Results 1 to 2 of 2

Thread: Cat ban

Junior Member

Exclamation Cat ban

Selam arkadaslar olimpiyada bulunan carima uzun zamndir girmiyordum arada bir bakiyordums adece carim cat ban almis ticket tigim halde cvevap alamadim 3 aydir yazamiyorum konusamiyorum carimin neden susturuldugunu bilmiyorum bu konuda yardimci olacak birileri var mi bana acaba

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Hesabınızın neden ceza aldığını bilmiyor olamazsınız, zira foruma açtığınız önceki konularınızda bu durum ile ilgili detaylı bilgilendirme de yapmışsınız.
    Hesabınız ile ilgili yaptığınız bütün eylemlerden hesap sahibi yani siz sorumlusunuz. Bilet üzerinden tarafınıza bu konuda bir destek sağlanmayacağı bilgisi verilmiş ve konu kapatılmış. Bu durumu bilet geçmişlerinizden de görüntüleyebilirsiniz.

Forum üzerinden bu tür durumlar için herhangi bir destek sağlanamamaktadır. Destek sistemi üzerinden tarafınıza da olumsuz cevap verildi ise bu konuda maalesef yapabileceğimiz bir şey bulunmamaktadır. Dilerseniz yeni bir hesap açıp onunla devam edebilirsiniz. Ek olarak, bu konuda spam biletleri göndermeniz de bilet sisteminden engellenmenize sebep olabilir.

İyi forumlar.