Results 1 to 4 of 4
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Türkçe Yamada İtemlerin Upgrade Derecesi Hatası

Dün pazarda gezerken itemlerin Türkçe isimleri ne acaba diye eğlence amaçlı oyunun dilini Türkçe yaptım. Bir baktım ki +1 lillime'yi +0 lillime fiyatına koymuş adam. Özelliklerine bakınca da bir hata olduğunu fark ettim. +0 takılar oyunun dilini Türkçe yapınca +1 olarak görünüyor. Sahiden +1 olanlar da +2 gibi değil yine +1 şeklinde görünüyor.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    İncelenmesi adına ilgililere iletebiliriz durumu. Siz de konuyu Hata Listesine bildirebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    İncelenmesi adına ilgililere iletebiliriz durumu. Siz de konuyu Hata Listesine bildirebilirsiniz.
    Fixleneceğine inansam bu ve buna benzer 100 tane bug bildiririm de havada kalıyor.

- Folk ve Linate bölgelerine ışınlanıldığında karakterin bölgedeki objeye takılıp hareket edememesi
    - Oyunda hatrı sayılır sayıda mobda atak verilince bölgesinde olmasına rağmen respawn olması sorunu ( Balrog, Giant Golem vb. )
    - Bazı old takıların old olmasına rağmen normalmiş gibi isimlerinin olması
    - JR kayıtlarında sonlara doğru 8 er pt çıkacak şekilde eşit oyuncu olmasına rağmen ciddi sayıda oyuncuyu jr ye çekmemesi
    - Yeni nesil Buglu Bdw'lerin türemesi

Oturup saatlerce düşünsem iddaa ediyorum 100 ü de geçer ama fixlenmedikten sonra bildirmenin de pek manası kalmıyor.

Senior Member rerersdsd's Avatar
    Nickname
    Çapulcu
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Yahu bu lillimeleri warriorlar takabiliyor mu hazır konusu açılmışken sorayım