Results 1 to 10 of 10

Eslant Drop Güncellemesi

Oyuna gereksiz coin girişi var. Çöp slotları çok PC'li çetelerin elinde, bunları artık hepimiz biliyoruz. Oyun içi alış-veriş'i canlandıracak bir drop güncellemesi olmak zorunda. Mesela, giant golem'e örnek verelim. Çöp droplarını düşürüp; chitin, iron bow gibi dropları arttırılabilir. HTB-HTC-Satiros gibi slotların dropları düşürülüp, Raven Harpy, Ewil Wizard gibi yaratıkların dropları yükseltilebilir. Oyuncular oyuna yeni para sokarak değil de, oyun içrisindeki para ile ticaret yapacak şekilde farm sistemi oluşmalı eslantta.

DN: Mage değil, okçuyum.

Senior Member
    Oyuna coins girişi bir oyuncuyu neden ilgilendiriyor?

Coins çok girerse GB denen şey değersizleşir ve oyun oyuncuya kalır.

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Oyuna coins girişi bir oyuncuyu neden ilgilendiriyor?

Coins çok girerse GB denen şey değersizleşir ve oyun oyuncuya kalır.
    Yani 17-18 senelik KO tarihine bakacak olursan, sunucuları ayakta tutan şeyin oyun içerisindeki ticaret olduğunu görürsün. Coins değerli olmasa oyun içerisinde ticaret denen bir şey olmaz ki.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BurunsuzDarthVader View Post
    Yani 17-18 senelik KO tarihine bakacak olursan, sunucuları ayakta tutan şeyin oyun içerisindeki ticaret olduğunu görürsün. Coins değerli olmasa oyun içerisinde ticaret denen bir şey olmaz ki.
    Bir oyuncu olarak kim ne kadar kasmış , ne kadar coins girmiş , kim hangi slotta zerre umrumda değil. Maliye misiniz? Kasan kassın, yetkili görevini yapıp hile varsa banlasın. Hile yoksa adamın yaptığı farma helal olsun der geçerim. Sizde oyunu oyun olarak oynarsanız bunları dert etmezsiniz.

Bir oyuncu olarak kim ne kadar kasmış , ne kadar coins girmiş , kim hangi slotta zerre umrumda değil. Maliye misiniz? Kasan kassın, yetkili görevini yapıp hile varsa banlasın. Hile yoksa adamın yaptığı farma helal olsun der geçerim. Sizde oyunu oyun olarak oynarsanız bunları dert etmezsiniz.
    Oyyyy oy. Şu anki durumdan çok mu memnunsun ? Hemen hemen her gün onlarca insanı raporluyorum. Slotları tek tek gezip yarımşar saatlik videolar alıyorum. %90'ına ise olumlu geri dönüş alıyorum. Oyunun memuriyet slotlarına ( fix saatlik 5 m atan çöp slotları ) değil de özel sektör slotlarına ( raven, gg, ewil vs vs ) ağırlık verilse, bireysel oyunculara da bir şeyler yapma imkanı doğar. Biraz daha bencillikten uzak bir şekilde düşünmek lazım. Oyun oyuncuya kalır diyorsun, tamam +10 DKC bastım. Hadi oyundaki değersiz coin ile satın al bakalım. TL/GB alışverişi kullanıcı sözleşmesine göre yasak. Hadi +1 Weapon Breaker'ın 1 gb olduğu bir zamanda oynuyoruz diyelim. Hadi al bi 9 azagai 10 dkc falan

Lütfen sırf muhalif olayım, yorum atayım diye yorum yapmayın. Oyunun politikası coin eritmek üzerine. Çünkü şunu herkes biliyor ki oyunu ayakta tutan coin değeri. Eğer bunda hemfikir değilsek, biraz daha oyunu oynamanı tavsiye ederim.
    Last edited by BurunsuzDarthVader; 02-11-2021 at 04:24 PM.

Senior Member
    Oyyyy oy. Şu anki durumdan çok mu memnunsun ? Hemen hemen her gün onlarca insanı raporluyorum. Slotları tek tek gezip yarımşar saatlik videolar alıyorum. %90'ına ise olumlu geri dönüş alıyorum. Oyunun memuriyet slotlarına ( fix saatlik 5 m atan çöp slotları ) değil de özel sektör slotlarına ( raven, gg, ewil vs vs ) ağırlık verilse, bireysel oyunculara da bir şeyler yapma imkanı doğar. Biraz daha bencillikten uzak bir şekilde düşünmek lazım. Oyun oyuncuya kalır diyorsun, tamam +10 DKC bastım. Hadi oyundaki değersiz coin ile satın al bakalım. TL/GB alışverişi kullanıcı sözleşmesine göre yasak. Hadi +1 Weapon Breaker'ın 1 gb olduğu bir zamanda oynuyoruz diyelim. Hadi al bi 9 azagai 10 dkc falan
    Sen oyunu oyun olarak oynamıyorsun anlaşılan.

