayara..Sms onay ihmalinden hesap bloke mi edilir abi çıldırcam yemin ediyorum..
    Biletlere yaklaşık olarak 3 iş günü içerisinde yanıt veriliyor ve bu süre kategorinin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebiliyor. Bu süreçte ek bilet göndermeden ve sizden istenilmediği takdirde biletinizi güncellemeden gelecek yanıtı beklemelisiniz.

Junior Member
    3 iş günü haftasonu girecek saat 18:00dan snra pazartesi bilete cevap vermek isterlerse verirler diyorsunuz yani anladım..

Quote Originally Posted by x3b_W3HbeSkd View Post
    3 iş günü haftasonu girecek saat 18:00dan snra pazartesi bilete cevap vermek isterlerse verirler diyorsunuz yani anladım..
    Belirtilen süreye hafta sonu dahil değildir, biletler hafta sonu yanıtlanmamaktadır. Bu süreçte sabırlı olmalısınız.

Senior Member
    Bence bu arfkadasin premİum zararini oyun karsilamali . Para verİp oynayamamak hoŞ bİŞey deĞİl. Gercİ bİzde hep zarardayiz da oyun yÖnetİmİ oyunculara kolaylik saĞlamali .