Slotları gezip yarım saatlik videolar almak neden senin görevin olsun? Herkes işini yaparsa bir sorun kalmaz. Sen oyun oyna, yetkili görevini yapsın. Çok zor olmasa gerek slotları gezmek

Evil wizard yapmak için bir zümreye kayıt olman gerekiyor oynadığım serverda. GG slotları genie party , Ravenlerde genie ile warrior pri , bp

Oyunda farmdan coinsten önemli bir çok şey varken foruma her gün birisi gelip X slotu nerflensin diyor, başka gün Y slotu nerflensin diyorlar.Başkası 40 ms giriyormuş drop alamıyormuş, 30 draki yapıyorum diyor 30 draki. 3 taneyi yaparken sıkılıyorum

Burada tüm amaç sence ne? Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş mevzusundan başka bir şey değil.

Oyunu oyun olarak görmeye başladığınızda memnun olacağınız şeylere kavuşacaksınız.

Sen oyunu oyun olarak oynamıyorsun anlaşılan.

Slotları gezip yarım saatlik videolar almak neden senin görevin olsun? Herkes işini yaparsa bir sorun kalmaz. Sen oyun oyna, yetkili görevini yapsın. Çok zor olmasa gerek slotları gezmek

Evil wizard yapmak için bir zümreye kayıt olman gerekiyor oynadığım serverda. GG slotları genie party , Ravenlerde genie ile warrior pri , bp

Oyunda farmdan coinsten önemli bir çok şey varken foruma her gün birisi gelip X slotu nerflensin diyor, başka gün Y slotu nerflensin diyorlar.Başkası 40 ms giriyormuş drop alamıyormuş, 30 draki yapıyorum diyor 30 draki. 3 taneyi yaparken sıkılıyorum

Burada tüm amaç sence ne? Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş mevzusundan başka bir şey değil.

Oyunu oyun olarak görmeye başladığınızda memnun olacağınız şeylere kavuşacaksınız.
    Wow. sana kötü ithamlarda bulunmama rağmen, sakin ve güzel bir cevap atmışsın. Teşekkür ediyorum fikrini paylaştığın için. Oyunu oyun olarak görüyorum, oyunu meslek olarak görenlere ise savaş açtığım için aralıksız videolar alıyorum. Rahatsız olduğum şeyleri raporluyorum, fikirlerimi de burada paylaşıyorum ^^ Ama senin dediğin GB nin değeri düşsün olayı çok yanlış. Bu oyun çok yönlü bir oyun. Sadece PvP için oynarsan, sıkılırsın. İlla ki sıkılırsın asla sıkılmam diye bir şey yok. Oyunun diğer yönlerini de canlı tutmak için tavsiyelerde bulunuyorum. Üstelik benim dediğim şekilde olursa, bir raptoru 6-7 M den değil, 1-2 M den alırsın. Herkes oyunu oynayabilir.

Senior Member
    dolar düşüyor bu büyük bir kriizin habercisi ankara beni bulsun

giant golem'e örnek verelim. Çöp droplarını düşürüp; chitin, iron bow gibi dropları arttırılabilir. HTB-HTC-Satiros gibi slotların dropları düşürülüp, Raven Harpy, Ewil Wizard gibi yaratıkların dropları yükseltilebilir.

E bu dediklerin yapılırsa bahsettiğin çeteler bu sefer dropları yükseltilen slotlara konmayacak mı ?

Quote Originally Posted by met_rbTpUDVA View Post
    E bu dediklerin yapılırsa bahsettiğin çeteler bu sefer dropları yükseltilen slotlara konmayacak mı ?
    Bahsettiğim oyuna taze coin girişi yerine, item girişi olmasıydı. Çetelerin kasmasına engel olmak zor gibi. Anca benim gibi takıntılıların aralıksız raporlaması lazım başka çaresi yok. Demek istediğim, bu adamlar oyuna coin sokacağına raptor soksunlar çitin soksunlar. Böyle daha iyi olur diyorum. Hem GB değeri artar, hem itemler ucuzlar.